مصاحبه انفجاری اپرا با مگان مارکل و هری: بزرگترین افشاگری ها

سه‌شنبه 19 اسفند 1399 اجتماعی ، گوناگون
مگان مارکل

افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

یکشنبه شب هنگامی که اپرا وینفری با شاهزاده هری و مگان مارکل، دوشس ساسکس مصاحبه کرد ، حق امتیاز افراد مشهور ایالات متحده با سلطنت انگلیس روبرو شد. و هیچ کس مانع این کار نشد. در میان سایر افشاگری های تیتر یک ، مگان مارکل متولد آمریکا گفت که نمایندگان کاخ ملکه گفتگو نگران رنگ پوست فرزند متولد شده او هستند و وقتی فشارهای سلطنتی او را به فکر واقعی خودکشی سوق می دهد ، کمکی نمی کند.

مگان ، دوشس ساسکس ، به اپرا گفت فشارهای زندگی سلطنتی منجر به افکار خودکشی شد. و او و پرنس هری جنسیت فرزند دوم خود را فاش می کنند.

رنگ پوست کودک آرچی:

مگان مارکل ، که اکنون فرزند دوم این زوج را باردار است ، نشان داد که حداقل یک نفر در قصر از رنگ پوست فرزند اول ساسکس ، پسر Archie Harrison Mountbatten-Windsor ، که در سال 2019 متولد شد ، ابراز نگرانی کرده است. شخص

مگان گفت: “همچنین نگرانی ها و گفتگوهایی در مورد این که پوست او هنگام تولد ممکن است تیره باشد وجود دارد.”

وقتی شاهزاده هری پس از اولین صحبت اپرا با مگان به تنهایی به مصاحبه پیوست ، وینفری از او پرسید که آیا نام شخصی را که درباره رنگ پوست اظهار نظر کرده است فاش می کند؟ او گفت که هرگز نخواهد کرد.

افکار خودکشی مگان

مادر هری ، دایانا اسپنسر ، محبوب و دلباخته ، پرنسس ولز ، آزادانه اظهار داشت که او به دلیل فشارهای عظیم ازدواج با خانواده سلطنتی ، افکار خودکشی داشته و حتی اقدام به خودکشی کرده است. همسر هری ، دهه ها بعد ، اظهار داشت که او اساساً همان احساسات را داشته است.

دوشس در جریان مصاحبه با اپرا گفت: “من فقط نمی خواستم دیگر زنده باشم” و افکار خودکشی را “ثابت” خواند و گفت که “فکر می کند همه چیز برای همه حل خواهد شد.”

وی با جزئیات دلهره آور نشان داد که به بخش منابع انسانی در قصر رفته است (بله ، آنها یکی دارند) و به او گفته شد که او کارمند نیست و نمی توان به او کمک کرد.

 افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

جنسیت کودک سلطنتی را نشان می دهد

این زوج سلطنتی فاش کردند که انتظار دختر دارند. او به دنبال برادرش ، آرچی ، در صف تاج و تخت هشتم خواهد بود و شاهزاده اندرو را با یک درجه برخورد خواهد کرد.

این زوج گفتند که فرزندان بیشتری نخواهند آورد ، اما اگر بعد از این دختر پسری داشته باشند ، او خواهر خود را در صف جانشینی پرش نمی کند.

این همیشه درست نبود – پرنسس آن دومین فرزند ملکه است ، اما دو برادر کوچکتر او ، اندرو و ادوارد ، در خط بالاتر از او هستند. اما قانون جانشینی تاجگذاری 2013 این قانون جنسیتی را تغییر داد. حالا شاهزاده خانم شارلوت ، دومین فرزند پرنس ویلیام ، جای خود را در صف حفظ می کند حتی اگر بعداً پسری ، برادرش پرنس لوئیس ، وارد آنجا شود.

قطع اقتصادی

پول هرگز برای سلطنتی مشکلی نبوده است ، اما در مصاحبه ، هری گفت که خانواده سلطنتی “به معنای واقعی کلمه من را از نظر اقتصادی قطع کرده اند.”

اینطور نیست که زن و شوهر همیشه فقیر باشند. هری میلیون ها دلار از مادرش که در سال 1997 در یک لاشه اتومبیل در پاریس درگذشت ، به ارث برد. مگان از زندگی حرفه ای بازیگری هالیوود پول خودش را دارد. و این زوج سلطنتی معاملات بزرگی را با نتفلیکس و اسپاتیفای منعقد کردند.

اما با توجه به تعداد سلطنت های کم اهمیت دیگری که پول جمع می کنند و پدر ثروتمند پدر هری ، شاهزاده چارلز ، از دوش کورن وال بیرون می آیند ، این یک شوک آور است. هری گفت که این زوج بدون داشتن ارث وی از دیانا ، پولی برای مهاجرت به کالیفرنیا نخواهند داشت.

 افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

از دست دادن حمایت های سلطنتی

مانند سایر سران کشورها ، خانواده سلطنتی نیز همیشه محافظانی داشته اند و مواردی نیز بوده است که آنها به آنها احتیاج داشته اند. پرنسس آن در سال 1974 تقریباً ربوده شد ، یک متجاوز در سال 1982 به اتاق خواب ملکه وارد شد و یک مرد هنگام سوار شدن در مراسم Trooping of the Color در سال 1981 ، به سمت ملکه تیراندازی کرد.

بنابراین شنیدن اینکه خانواده سلطنتی هنگام انتقال این زوج به کانادا و سپس کالیفرنیا ، جزئیات امنیتی هری و مگان را قطع کردند ، بسیار حیرت آور بود. وی به وینفری گفت ، مگان به ویژه هدف تهدید به مرگ قرار گرفت ، برخی از نژاد او بود ، اما این تصمیم قصر را تغییر نداد.

برای کمک قدم برمی دارید؟ کارگردان هالیوود ، تایلر پری ، که به زوج سلطنتی پیشنهاد داد از خانه و امنیت خود در کالیفرنیا استفاده کنند.

کیت اشک مگان را در آورد

مگان و هری و پرنس ویلیام و همسرش کاترین برای مدتی Fab Four سلطنتی انگلیس بودند ، همانطور که چارلز و دیانا و شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن برای مدت کوتاهی در دهه 1980 بودند. از زمانی که ساسکس ها به راه خود رفتند ، شایعات زیادی در مورد مسائل بین برادران و همسران آنها وجود دارد.

مگان در این مصاحبه به یکی از شایعات مهم پرداخت. این روزنامه ها گزارش دادند که مگان قبل از عروسی مگان و هری به دلیل درگیری در مورد لباس دخترانه گل پرنسس شارلوت ، کاترین را گریه کرد. یکشنبه شب ، اما ، مگان گفت که عکس این است – که کاترین مگان را در مورد لباس گریه کرد.

مگان گفت که کیت بعداً عذرخواهی کرد و برای او گل فرستاد: “او از چیزی ناراحت بود و صاحب آن بود.”

اما هنگامی که روزنامه های تابعه مقصر را به گردن مگان انداختند ، خانواده سلطنتی این پرونده را اصلاح نکردند ، چیزی که مگان آن را “نقطه عطف” در روابط خود با سلطنتی نامید.

 افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

افشاگری مگان مارکل علیه خاندان سلطنتی

آنها زود ازدواج کردند

مگان به وینفری گفت که او و هری در واقع سه روز قبل از مراسم تلویزیونی که میلیون ها نفر آن را تماشا می کنند ، ازدواج کردند. وی گفت ، اسقف اعظم كانتربری آن مراسم را در حیاط خانه خود انجام داد.

وی به وینفری گفت: “هیچ کس این را نمی داند.” “ما به اسقف اعظم تماس گرفتیم و گفتیم” ببینید ، این چیز ، این نمایش برای جهانیان است ، اما ما اتحاد خود را بین خود می خواهیم. ”

او همچنین بسیاری را متعجب کرد و گفت که هیچ تحقیق آنلاین درباره هری هنگام شروع رابطه نکرده است و پیرو خانواده سلطنتی یا شناخت زیادی درباره آنها بزرگ نشده است.

cnet.com

ظروف تبلیغاتی هدیه ای جذاب مناسب نوروز

ماجرای بحث مهشید و محسن چاووشی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا