بازیگرانی که نزدیک بود سر صحنه فیلمبرداری بمیرند!

دوشنبه 27 شهریور 1402 چهره ها
بازیگرانی که نزدیک بود سر صحنه فیلمبرداری بمیرند!

کیت وینسلت: تایتانیک

در یکی از صحنه‌های فیلم تایتانیک، کیت وینسلت در حالی که در حال فرار از یک موج غول‌پیکر بود، کت بلند و سنگین شخصیتش به در گیر کرد. وینسلت برای جلوگیری از غرق شدن، مجبور شد کت خیس را از تن درآورد. جیمز کامرون، کارگردان فیلم، حتی متوجه این حادثه نشد و فیلمبرداری صحنه بعدی را طوری ادامه داد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون: “لوسی”

در یکی از صحنه‌های فیلم لوسی، اسکارلت جوهانسون مجبور شد از یک وسیله نقلیه در حال حرکت بپرد. با این حال، کوله پشتی او به ماشین گیر کرد و او قبل از اینکه راننده متوجه شود چه اتفاقی می‌افتد، چند فوتی روی زمین کشیده شد. جوهانسون آسیب زیادی ندید، اما این حادثه باعث شد که او از ادامه فیلمبرداری صحنه‌های اکشن خودداری کند.

تام کروز

تام کروز: آخرین سامورایی

در حین فیلمبرداری صحنه‌ای از فیلم آخرین سامورایی، تام کروز تقریباً سر بریده شد. این اتفاق زمانی افتاد که همبازی او، هیرویوکی سانادا، در حالی که سوار بر اسبی مکانیکی بود، نتوانست شمشیر سنگین خود را کنترل کند. سانادا شمشیر خود را به سمت کروز پرتاب کرد، اما کروز به سرعت از مسیر آن دور شد.

اوما تورمن

اوما تورمن: «بیل را بکش 2»

اوما تورمن اخیراً اعلام کرده است که کوئنتین تارانتینو او را متقاعد کرده است که در صحنه‌ای اکشن از فیلم بیل را بکش 2 که از آن مطمئن نبود رانندگی کند. تصادف خودرو بر اثر پیچش غیرمنتظره در جاده باعث مصدومیت شدید بازیگر زن شد. تورمن در این حادثه از ناحیه گردن و سر آسیب دید و مجبور شد چند ماه از کار دور بماند.

تام هنکس

تام هنکس

تام هنکس: «دور انداختن»

در حین فیلمبرداری فیلم «دور انداختن»، تام هنکس از ناحیه پا دچار بریدگی شد. او به این بریدگی توجه نکرد تا زمانی که زخم شروع به ایجاد عفونت کرد. عفونت به حدی شدید بود که هنکس را به بیمارستان رساند.

مل گیبسون

مل گیبسون: «شجاع دل»

در حین فیلمبرداری فیلم «شجاع دل»، مل گیبسون از اسبش به پایین افتاد. اسب 1000 پوندی روی او افتاد و او را زیر خود له کرد. خوشبختانه، بدلکار گیبسون تصادف را دید و بلافاصله او را نجات داد.

جورج کلونی

جورج کلونی

جورج کلونی: «سیریانا»

در حین فیلمبرداری فیلم «سیریانا»، جورج کلونی از ناحیه ستون فقرات آسیب دید. این آسیب زمانی رخ داد که او مشغول فیلمبرداری صحنه ای بود که شخصیتش در حال شکنجه بود. کلونی تا به امروز همچنان سردردهای شدیدی را تجربه می کند.

ویگو مورتنسن

ویگو مورتنسن: ارباب حلقه ها

در حین فیلمبرداری فیلم «ارباب حلقه ها»، ویگو مورتنسن در صحنه ای که آراگورن بیهوش بود و در رودخانه شناور بود، دچار حادثه شد. جریان آب بیش از حد قوی بود و مورتنسن را با خود برد. او باید نجات می یافت و به دلیل لباس های سنگینی که به تن داشت، این کار بدون مشکل نبود.

شارلیز ترون

شارلیز ترون: «آئون فلاکس»

در حین فیلمبرداری فیلم «آئون فلاکس»، شارلیز ترون در حال انجام چند چرخش به عقب برای صحنه خود بود که افتاد و روی گردنش افتاد. او به قدری نزدیک به فلج شدن بود که تنها یک سانتی متر فاصله داشت.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه: «راکی چهارم»

در حین فیلمبرداری فیلم «راکی چهارم»، سیلوستر استالونه در صحنه ای که رقیب خیالی اش به او مشت می زد، دچار آسیب دیدگی شد. مشت آنقدر محکم بود که قلب استالونه به شدت به قفسه سینه اش فشار آورد. این آسیب باعث شد که استالونه 9 روز در بیمارستان بستری شود.

برندان فریزر

برندان فریزر: «مومیایی»

در حین فیلمبرداری فیلم «مومیایی»، برندان فریزر در صحنه ای که شخصیتش در زندان بود، دچار آسیب دیدگی شد. برای واقعی تر کردن صحنه، تولید طناب را کمی بیشتر سفت کرد. این کار باعث شد که فریزر شروع به خفگی کند و در نهایت سیاه شود.

مایکل جی فاکس

مایکل جی فاکس

مایکل جی فاکس: «بازگشت به آینده III»

در حین فیلمبرداری فیلم «بازگشت به آینده III»، مایکل جی فاکس در صحنه ای که شخصیتش از یک درخت آویزان بود، دچار آسیب دیدگی شد. برای واقعی تر کردن صحنه، تولید طناب را کمی بیشتر سفت کرد. این کار باعث شد که فاکس شروع به خفگی کند و در نهایت در حالی که قادر به نفس کشیدن نبود از هوش رفت.

هریسون فورد

هریسون فورد

هریسون فورد در “جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود”

در حین فیلمبرداری فیلم «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود»، هریسون فورد در صحنه ای که شخصیتش در حال تعمیر شاهین هزاره بود، دچار آسیب دیدگی شد. یکی از درهای شاهین هزاره بر روی پای فورد افتاد و آن را شکست. این آسیب باعث شد که فورد برای چند ماه از تولید خارج شود.

تام کروز

تام کروز: ماموریت غیرممکن

در حین فیلمبرداری صحنه ای از فیلم ماموریت غیرممکن، تام کروز از ساختمانی به ساختمان دیگر می پرید. او اشتباه محاسباتی کرد و مچ پایش شکست. این حادثه می توانست به مراتب بدتر پایان یابد.

هیو جکمن

هیو جکمن: ولورین

هیو جکمن برای بازی در نقش ولورین، پنجه های تیغی را بر روی دستانش داشت. این پنجه ها گاهی اوقات او را زخمی می کردند. جکمن یک زخم دائمی در نزدیکی چشم چپ خود دارد زیرا پنجه تیغی او تقریباً آن را از صورتش خراشیده است. او همچنین در حین خروج از واگن قطار نزدیک بود گردنش آسیب ببیند.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس: بازی های گرسنگی

در حین فیلمبرداری صحنه ای از بازی های گرسنگی، جنیفر لارنس باید از تونلی پر از دود عبور می کرد. تونل تهویه خوبی نداشت و لارنس تقریباً دچار مسمومیت شدید شد. این حادثه باعث شد که تولید فیلم برای چند روز به تعویق بیفتد.

جکی چان

جکی چان: زره خدا

در حین فیلمبرداری صحنه ای از زره خدا، جکی چان مجبور بود از روی دیوار به داخل درخت بپرد. شاخه شکسته شد و سر چان به سنگ برخورد کرد. تکه کوچکی از جمجمه او وارد مغزش شد و باید با جراحی خارج می شد.

آیلا فیشر

آیلا فیشر: اکنون مرا می بینی

در حین فیلمبرداری صحنه ای از اکنون مرا می بینی، آیلا فیشر مجبور شد خود را در یک مخزن آب غوطه ور کند و سپس خود را از چند زنجیر آزاد کند. در حالی که فیشر مجبور بود وانمود کند که شخصیتش در حال غرق شدن است، در حقیقت، او برای رسیدن به بالای آب با مشکل زیادی روبرو بود. همه در صحنه فیلمبرداری فکر می کردند که او فقط یک اجرای عالی ارائه می دهد، اما فیشر نزدیک بود غرق شود.

جیسون استاتهام

جیسون استاتهام: The Expendables 3

در حین فیلمبرداری صحنه ای از فیلم The Expendables 3، خودروی سه تنی که جیسون استاتهام در آن بود در دریای سیاه سقوط کرد. استاتهام در زیر آب گیر افتاد و نزدیک بود غرق شود. خوشبختانه، او یک غواص باتجربه است و توانست خود را از کامیون نجات دهد.

آرون پل

آرون پل: «برکینگ بد»

در حین فیلمبرداری یکی از اپیزودهای سریال برکینگ بد، آرون پل که نقش والتر وایت را بازی می کرد، در حال حرکت از یک نقطه به نقطه دیگر بود. چند ثانیه بعد، سنگ بزرگی در جایی فرود آمد که پل تازه ایستاده بود. اگر پل در آن لحظه در آن مکان بود، قطعاً کشته می شد.

منبع : MSN

سن تکان دهنده افراد مشهور

سن تکان دهنده افراد مشهور

روابط ستارگان ورزشی با افراد مشهور

روابط ستارگان ورزشی با افراد مشهور

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا