ظروف تبلیغاتی هدیه ای جذاب مناسب نوروز

سه‌شنبه 19 اسفند 1399 بازار ، گوناگون

در دنیای امروز برای برتری از رقبا و موفقیت در کسب و کار، باید متفاوت ببینید، متفاوت بیندیشید و متفاوت عمل کنید. زمانی که از کسب‌و‌کار موفق و تداوم آن صحبت می‌شود، باید حس مثبتی ببین همراهان و همکاران ترسیم شود. این حس مثبت با اهدای هدیه‌ای مناسب تقویت می‌شود. پیشنهاد ما انتخاب و خرید ظروف تبلیغاتی به مناسبت نوروز است.

دلایل انتخاب هدیه تبلیغاتی چیست؟ چه طرحی برای ست هدیه مدیریتی جذاب‌تر است؟ با چه کسانی در این زمینه مشاوره داشته باشیم و چه معیارهایی را برای انتخاب هدیه جذاب مناسب نوروز در نظر بگیریم؟

در این مقاله به اهمیت اهدای ظروف تبلیغاتی به‌عنوان هدایای سازمانی اشاره می‌کنیم و اقسام ظروفی را که باید برای مناسبت نوروز هدیه داد، برمی‌شمریم و شرح می‌دهیم که چگونه این هدیه را می‌توان سفارش داد؟

برای تکمیل اطلاعات درباره ظروف و هدایای تبلیغاتی، برای پرسنل و ارگان‌ها با ما همراه شوید و با بررسی فرآیند تبلیغات اصولی، نقطه‌نظرات خود را برای انتخابی بهتر ارتقا دهید.

اهمیت انتخاب ظروف تبلیغاتی را بشناسید!

ظروف تبلیغاتی از انواع ماگ گرفته تا ست‌های مدیریتی رومیزی و دکوری بهترین هدیه برای نشان‌دادن قدردانی و ارج نهادن به کارمندان و مدیران، پس از طی یک سال کاری است. اهدای ظروف پذیرایی تبلیغاتی بهترین شیوه برای تثبیت شدن در ذهن افراد است.

درنظرگرفتن هدیه در مناسبت نوروز علاوه بر اینکه شما را در ذهن افراد ماندگار می‌کند، سبب توجه بیشتر طرفین به رخدادها و تعاملات کاری می‌شود. دریافت‌کننده هدیه ناخودآگاه در فکر جبران این نیکی و عمل مثبت شماست و به همین سادگی روابط کاری تقویت می‌شود.

انتخاب بهترین نوع هدیه نیز باید با خلاقیت و هوشمندی همراه باشد. شیوه‌ها و متدهای قدیمی تبلیغات را کنار بزنید و در بین طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی به دنبال بهترین گزینه‌ها باشید. گزینش هدیه مناسب، خاطرات خوبی را برای افراد به ارمغان می‌آورد. نکته مهم این است که چه ملاک‌هایی را باید برای خرید و انتخاب ظروف تبلیغاتی در نظر بگیرید؟

ماندگاری بالا و قیمت مناسب

ارزش مادی هدیه زمانی مشخص می‌شود که هدیه‌ای نامناسب به افراد اهدا شود. این مسئله نه‌تنها اثر مطلوبی در تحکیم روابط نخواهد داشت؛ بلکه حجمی از انتقاد‌ها را به ‌دنبال دارد. قصد و نیت خرید هدیه تبلیغاتی تداوم کسب و حفظ مشتریان، کسبه، پرسنل، شرکا و حتی رقبای کاری است.

به‌طورقطع قیمت، فاکتور مهمی در خرید هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود. اما باید بدانید که یک‌بار هزینه‌کردن اصولی، عمق محبت و علاقه را در هدیه جانمایی می‌کند و آینده کاری روشن‌تری ترسیم می‌شود. اکثر افراد به دنبال هدیه‌ای هستند که در طرف مقابل تأثیرگذارتر نیز باشد.

برخی ظروف در عرصه تبلیغات، چاپی هستند و می‌توان با انواع چاپ، طرحی دلخواه روی آن پیاده کرد. حتی می‌توانید نشان تجاری و برند خود را روی ظرف‌های تبلیغاتی حک کنید. طراحی که برای چاپ روی ظروف، تدارک می‌بینید، باید شگفت‌انگیز و درعین‌حال جذاب باشد.

تکنولوژی چاپ در سال‌های اخیر پیشرفت‌های چشمگیری داشته و بهتر است نمونه‌ای شیک و جدید را برگزینید. با همه این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت که ظرف‌های مناسب تبلیغات، هدیه‌ای ماندگار با قیمت مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود.

کاربردی و درعین‌حال لوکس

نوروز یکی از مراسم‌های باستانی و جشنی اصیل در کشور به ‌شمار می‌رود. بهتر است برای این رویداد مهم برنامه‌های جدی‌تری در نظر بگیرید. در بین هدایای تبلیغاتی کاربردی، ظروف مناسب، هدیه‌ای شایسته و ایده‌آل برای دریافت‌کنندگان محسوب می‌شود. برای انتخاب هدایای تبلیغاتی و ست مدیریتی مناسب، نیاز به ایده‌هایی جذاب و هدایایی خاطره‌انگیز احساس می‌شود.

تنوع جنس، طرح و رنگ در ظروف تبلیغاتی به‌گونه‌ای است که می‌توان متناسب با هر نوع سلیقه‌ای و برای هر گروه سنی گزینه‌ای مناسب یافت. هدیه‌ای که اگرچه کوچک و مختصر است؛ اما کاربردی‌ترین وسیله نزد افراد شاغل محسوب می‌شود.

لوکس بودن هدیه بسیار مهم است. برای افراد متشخص، کارمندان، مدیران مجموعه‌ها و ارگان‌های مختلف سنگ‌تمام بگذارید و هدیه‌ای متناسب با شرایط و ضوابط انتخاب کنید. ظروف در ابعاد مختلفی موجود است. چاپ برند و نام شرکت روی آن، این هدیه را ارزشمندتر می‌کند و برای مدت‌ها در خاطرات افراد ثبت می‌مانید.

ظروف تبلیغاتی و دنیایی از علاقه‌مندان!

ست هدیه مدیریتی و سازمانی را باید از بین لوازم موجود و رایج در بازار انتخاب کرد. در بین هدایای مدیریتی، کالاهای دیجیتال، لوازم الکترونیکی، ست تحریر و رومیزی، سررسید و تقویم، نیم‌ست‌های ابزارآلات و کالاهای چرم می‌توان انتخاب‌های متنوعی داشت.

اما مهم‌ترین اصل در خرید هدیه انتخاب اقلامی است که سلایق هر طیف سنی و همه گروه‌های شغلی را لحاظ کند. ظر‌ف‌های تبلیغاتی برای همه دفاتر کاری لازم و ضروری است. کارمندان جوان، میانسال و مسن با دیدن این‌گونه هدایا شگفت‌زده می‌شوند.

گروه‌های مختلف بانوان و آقایان نیز به‌اتفاق، از هدیه‌های این‌چنینی خرسند می‌شوند. علاوه‌برآن، ظروف از جمله کالاهایی است که همواره در طول کار می‌توان از آن استفاده کرد.

برای انتخاب ظروف چه شگفتانه‌ای وجود دارد. آیا تنها انتخاب ظرف کافی است؟ برای جلب رضایت حداکثری افراد چه اقداماتی می‌توان انجام داد؟ چگونه می‌توان اطمینان حاصل کرد که این هدیه به دل کارمندان و صاحبان مشاغل بنشیند؟

تحفه‌ای اصیل و تأثیرگذار

در بین ظروف و کالاهای تبلیغاتی می‌توان انواعی را انتخاب کرد که از نظر چاپ نیز متنوع هستند. چاپ دیجیتال، چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن روی انواع ماگ‌ها و ظروف قابل پیاده‌سازی هستند.

می‌توانید طرح‌هایی را انتخاب کنید و به‌دلخواه خود چاپ موردنظر را روی ظروف انجام دهید. در برخی موارد می‌توان ظرف‌های تبلیغاتی را با نقشی از عنوان شرکت، نشان و برند خود به‌سادگی تبلیغ کرد. امروزه نقش ماندگار این‌گونه اقدامات از چاپ و تکثیر کارت‌های ویزیت کارآیی بالاتری دارد.

تنوع منحصربه‌فرد در طرح، رنگ و جنس

برای انتخاب ظروف تبلیغاتی محدودیتی وجود ندارد. در حال حاضر ظرف‌هایی با جنس چینی، بلور، سرامیکی و اجناس نشکن پلاستیکی و باکیفیت، در شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و کالاهای تبلیغاتی عرضه می‌شود.

انتخاب با شماست. به محل کسب و اتاق کار افراد توجه کنید و هدیه‌ای متناسب با شخصیت و جایگاه اجتماعی افراد برگزینید. در این مسیر می‌توانید از کارشناسان و مشاوران فعال راهنمایی بگیرید.

معرفی چندین نمونه از ظروف تبلیغاتی

توجه به این نکته ضروری است که متناسب با شأن و شخصیت دریافت‌کننده هدایا باید اقدام به خرید کنید. هر هدیه‌ای مناسب برای هر محل کار و دفتری نیست. گاهی اشتباهی کوچک تأثیر معکوسی در روابط فی‌مابین دارد؛ پس سطح دقت خود را بالا ببرید.

در ادامه انواع ظروف را معرفی می‌کنیم که تصمیمات بهتری اتخاذ کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید، محدوده قیمت و هزینه‌ای را که قرار است به این منظور در نظر گرفته شود، بررسی کرده و انواع هدایای مناسب و جذاب مناسب نوروز را برگزینید. سایز و طرح کالا همچنین سنتی و کلاسیک بودن کار را نیز برای هدف موردنظر بررسی و موارد دلخواه را گلچین کنید.

انواع لیوان، فنجان و ماگ هدیه‌ای شگفت‌انگیز

تمامی کارمندان و مدیران به ماگ تبلیغاتی، لیوان یا فنجان مناسب و شخصی در حین کار علاقه خاصی دارند. چه خوب است اجناسی که انتخاب می‌کنید، آن‌قدر شیک و مجلسی باشد که راهی جز استفاده وجود نداشته باشد. تمامی انواع تصاویر روی این کالاها امکان چاپ دارد.

ست مناسب چای و دمنوش، مناسب برای دفتر مدیران

درصورتی‌که نیاز به تهیه هدیه برای دفتر کار دارید، انواع ست پذیرایی مناسب برای چای و دمنوش انتخاب درستی است. جنس و رنگ مناسبی را انتخاب کنید و این ظروف پذیرایی را به‌عنوان نمادی از محبت و صمیمیت در زمان‌های پذیرایی ببینید.

ظروف تبلیغاتی و ست‌های پذیرایی در انواع تک‌نفره نیز موجود است. حتی می‌توانید فلاسک‌های مناسبی برای دم‌کردن و گرم نگه‌داشتن نوشیدنی‌ها هدیه دهید.

انواع ست پذیرایی، تحفه‌ای لوکس مختص شرکت‌ها

ست‌ پذیرایی رومیزی برای میوه، شکلات، شیرینی و حتی آجیل نیز برای شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل تهیه است. این موارد ازجمله اقلام موردنیازی است که در مجالس، مراسم و جلسه‌های کاری قابلیت استفاده دارند و بسیار شیک و مجلسی است.

بشقاب‌های تزیینی قابل‌استفاده در ادارات

گلدان و بشقاب‌های تزئینی نیز در دسته ظروف پذیرایی جای می‌گیرند؛ بشقاب‌هایی در گروه صنایع‌دستی اصیل ایرانی که نه‌تنها در ادارات بلکه در دفاتر و ارگان‌های مختلف به‌عنوان اقلامی شیک در پذیرایی، می‌توان از آن استفاده کرد و هم برای تزئین و تکمیل دکوراسیون میزکار بسیار کاربردی به نظر می‌رسد.

کلام آخر

چطور همین حالا ظروف تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟ برای انتخاب بهترین اجناس و کالاهای تبلیغاتی باید به گروهی خلاق و مشاورانی باسابقه و باتجربه رجوع کنید. شرکت‌های تبلیغاتی که خدماتی کامل دارند، برای این منظور مناسب‌تر هستند. قابلیت چاپ، طراحی و انتشارات از جمله المان‌هایی است که باید به آن توجه داشت.

در عصر جدید برای تحکیم و گسترش روابط کاری تنها چاپ بروشور و کارت‌های تبلیغاتی پاسخگوی نیاز روز نیست و باید به شرکتی رجوع کنید که دیدگاهی تخصصی در زمینه ارائه خدمات تبلیغی داشته و مشاوره‌های لازم را ارائه دهند.

حس هفتم به برقراری حس مثبت می‌اندیشد. این مرکز با کارشناسانی مجرب و سال‌ها تجربه، کادری توانمند را در زمینه عرضه هدایای تبلیغاتی گردآوری کرده است. همفکری، مشاوره و ارائه کالاهای شگفت‌انگیز برای حیطه‌های کاری مختلف در تخصص این مجموعه است.

از محصولات، کالاها و ظروف تبلیغاتی در وبسایت حس هفتم بازدید کنید و ما را از نظرات و پیشنهادهای بی‌نظیر خود بهره‌مند سازید.

پدرام امن زاده طراح و معمار داخلی ( شرکت مهندسین مشاور ویستا ویژن ساپرا )

مگان مارکل

مصاحبه انفجاری اپرا با مگان مارکل و هری: بزرگترین افشاگری ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا