چطور می توان سلاح ها و تجهیزات را در بازی پابجی قوی تر نمود؟

سه‌شنبه 14 بهمن 1399 بازار ، فناوری

فهرست مطلب:

  1. آشنایی با یوسی و کاربرد های آن در بازی پابجی
  2. چطور یوسی ها می توانند به قوی تر شدن سلاح و تجهیزات ما کمک کنند؟
  3. آیا تهیه یوسی معایبی را به همراه خود دارد؟

PlayerUnknown’s Battlegrounds  یا به اختصار PUBG یکی از محبوب ترین بازی های نسخه موبایل است که به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد و ایده آلی همچون گرافیک بالا، تنوع سلاح ها و… در دسته بازی های ایده آل و محبوب موبایل تقسیم بندی می شود.

در این بخش می خواهیم به یکی از پرتکرارترین سوالات موجود در این زمینه اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، سوال این است که چطور می توان سلاح ها و تجهیزاتی که در بازی در اختیار داریم را به بهترین حالت ممکن، قوی نمود؟ با استفاده از UC یا یوسی! این که یوسی چیست و چگونه می تواند باعث افزایش میزان قدرت سلاح و تجهیزات در بازی شود، موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم.

سلاح ها و تجهیزات در بازی پابجی

آشنایی با یوسی و کاربرد های آن در بازی پابجی

بازی پابجی که توسط استودیو Tencent عرضه شده است، در دسته محبوب ترین بازی های موبایل قرار می گرد و علاقه مندان بسیار زیادی به سوی این بازی تا به امروز جذب شده اند. در این بازی شما به همراه 99 نفر دیگر برای بقا در یک جزیره تلاش خواهید کرد.

شما باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید، به جنگ با رقبای خود بپردازید و آن ها را از میان بردارید. در سوی دیگر استفاده از تجهیزات دیگر در بازی پابجی موضوع بسیار مهمی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

اما یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین واژه ای که در بازی پابجی با آن رو به رو خواهید بود، واژه یوسی است. در واقع یوسی به معنای ارز در بازی پابجی است، در این بازی شما می توانید با استفاده از یوسی ها به دستآورد های بی نظیری دستیابی پیدا کنید که یکی از مهم ترین آن ها تقویت سلاح ها و تجهیزاتی است که در اختیار دارید.

از سوی دیگر علاوه بر تقویت آن ها، می توانید سلاح ها و تجهیزات جدیدی را تهیه و خریداری کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید به جنگ با رقبای خود بپردازید.

سلاح ها و تجهیزات در بازی پابجی

چطور یوسی ها می توانند به قوی تر شدن سلاح و تجهیزات ما کمک کنند؟

توجه کنید که یوسی تنها یک عدد است! شما با تهیه و خرید یوسی می توانید به تقویت سلاح خود کمک قابل توجه ای کنید. به عنوان مثال برای تقویت سلاح نیاز به 20 یوسی دارید که در این صورت با تهیه 20 عدد یوسی می توانید به مقدار موردنظر خود، سلاح را تقویت کنید.

تغییر شرایط کار تیمی در دوران مقیاس‌پذیری استارتاپ - فناوری

یوسی به این شکل می تواند باعث تقویت سلاح و یا تجهیزات شما در حین بازی شود. یوسی را می توانید به 2 روش رایگان و پولی تهیه کنید که هر دوی آن ها از روش های خاص و منحصر به فرد خود تهیه می شوند.

به عنوان مثال اگر بخواهید به صورت رایگان اقدام به دریافت یوسی کنید، می توانید از روش های متنوع ای این کار را انجام دهید تا پس از پایان آن به مقدار قابل توجه ای یوسی دریافت کنید. در سوی دیگر روش پولی وجود دارد که با استفاده کارت های اعتباری بین المللی می توانید به صورت پرداخت درون برنامه ای یوسی موردنظر خود را در تعداد مناسب خریداری کنید.

از آن جایی که تهیه و خرید یوسی با استفاده کارت بین المللی اغلب برای بسیاری از کاربران دور از ذهن است، شرکت های واسطی وجود دارند که این خدمات را به بهترین حالت ممکن برای شما عزیزان انجام می دهند، از این رو به شرکت آسان جم می توان به عنوان یکی از ایده آل ترین و بهترین شرکت های واسط برای تهیه و خرید انواع جم و همچنین یوسی اشاره نمود.

آیا تهیه یوسی معایبی را به همراه خود دارد؟

به هیچ عنوان! تهیه یوسی به هیچ عنوان دارای معایب نیست بلکه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در مدت زمانی کوتاه تری در بازی یوسی پیشرفت قابل توجه ای داشته باشید. از این رو شما می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب اقدام به تهیه و خرید یوسی کنید و از آن در جهت افزایش کیفیت شخصیت خود در بازی پابجی استفاده کنید.

جالب است بدانید که یکی از مزایای تهیه یوسی، خرید لباس برای شخصیت شما است. با استفاده از لباس می توانید در مراحل و نقشه ها به شکل های متفاوتی دیده شوید و این موضوع می تواند بر افزایش میزان عملکرد شما در بازی تاثیر به سزایی بگذارد. اگر در این خصوص سوالی دارید می توانید در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید

بینایی سنجی در شیراز

عینک فروشی و بینایی سنجی در شیراز

آشنایی با تولیدی مانتو شلوار اداری طاعتی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا