چطور در بازی پابجی بهترین باشیم؟

سه‌شنبه 21 بهمن 1399 آگهی ، فناوری
بازی پابجی

فهرست مطلب:

  1. راز بهتر بودن در بازی پابجی چیست؟
  2. یوسی پابجی چیست؟
  3. سخن آخر…

اگر از کاربران بازی محبوب و پرطرفدار پابجی هستید، بدون شک به دنبال روش هایی هستید تا بتوانید بهترین عملکرد خود را در این بازی به نمایش بگذارید. شما به همراه 99 نفر دیگر در یک جزیره متروکه قرار دارید و باید با استفاده از سلاح ها و روش های متنوع ای که در این بازی قرار دارد، از جان خود محافظت کنید تا در بتوانید رقبای خود را از میان بردارید و در میان 100 نفر به عنوان تنها بازمانده زمین باقی بمانید تا در این صورت پیروز بازی شوید! همین حساسیت ها در نهایت باعث ایجاد  تفاوت های ظاهری بسیار ویژه ای شده است که کاربران را به سوی بهتر بودن سوق می دهد! اما در واقع چطور می توان در بازی پابجی بهترین بود؟ با این که رقبای بسیار زیادی در بازی وجود دارند؟ با ما در ادامه این بخش همراه باشید تا اطلاعات کاملی را در این خصوص به دست آورید.

بازی پابجی

 

راز بهتر بودن در بازی پابجی چیست؟

بازی پابجی یکی از معتبر ترین بازی های سبک بتل رویال است که در سال 2018 برای نسخه موبایل عرضه شد و در همان سال نیز در دسته بهترین بازی های موبایل قرار گرفت و توانست بیشترین تعداد دانلود را از آن خود کند اما با این اوصاف چطور می توان در این بازی، بهترین بود؟ چطور می توان از میان رقبای سخت عبور کرد و در جزیره ای که قرار داریم، پیروز میدان شویم؟

پاسخ به این سوال خیلی ساده و راحت است، شما با استفاده از ارزی که در این بازی قرار دارد، می توانید بهترین و قوی تری بازیکن زمین تبدیل شوید. همانطور که می دانید در ابتدا شما جز لباس تن، چیز دیگری برای مبارزه با رقبا ندارید.

بلکه باید سعی کنید از گوشه کنار های نقشه، اقدام به دریافت انواع سلاح و تجهیزات مورد نیاز برای جنگ با سایر بازیکن های دیگر در اختیار داشته باشید که عملا فرایندی سخت و طاقت فرسا است چراکه در این حین ممکن است بازیکنی از راه برسد و شما را بکشد.

بازی پابجی

یوسی پابجی چیست؟

یوسی پابجی همان راز بزرگی است که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین بازیکن زمین باشید. یوسی در پابجی  (PUBG Mobile UC) در واقع حکم طلا را دارد که با استفاده از آن می توانید به امکانات بسیار قابل توجه ای دسترسی پیدا کنید که در ادامه به معرفی و بررسی آن می پردازیم. برخی از مهم ترین ویژگی های یوسی را می توان به شرح زیر دانست:

  1. با استفاده از یوسی می توانید تجهیزات و سلاح هایی جدید و به روزی را برای خود آماده کنید و با استفاده از آن ها با رقبای خود به جنگ و جدال بپردازید.
  2. از دیگر مزایای استفاده از آن ها می توان به قوی تر نمودن تجهیزات شما در بازی اشاره نمود. به عنوان مثال شما می توانید با تهیه یوسی، تجهیزات خود را بروز کنید و اسکین های جدیدی را دریافت کنید که به واسطه این اسکین ها قدرت سلاح های شما چندین برابر می شود.
  3. همچنین می توانید با استفاده از یوسی در بازی پابجی برای شخصیت خود لباس های متنوع و رنگارنگی را تهیه کنید که البته برخی از آن ها به دلیل نوع سبک و سیاق خود می توانند تجربه لذت بخشی را در فرایند بازی برای شما به ارمغان بیاورند.

بازی پابجی

سخن آخر…

این بود نگاهی به بهترین بودن در بازی پابجی موبایل! البته روش های زیادی برای بهتر بودن بازی وجود دارد که در سایر مقالات دیگر به بررسی آن ها می پردازیم اما باید توجه کنید که یوسی یکی از مهم ترین و بهترین روش ها برای برتر بودن در بازی پابجی است.

موفقیت استارتاپ به چه عواملی بستگی دارد؟

موفقیت استارتاپ به چه عواملی بستگی دارد؟

لوازم جانبی موبایل

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi