پایان نشست وین؛ تاکید عراقچی بر لغو کلیه تحریم های آمریکا

جمعه 20 فروردین 1400 گوناگون
لغو کلیه تحریم های آمریکا

 تاکید عراقچی بر لغو کلیه تحریم های آمریکا

دومین جلسه حضوری نشست کمیسیون مشترک‌ برجام که از روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه در وین از سر گرفته شده بود، امروز‌ جمعه ۲۰ فروردین برگزار و بعد از حدود یک ساعت و نیم پایان یافت.

در نشست امروز، نمایندگان اتحادیه اروپا به عنوان هماهنگ کننده های جلسات کارشناسی، نتیجه رایزنی های کارشناسان ایران و کشورهای ۱+۴ را به اعضای کمیسیون مشترک گزارش کردند.

ارائه گزارش رایزنی های فنی صورت گرفته در جلسات گروه های کارشناسی «لغو تحریم“ و «هسته ای» مهمترین دستورکار نشست امروز بود.

تاکید عراقچی بر لغو کلیه تحریم های آمریکا

سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه و رئیس هیأت ایرانی، در این نشست ضمن تاکید بر اراده جمهوری اسلامی ایران برای ادامه تعاملات جدی، گفت: این امر منوط به مشاهده اراده سیاسی و جدیت در طرف های مقابل است و در غیر این صورت، دلیلی برای ادامه مذاکرات وجود نخواهد داشت.

سیدعباس عراقچی مجددا تاکید کرد: تاکید عراقچی بر لغو کلیه تحریم های آمریکا که در دوران رئیس‌جمهور گذشته آن کشور وضع شده اند، گام ضروری‌‌ برای احیای برجام بوده و تنها پس از راستی آزمایی لغو‌ این تحریم ها، ایران آمادگی دارد تا اقدامات جبرانی خود را متوقف کرده و به اجرای کامل برجام بازگردد.

قیمت سکه، طلا و ارز 

کاهش نرخ ارز در بازار/قیمت سکه، طلا و ارز ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

 قیمت خودرو

قیمت خودرو در سال ۱۴۰۰ اعلام شد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi