مقایسه سایت های خرید فالوور و خدمات شبکه های اجتماعی

شنبه 7 فروردین 1400 آگهی

امروزه کسب و کار آنلاین به یکی از بخش های جدانشدنی کسب و کارهای محلی تبدیل شده است و شبکه های اجتماعی هم به یکی از بسترهای عالی برای کسب درآمد تبدیل شده است. در ادامه با ما باشید تا به معرفی بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم.

چرا خرید فالوور اینستاگرام اهمیت زیادی دارد ؟

افزایش ارگانیک فالوور ، تبلیغات اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام روش های مختلفی برای جذب فالوور و مخاطب در اینستاگرام هستند. می توان گفت که روش افزایش ارگانیک فالوور از سایر روش ها به زمان بیشتری نیاز دارد اما هزینه ایی به دنبال نخواهد داشت که البته نمی توان به صورت کامل از موفقیت این روش اطمینان داشت چرا که جذب مخاطب به این روش یکی از چالش برانگیزترین روش های موجود می باشد که نیاز به اراده و تلاش زیادی دارد.

روش تبلیغات نسبت به روش ارگانیک نیاز به زمان قابل توجهی ندارد ، اما هزینه بیشتری نسبت به دو روش گفته شده دارد. همچنین برای تبلیغات اینستاگرام و روش افزایش ارگانیک فالوور باید استراتژی معینی داشت و پیج های مختلف برای این اهداف به درستی انتخاب شود. روش آخر یعنی روش خرید فالوور اینستاگرام ، نسبت به دو روش دیگر زمان کمتری نیاز دارد و همچنین هزینه نسبتا مقرون به صرفه ایی برای صاحبان کسب و کارها خواهد داشت. خرید فالوور اینستاگرام در کمترین زمان ممکن ، می تواند به افزایش تعداد فالوورهای پیج های شما کمک کند و به دنبال آن می توانید انتظار مخاطبان هدف بیشتر و بازدیدهای بیشتر از وب سایت های کسب و کار خود را داشته باشید.

مقایسه سایت های خرید فالوور اینستاگرام

جی فالوور (پکیج های مختلف)

وب سایت جی فالوور یکی از وب سایت های ارائه دهنده خدمات مختلف شبکه های اجتماعی و به ویژه خدمات اینستاگرام می باشد که می توانید متناسب با نیاز از پکیج های مختلف آن بهره مند شوید. قیمت های خدمات خرید فالوور اینستاگرام جی فالوور نسبتا به از قیمت بالاتری برخوردار هستند. از نکات مثبت این وب سایت می توان به تخفیف های تا سی درصد اشاره کرد.

جی فالوور خدمات لایک ، کامنت ، بازدید ، تبلیغات و… هم ارائه می کند. علاوه بر خدمات شبکه های اجتماعی که جی فالوور ارائه می کند ، خدمات تلگرام هم برای مشاغل تلگرامی وجود دارند که می توان متناسب با نیازهای خود خریداری کرد. علاوه بر آن فالوور لایک زن اینستاگرام هم از خدمات جی فالوور می باشد که بدون نیاز به پسورد ، می تونا پست های پست نشده را هم با لایک های مختلف شارژ کرد !

https://gfollower.com/

ویژگی های خرید فالوور اینستاگرام از جی فالوور

 • ریزش پایین
 • پشتیبانی 1 ماهه
 • ارسال روزانه هزار عدد
 • ارسال آنی

گلد فالوور (بهترین !)

گلد فالوور یکی از وب سایت های قابل اعتماد خرید فالوور اینستاگرام می باشد که توانسته است هزاران صاحب کسب و کار را به درآمد اینستاگرامی با جذب مخاطبان هدف برساند. ارائه فالوور واقعی اینستاگرام یکی از ویژگی های قابل توجه گلد فالوور می باشد که می تواند مزیت های بسیاری برای پیج اینستاگرامی شما داشته باشد. پلن های مختلفی در گلد فالوور وجود دارند که می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای کسب و کار شما باشد. اگر قصد شما شروع کسب و کا راینستاگرامی و یا توسعه آن باشد هم پکیج های مختلفی وجود دارد که نیازهای شما را مرتفع خواهند کرد.

خدمات لایک ، کامنت ، بازدید ، IGTV و… اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در این وب سایت قابل خریداری هستند که کیفیت باورنکردنی دارند و حتی اگر تا چندین درصد دچار ریزش فالوور هم شوید ، فالوورهای ریزش شده جایگزین خواهند شد و علاوه بر آن می توانید علاوه بر فالوورهای ایرانی از فالوورهای بین المللی گلد فالوور هم بهره مند شوید.

https://goldfollower.com/

ویژگی های خرید فالوور اینستاگرام از گلد فالوور

 • بدون نیاز به پسورد
 • قرعه کشی های متنوع با فالوورهای رایگان
 • فالوور واقعی
 • ارسال 10% بیشتر
 • ارسال از سرور های داخل
 • ریزش پایین 10-20%

ایران سوشیال

ایران سوشال از وب سایت های قدیمی در زمینه خدمات مربوط به شبکه های اجتماعی می باشد و همچنین پکیج های متنوعی برای خرید فالوور اینستاگرام ارائه می کند که تمام نیازهای مختلف شما را مرتفع می کند. ایران سوشیال انواع این خدمات را با قیمتی متوسط ارائه می کند. علاوه بر این ها خدمات مختلف دیگر از جمله اسپاتیفای ، ساندکلاد ، تیک تاک ، لینکدین و پینترست هم قابل خریداری هستند.

از خدمات ویژه ایران سوشال می توان به خرید سابسکرایبر یوتیوب اشاره کرد که می تواند باعث افزایش تعداد سابسکرایبرهای کانال های شما شود و به دنبال ان شاهد افزایش ارگانیک سابسکرایبرهای کانال ها و در نتیجه کسب درآمد از یوتیوب باشید. اگر از لینکدین برای یافتن شغل های مورد نظر خود استفاده می کنید می توانید از خدمات لینکدین ایران سوشیال استفاده کنید که به شما در پیدا کردن شغل مورد نظر خود کمک می کند.

ویژگی های خرید فالوور اینستاگرام از ایران سوشال

 • امکان تعامل بیشتر با کاربران
 • آرامش خاطر از خرید فالوور
 • افزایش درآمد و فروش کسب و کار شما
 • ضمانت رضایت شما
 • نتایج سریع

https://iransocial.co

الوممبر

تمرکز اصلی الوممبر ، خدمات مربوط به تلگرام می باشد اما در کنار این خدمات پکیج های مختلف فالوور اینستاگرام هم برای کاربران وجود دارد. قیمت پکیج های الوممبر از گلد فالوور کمتر می باشد اما کیفیت فالوورهای گلد فالوور نسبت به الوممبر بیشتر می باشد.

فالوورهای واقعی می توانند به افزایش لایک ، بازدید ، کامنت منجر شوند و علاوه بر آن می توان انتظار افزایش فالوور را هم داشت. علی رغم فالوورهای واقعی ، فالوورهای فیک تنها به افزایش تعداد فالوورهای شما کمک می کنند و نمی توان از ربات ها انتظار افزایش لایک و یا کامنت را داشت. فالوورهای واقعی و فالوورهای فیک از جمله خدمات قابل خرید در الوممبر هستند که متناسب با نیازها و همچنین استراتژی خود می توانید اقدام به خرید کنید. کیفیت فالوورهای این وب سایت از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و می توانید از خدمات متفاوت آن بهره مند شوید.

ویژگی های خرید فالوور اینستاگرام از الوممبر

 • روزانه 2کا
 • ریزش پایین
 • شروع سفارش بین 6 الی 12 ساعت
 • پرداخت امن

https://alomember.com/

 

[ngd-single-post-view]
کیفیت در طراحی

کیفیت در طراحی چیست؟ نمونه آن در معماری

بررسی انواع کرکره برقی و بهترین سرویس تعمیرات کرکره برقی در ایران

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi