زیباترین شهرهای ژاپن

پنج‌شنبه 30 شهریور 1402 جاذبه های گردشگری
زیباترین شهرهای ژاپن

در این مقاله گالری از زیباترین شهرهای ژاپن برای شما عزیزان تهیه کرده ایم ،  ژاپن کشوری است با تاریخ و فرهنگ غنی، و این امر در شهرهای آن نیز منعکس شده است. از خیابان‌های شلوغ و مدرن توکیو گرفته تا معابد آرام و تاریخی کیوتو، شهرهای ژاپن ترکیبی جذاب از مدرنیته و سنت هستند.

توکیو

توکیو

توکیو، پایتخت ژاپن، یکی از پرجمعیت‌ترین و مدرن‌ترین شهرهای جهان است. این شهر مملو از آسمان‌خراش‌ها، مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری است. اما توکیو همچنین میزبان معابد و بناهای تاریخی متعددی است که قدمت آن‌ها به قرن‌ها پیش بازمی‌گردد.

کیوتو

کیوتو

کیوتو، پایتخت سابق ژاپن، به عنوان “شهر هزاران معبد” شناخته می‌شود. این شهر میزبان بیش از 2000 معبد و زیارتگاه است که بسیاری از آنها در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. کیوتو همچنین به خاطر باغ‌های سنتی، خیابان‌های باریک و خانه‌های چوبی سنتی خود شهرت دارد.

اوتارو

اوتارو

اوتارو، شهری کوچک و شگفت‌انگیز در استان هوکایدو، بزرگترین استان ژاپن است. این شهر در کنار رودخانه زیبای “اوتارو” واقع شده است و به خاطر شیشه‌گری و عصاره‌های افسانه‌ای خود شهرت دارد.

سندای

سندای

سندای، پایتخت استان میاگی، به خاطر پوشش گیاهی طبیعی باشکوه و نفس‌گیر خود به “شهر درختان” معروف است. این شهر در کنار رودخانه “سندای” واقع شده است و مقصدی محبوب برای گردشگری است.

یوکوهاما

یوکوهاما

جالب اینجاست که در یوکوهاما غذاهای چینی شگفت انگیزی پیدا خواهید کرد. محله چینی های این شهر به دلیل کیفیت بالای رستوران هایش، افراد زیادی را به خود جذب می کند.

کوبی
کوبی

یکی از شیک ترین شهرهای ژاپن. این شهر به عنوان پایتخت گوشت گاو کوبه شناخته می شود زیرا گران ترین گوشت گاو واگیو را در کل کشور دارد.

هیروشیما
هیروشیما

هیروشیما که در طول جنگ جهانی دوم توسط بمب اتمی ویران شد، اکنون به شهر صلح تبدیل شده است. در پارک صلح شهر، تنها ساختمانی که پس از بمباران پابرجا مانده است قرار دارد.

نها

نها

ناها بزرگترین شهر در بزرگترین جزیره توریستی ژاپن، اوکیناوا است. محیط استوایی و آب های شفاف آن شما را به آرامش کامل دعوت می کند.

کانازاوا
کانازاوا

پایتخت استان ایشیکاوا با تعداد زیادی معابد، موزه ها، باغ ها و صنایع دستی، شهری دیدنی برای گردشگران است. در منطقه معبد اوتاتسویاما، بیش از 50 معبد و زیارتگاه خواهید دید. همچنین باغ کنروکوئن یا پارک قلعه کانازاوا را از دست ندهید.

فوکوکا
فوکوکا

فوکوکا بزرگترین شهر جزیره کیوشو است که مکان های بی پایانی مانند معبد دیدنی Dazaifu Tenmangu و کانال شهر هاکاتا برای بازدید دارد.

آئوموری

آئوموری

اگر برف را دوست دارید، Aomori مقصد شماست. هر سال شاهد برخی از سنگین ترین برف های جهان است. در واقع به 8 متر می رسد.

منبع : MSN

کشور مصر

کشور مصر/همه چیز درباره کشور مصر

کشور نیجریه

کشور نیجریه/همه چیز درباره کشور نیجریه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا