پورتلند بهشت غذاخوری

شنبه 21 مرداد 1402 فناوری
پورتلند بهشت غذاخوری

پورتلند بهشت غذاخوری

پورتلند با جمعیت 66881 نفر در سال 2015، بزرگترین شهر در ایالت مین ایالات متحده است. علاوه بر این، نیم میلیون نفر در منطقه شهری پورتلند بزرگ زندگی می کنند که بیش از یک سوم کل جمعیت مین را تشکیل می دهد.

Capture 265
1. شیرینی ماهی قزل آلا دودی

گاهی اوقات “لوکس” نامیده می شود، ماهی دودی از فیله ماهی سالمون آب نمکی تهیه می شود که در دود گرم یا سرد پخته می شود. آن را به خوبی با شیرینی، کلاسیک غذاهای یهودی در نوع خود جفت می کند. پنیر خامه‌ای، کیپر، پیاز قرمز و گوجه‌فرنگی را می‌توان برای خوشمزه تر شدن آن اضافه کرد.

Capture 264
2. دونات بیکن افرا

دونات افرای بیکن که از دوران “عاشق بیکن” در ایالات متحده و کانادا در دهه 1990 متولد شد، به عنوان خوراکی ظاهر شد که از مد روز گذشته بود. ترکیب بیکن، افرا و خمیر یادآور یک صبحانه کامل از پنکیک با شربت و یک طرف بیکن است.

Capture 263
3. کوفته گوشت خوک و پیازچه

پیراشکی های گوشت خوک و پیازچه از گوشت خوک چرخ شده و پیازچه چینی تهیه می شوند، در یک خمیر پیراشکی نازک پیچیده می شوند و سرخ می شوند تا قهوه ای و ترد شوند. این کوفته ها را می توان بخار پز یا آب پز نیز کرد. آنها اغلب با سس غوطه ور سرکه سیاه، خمیر چیلی با سس سویا یا روغن چیلی سرو می شوند.

Capture 262
4. پیتزا

تنوع زیادی در پیتزای امروزی وجود دارد. سنت گرایان فقط از نسخه ناپلی به عنوان یک پیتزای واقعی یاد می کنند، اما می توان انواع مختلفی از آن را در سرتاسر جهان با موادی که ممکن است ذهن شما را متحیر کند، پیدا کرد. رایج ترین تاپینگ ها در ایالات متحده سس مبتنی بر گوجه فرنگی که روی آن پنیر ذوب شده و پپرونی است.

منبع : MSN

سلبریتی هایی که با ارز دیجیتال سر و کار دارند

سلبریتی هایی که با ارز دیجیتال سر و کار دارند

جالب ترین دوچرخه های برقی

جالب ترین دوچرخه های برقی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا