سریال کمدی عشق از نو

سه‌شنبه 14 شهریور 1402 معرفی فیلم
سریال کمدی عشق از نو

نام اصلی سریال : Aşk Yeniden

ژانر : عاشقانه

محصول : ۲۰۱۵ ترکیه

شبکه اصلی پخش : FOX

نویسنده : ادا تزجان

تهیه کننده : اینجی گوندوغدو

معرفی سریال کمدی عشق از نو

سریال «عشق از نو» یک درام عاشقانه و کمدی است که به کارگردانی ارسوی گولر ساخته شده است. در این سریال، بورا گولسوی و اوزگه اوزپیرینچی به ترتیب نقش‌های فاتح و زینب را ایفا می‌کنند. فاتح، یک مرد خوشتیپ و ثروتمند است که در آمریکا زندگی می‌کند. او پس از شکست عشقی در آمریکا، تصمیم می‌گیرد به ترکیه برگردد. از طرف دیگر، زینب، یک دختر جوان و مستقل است که با پدرش در استانبول زندگی می‌کند. او عاشق یک مرد به نام ارتان می‌شود و با او به آمریکا می‌رود. اما پس از مدتی، ارتان او را ترک می‌کند و زینب مجبور می‌شود به تنهایی با فرزندش به ترکیه بازگردد.

سریال «عشق از نو» در دو فصل و 59 قسمت از شبکه فاکس ترکیه پخش شد. این سریال در ایران نیز طرفداران زیادی دارد و در شبکه‌های ماهواره‌ای به زبان فارسی پخش شده است.

خلاصه سریال کمدی عشق از نو

خلاصه سریال کمدی عشق از نو

زینب و فاتح، دو جوان از دو طبقه اجتماعی متفاوت، با هم آشنا می‌شوند و قرار می‌گذارند به خانواده‌هایشان بگویند ازدواج کرده‌اند. زینب، دختری سرسخت و مستقل است که با پدرش در استانبول زندگی می‌کند. او عاشق مردی به نام ارتان می‌شود و با او به آمریکا می‌رود. اما ارتان زینب را رها می‌کند و او مجبور می‌شود به تنهایی با فرزندش به ترکیه بازگردد.

Capture 118

فاتح، پسری ثروتمند و خوش‌تیپ است که از کودکی مادرش برای او تصمیم می‌گرفته است. او به بهانه تحصیل به آمریکا می‌رود و در آنجا عاشق دختری به نام سامر می‌شود. اما سامر او را رد می‌کند و فاتح، شکست‌خورده، به ترکیه بازمی‌گردد.زینب و فاتح در هواپیمایی که به ترکیه می‌روند، یکدیگر را ملاقات می‌کنند و پس از آشنایی با یکدیگر، تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج صوری کنند تا مشکل هر دو برای مدتی رفع شود. اما در طول این مدت، آن‌ها به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند و رابطه‌شان جدی می‌شود.

در نهایت، زینب و فاتح با کمک یکدیگر، مشکلاتشان را حل می‌کنند و با هم به زندگی مشترک واقعی‌شان می‌پردازند.

بورا گلسوی

بورا گلسوی

بورا گلسوی، بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده و عکاس ترکیه‌ای، در ۳ اسفند ۱۳۶۰ در آنکارا متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Acı Tatlı Ekşi» (۲۰۱۷)، «Cebimdeki Yabancı» (۲۰۱۸) و «Misafir» (۲۰۲۱). در سریال «عشق از نو»، او نقش فاتح شکرچی زاده را بازی کرد.

تامر لونت

تامر لونت

تامر لونت، بازیگر و کارگردان ترکیه‌ای، در ۲۱ مهر ۱۳۲۹ در ازمیر متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Camdaki Kız» (۲۰۲۱) و «Aşk Yeniden» (۲۰۱۵). در سریال «عشق از نو»، او نقش شوکت تاشکین را بازی کرد.

نیلای دنیز

نیلای دنیز

نیلای دنیز، بازیگر ترکیه‌ای، در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۷۲ در استانبول متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Çatı Katı Aşk» (۲۰۲۰) و «Kahraman Babam» (۲۰۲۱). در سریال «عشق از نو»، او نقش سلین شکرچی زاده گونای را بازی کرد.

اوزگه اوزپیرینچی

اوزگه اوزپیرینچی

اوزگه اوزپیرینچی، بازیگر ترکیه‌ای، در ۱۲ فروردین ۱۳۶۵ در استانبول متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Acı Tatlı Ekşi» (۲۰۱۷) و «Kadın» (۲۰۱۷-۲۰۲۰). در سریال «عشق از نو»، او نقش زینب تاشکین شکرچی زاده را بازی کرد.

تولین اورال

تولین اورال

تولین اورال، بازیگر ترکیه‌ای، در ۸ اوت ۱۹۳۷ در استانبول متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Anneler ve Kızlari» (۱۹۷۱)، «Balatli Arif» (۱۹۶۷)، «Bugulu eyes» (۱۹۷۰) و «Aşk Yeniden» (۲۰۱۵). او همچنین در فیلم‌های «Suçlu» (۱۹۶۶)، «Sevinçli Gunler» (۱۹۶۸) و «Gurbet Kuşları» (۱۹۷۲) بازی کرده است.

جان سپاهی

جان سپاهی

جان سپاهی، بازیگر ترکیه‌ای، در ۲۰ ژانویه ۱۹۸۸ در استانبول متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Ben Biler miyim, Değil miyim?» (۲۰۱۸)، «Payitaht Abdulhamid» (۲۰۱۷) و «Aşk Yeniden» (۲۰۱۵). او در سریال «Aşk Yeniden» در نقش «امیر تاشکین»، پسر عمه زینب، بازی کرده است.

لاله بسار

لاله بسار

لاله بسار، بازیگر ترکیه‌ای، در ۲۷ ژانویه ۱۹۶۴ در اردو، ترکیه متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Evde Kimse Yoktur» (۲۰۱۳)، «Yeni Gelin» (۲۰۱۷) و «Sessiz Fısıltı» (۲۰۱۴). او در سریال «Aşk Yeniden» در نقش «اوزگه گونای»، همسر فاتح، بازی کرده است.

اورهان آلکایا

اورهان آلکایا

اورهان آلکایا، بازیگر ترکیه‌ای، در ۵ فوریه ۱۹۵۸ در استانبول متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Aşkım Sanadır» (۱۹۸۳)، «Sarı Gülüm» (۱۹۹۳) و «Zaman Geçiyor» (۲۰۱۰). او در سریال «Aşk Yeniden» در نقش «درین شکور»، پدر فاتح، بازی کرده است.

سما کجیک

سما کجیک

سما کجیک، بازیگر ترکیه‌ای، در سال ۱۹۶۵ در آگری، ترکیه متولد شد. او در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده است، از جمله «Aşk Yeniden» (۲۰۱۵)، «Yazi Tura» (۲۰۰۴) و «Yol Arkadaşım» (۲۰۲۰). او در سریال «Aşk Yeniden» در نقش «گولزار تاشکین»، همسر شوکت، بازی کرده است.

معرفی شخصیت های بازیگران در سریال کمدی عشق از نو

معرفی شخصیت های بازیگران در سریال کمدی عشق از نو

ازگه ازپیرینچی  : زینب تاشکین دختر بیست و پنج سالهٔ درین شوکت، مادر سلیم، و همسر سوری فاتح

بورا گلسوی : فاتح شکرجی زاده پسر سی ساله، خوشتیپ و ثروتمند، همسر سوری زینب که سلیم را مثل پسر خودش دوست دارد

تامر لونت : شوکت تاشکین معروف به رئیس درین شِوکت، مردی در ظاهر بسیار سرد، ولی صاحب قلبی مهربان

تولین اورال : گلسوم شکرجی زاده مادر بزرگ پدری فاتح

لاله باشار : مقدس شکرجی زاده مادر فاتح، که اصلاً از زینب خوشش نمی‌آید

دیدم سویدان : ایرم شنجان نامزد سابق فاتح، زنی بسیار زیبا، که برای دوباره به دست آوردن فاتح هر کاری می‌کند

مرت اوجال : ارتان عشق اول زینب، که به خاطر او از همه چیزش گذشت و همراه او به آمریکا رفت، پدر سلیم

نیلای دنیز : سلین شکرجی زاده خواهر کرچکتر فاتح

جان سیپاهی : اورهان گونای پسر عمهٔ زینب، خوشتیپ و مانند دایی اش دیوانه

اورهان آلکایا : فهمی شکورجی زاده پدر فاتح، مردی صبور و آرام

فاتما کارانفیل : هاجر دایه و ‍‍‍‍‍پرستار فاتح، سلین و سلیم

سما کچیک : مریم اوزر مادر زینب

بهترین فیلم های ساخته شده در چین

بهترین فیلم های ساخته شده در چین

سریال ترکی نامادری

سریال ترکی نامادری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا