آیا جایگزینی برای گردو وجود دارد؟

دوشنبه 19 تیر 1402 سلامت
آیا جایگزینی برای گردو وجود دارد؟

آیا جایگزینی برای گردو وجود دارد؟

در اینجا نظریه برخی از کارشناسان باتجربه تغذیه را برای شما جمع آوری کرده ایم و بررسی کرده ایم ایا جایگزینی مناسب برای گردو وجود دارد یا خیر. این مطلب از سایت ام سی ان (MSN) برای شما عزیزان ترجمه شده است.

نظر متخصص از مارسلی اف. چاگاس

لیسانس تغذیه · ۱ سال سابقه · برزیل

جایگزین‌های دیگر شامل فندق و بادام زمینی هستند، اگرچه کمتر خوشمزه از گردو هستند. گردو یک جایگزین خوب برای پکان با طعمی ملایم و شیرینتر از گردوها است.

Capture 303

نظر متخصص از جنیفر کاتز

لیسانس تغذیه و خدمات تغذیه بالینی · ۳۱ سال سابقه · ایالات متحده آمریکا

می‌توان از سایر مغزها به عنوان جایگزین برای پکان استفاده کرد. گردو یک گزینه خوب است و می‌توان در همان میزان در یک دستور غذایی استفاده کرد. البته طعم گردو قوی‌تر از پکان است. مغزهای دیگری که می‌توانید امتحان کنید شامل کاج، پسته و بادام زمینی هستند.

Capture 302

نظر متخصص از کارل بندر

کارشناسی ارشد علوم تغذیه بیوشیمیایی و مولکولی · ۶ سال سابقه · ایالات متحده آمریکا

این بستگی به دلیل جایگزینی پکان است. اگر برای جایگزینی پکان در نظر دارید به دلیل حساسیت، بهتر است به هیچ نوع مغزی از درختان نپردازید، چون به همین دلیل ممکن است نتوانید جایگزین مناسبی پیدا کنید. اگر این برای ترجیحات شخصی شماست و نه به دلیل حساسیت، گردو، فندق، ماکادامیا، کاج و پسته همگی جایگزین خوبی برای پکان هستند. گردو جایگزین معروف و بهتری برای پکان است.

Capture 300

نظر متخصص از درو هملر

لیسانس تغذیه · ۸ سال سابقه · کانادا

به دلیل طعم منحصر به فرد و حساسیتی که دارند، جایگزین دقیقی برای پکان وجود ندارد. پکان بیشتر با گردو جایگزین می‌شوند. پسته، کاج و ماکادامیا نیز با توجه به پروفایل طعم مورد نظر، ممکن است جایگزین مناسبی باشند. با توجه به ویژگی‌های مغذی، فندق، بادام زمینی بدون نمک و گردو در پروفایل مغذی پکان شبیه هستند. با این حال، گردو نسبت به پکان و جایگزین‌های معمول آن دارای مقدار بالایی از اسیدهای چرب اُمگا ۳ است.

Capture 299

نظر متخصص از هانا پورتل

لیسانس تغذیه و رژیم‌های غذایی · ۱ سال سابقه · استرالیا

همه انواع مغزها منابع عالی پروتئین و چربی‌های ناشی از چربی ناسالم به نام چربی‌های امگا ۳ سالم هستند. پکان می‌تواند به همراه هر نوع مغزی از جمله گردو، بادام، کاج، ماکادامیا و حتی دانه‌هایی مانند دانه کدو جایگزین شود.

بغل کردن

فواید بغل کردن برای سلامتی /6 فواید سلامتی آن

کفیر مصرف کردن چه فوایدی دارد؟

کفیر مصرف کردن چه فوایدی دارد؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا