جوان ترین بازیکنانی که در لیگ برتر هت تریک کردند

دوشنبه 20 شهریور 1402 ورزشی
جوان ترین بازیکنان

جوان ترین بازیکنانی که در لیگ برتر هت تریک کردند

ایوان فرگوسن

ایوان فرگوسن، مهاجم 18 ساله برایتون، با هت تریک خود مقابل نیوکاسل، نام خود را در تاریخ لیگ برتر ثبت کرد. او سومین بازیکنی است که در این سنین در لیگ برتر هت تریک می کند.فرگوسن در نیمه اول دو گل به ثمر رساند و در نیمه دوم نیز گل سوم را به ثمر رساند تا برایتون با نتیجه 3-1 به پیروزی برسد. این پیروزی به برایتون کمک کرد تا به رده ششم جدول لیگ برتر صعود کند.

هت تریک فرگوسن یک شاهکار واقعی بود و نشان دهنده استعداد خارق العاده او است. او به سرعت به یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر تبدیل می شود و مطمئناً آینده درخشانی در پیش دارد.

در اینجا جوانترین گلزنان تاریخ لیگ برتر هت تریک معرفی شده است!

لوک مور (19 سال و 11 ماه)

لوک مور، مهاجم سابق استون ویلا و وست بروم، یک بازیکن کلیدی در پیروزی 4-0 تیمش مقابل میدلزبرو در سال 2006 بود. او سه گل از چهار گل تیمش را به ثمر رساند و به ویلا کمک کرد تا به پیروزی مهمی برسد. گل های مور در آن روز از موقعیت های نزدیک به دروازه به ثمر رسید. او با استفاده از سرعت و قدرت خود، مدافعان میدلزبرو را از پیش رو برداشت و گلزنی کرد. او روز خود را با گلزنی به دروازه بان میدلزبرو به پایان رساند.

هت تریک مور یکی از درخشان ترین لحظات دوران حرفه ای او بود. این هت تریک نشان دهنده استعداد و مهارت او بود و او را به یکی از بازیکنان برجسته لیگ برتر تبدیل کرد.


نیکلاس آنلکا (19 سال و 11 ماه)

نیکلاس آنلکا، مهاجم فرانسوی آرسنال، در سن 19 سالگی یکی از درخشان ترین بازیکنان لیگ برتر بود. او در فصل 1998-1999 17 گل به ثمر رساند، از جمله سه گل در پیروزی 3-1 مقابل لسترسیتی در فوریه 1999. آنلکا در نیمه اول این بازی درخشید. او با کمک دنیس برگکمپ و مارک اورمارس، دو بازیکن افسانه ای آرسنال، سه گل به ثمر رساند تا تیمش را در مسیر قهرمانی لیگ نگه دارد.

هت تریک آنلکا در مقابل لسترسیتی یکی از درخشان ترین لحظات دوران حرفه ای او بود. این هت تریک نشان دهنده استعداد و مهارت او بود و او را به یکی از بازیکنان برجسته لیگ برتر تبدیل کرد.


ایوان فرگوسن (18 سال و 10 ماه)

ایوان فرگوسن، مهاجم 18 ساله برایتون، در پیروزی 3-1 تیمش مقابل نیوکاسل یونایتد در هفته چهارم لیگ برتر، هت تریک کرد و به جوانترین بازیکنی تبدیل شد که در تاریخ این رقابت ها هت تریک کرده است. فرگوسن گل اول خود را در دقیقه 22 به ثمر رساند. او با حرکتی سریع از دفاع نیوکاسل عبور کرد و با یک ضربه دقیق از داخل محوطه جریمه گلزنی کرد.

گل دوم او در دقیقه 32 به ثمر رسید. او یک پاس دقیق از نیک پوپ را دریافت کرد و با یک ضربه محکم گلزنی کرد. گل سوم او در دقیقه 69 به ثمر رسید. او یک ضربه آزاد را از 25 یاردی به سمت گوشه پایینی دروازه زد و گلزنی کرد.هت تریک فرگوسن یکی از درخشان ترین لحظات دوران حرفه ای او بود. این هت تریک نشان دهنده استعداد و مهارت او بود و او را به یکی از بازیکنان برجسته لیگ برتر تبدیل کرد.


رابی فاولر (18 سال و 6 ماه)

رابی فاولر، مهاجم جوان لیورپول، در پنجمین بازی خود برای این باشگاه، با هت تریک خود در مقابل ساوتهمپتون، به سرعت نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

فاولر گل اول خود را در دقیقه 12 به ثمر رساند. او با ضربه سر از روی ارسال ایکر کاسیاس گلزنی کرد.گل دوم او در دقیقه 40 به ثمر رسید. او با کنترلی استادانه از روی پاس وین هنری، گلزنی کرد.

گل سوم او در دقیقه 75 به ثمر رسید. او با یک ضربه آزاد از 25 یاردی، گلزنی کرد.هت تریک فاولر یکی از درخشان ترین لحظات دوران حرفه ای او بود. این هت تریک نشان دهنده استعداد و مهارت او بود و او را به یکی از بازیکنان برجسته لیگ برتر تبدیل کرد.


مایکل اوون (18 سال و 2 ماه)

مایکل اوون، اعجوبه نوجوان فوتبال، در سن 17 سالگی، جوانترین بازیکنی شد که در لیگ برتر هت تریک کرد. او در سال 1997، در پیروزی 3-3 مقابل شفیلد ونزدی، سه گل به ثمر رساند و به لیورپول کمک کرد تا امتیاز خود را در برابر یک تیم مدعی قهرمانی حفظ کند.

اولین هت تریک اوون در لیگ برتر بسیار مهم بود. او با گلزنی در نیمه دوم، لیورپول را به تساوی رساند. سپس در اواخر بازی، دو گل دیگر به ثمر رساند تا تیمش را پیروز کند.

هت تریک اوون یکی از درخشان ترین لحظات دوران حرفه ای او بود. این هت تریک نشان دهنده استعداد و مهارت او بود و او را به یکی از بازیکنان برجسته لیگ برتر تبدیل کرد.

 

منبع : MSN

آزمایشات دارویی فوتبالیست های معروف

آزمایشات دارویی فوتبالیست های معروف

کاهش چربی باسن و ران ها

کاهش چربی /13 بهترین تمرین برای تقویت باسن و ران ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا