سوالات متداول برای راه اندازی سایت و پاسخ آنها

پنج‌شنبه 23 بهمن 1399 بازار ، فناوری
2021 02 11 132935

فهرست مطلب:

  1. آیا راه‌‌ اندازی وب سایت نیاز به مجوز دارد؟
  2. برای راه اندازی سایت چقدر هزینه لازم است؟
  3. آیا برای راه اندازی سایت ارزش دارد هزینه کنم؟
  4. آیا برای راه اندازی سایت نیاز به دانش خاصی است؟
  5. چطور می توانم سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورم؟

 

صاحبان مشاغل مختلف کم کم باید مشاغل خود را از حالت سنتی درآورده و مشاغل و خدمات خود را باید گسترش دهند و به همه معرفی کنند. یکی از راه هایی که صاحبان مشاغل در ابتدا به آن فکر می کنند طراحی سایت خود می باشد اما چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارد سوال هایی زیادی در ذهن آنها ایجاد می شود. در این مقاله سعی شده به بیشترین سوال هایی که در ذهن صاحبان مشاغل اجاد می شود پاسخ داده شود پس با ما همراه باشد.

آیا راه‌‌ اندازی وب سایت نیاز به مجوز دارد؟

صاحبان مشاغل در ابتدا فکر می کنند که برای راه اندازی سایت خود باید مجوزهای لازم را بگیرند و چون فکر می کنند که این کار زمان بر است از راه اندازی سایت خود منصرف می شوند اما باید گفت که در ابتدا امر نیاز به مجوز لازمی برای راه اندازی سایت نیست.
زمانی که سایت شما به نقطه ایی رسید که می خواهید محصول خود را به فروش برسانید آنگاه برای جلب اعتماد مشتری باید به سراغ دریافت اینماد بروید. با دریافت اینماد مشتری خیالش راحت می شود که هویت سایت کنترل شده و خرید مطمینی دارد.

برای راه اندازی سایت چقدر هزینه لازم است؟

شاید یکی از مهمترین سوالی که برای صاحبان کسب و کار در ابتدا پیش می آید همین سوال باشد که من باید چقدر هزینه و سرمایه گدازی کنم. در اینجا ما این هزینه ها را به دو بخش تقسیم می کنیم:

۱- هزینه‌ی هاست و دامنه
درابتدا یک توضیح مختصر در مورد هاست و دامنه به شما می دهم. هاست فضای ذخیره سازی فایل های سایت است و دامنه آدرس سایت شما است. برای راه اندازی سایت شما به هاست و دامنه نیاز دارید.
قیمت دامنه بستگی به پسوند آن دارد. مثلا برای ir از حدود سالانه 5 هزار تومان به بالا می باشد اما برای پسوند com و دیگر دامنه ها از حدود سالانه 250 هزار تومان به بالا می باشد.
قیمت هاست بستگی به حجم و منابع و امکانات آن دارد که از ماهیانه 20 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر می باشد.
۲- هزینه‌ی طراحی سایت
برای راه اندازی سایت باید آن را طراحی کرد. هزینه بعدی که صاحبان مشاغل باید مدنظر قرار دهند برای طراحی سایت می باشد که یا باید از قالب های آماده خریداری کنند یا طراحی اختصاصی انجام دهند. گروه طراحی وب رویاکو شرایط ویژه ایی برای طراحی سایت برای صاحبان مشاغل قرار داده که می تونید از این شرایط استفاده کنید.

آیا برای راه اندازی سایت ارزش دارد هزینه کنم؟

در جواب این سوال باید گفت که برای راه اندازی کردن سایت شما در اصل هزینه نمی کنید بلکه سرمایه گذاری می کنید.
شما در جهت توسعه کسب و کار خود قدم برداشتید و بلکه قطعا بعد از مدتی چندین برابر هزینه هایی که گرده اید را بذست می آورید.

آیا برای راه اندازی سایت نیاز به دانش خاصی است؟

خوب در اینجا باید گفت که اگر از قالب آماده وردپرس استفاده می کنید کار خیلی سختی برای یادگیری آن وجود ندارد و حتی شما قسمت مدیریت آن را یاد بگیرید کافی است.
اما اگر از طراحی سفارشی برای سایت خود استفاده می کنید یا قالب آن را برای شما کد نویسی کرده اند دوراه دارید. یا وقت بگذارید و برنامه نویسی را یاد بگیری یا اینکه پشتیبانی سایت خود را به گروه طراحی وب رویاکو بدهید و خودتان آن را مدیریت کنید.

چطور می توانم سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورم؟

صاحبان مشاغل که هدف آنها کسب درآمد چند برابری از سایت خودشان است دوست دارند که سایتشان در صفحه اول گوگل باشد تا بتوانند همیشه قروش بالا داشته باشد. برای آمدن به صفحه اول گوگل باید مباحث دیجیتال مارکتینگ را بر روی سایت خودتان اجرا کنید اما مهمترین بحثی که باید به آن بپردازید سئو سایتتان است.
برای این کار شما حتما باید در کنار سایت خود از یک متخصص سئو بهره بگیرید. گروه طراحی وب رویاکو با داشتن تیم تخصصی در این زمینه همیشه در کنار شما خواهد بود تا بتوانید به اهداف خود جهت توسعه کسب و کار خود و راه اندازی سایت برسید.

 

image 937659ade0ad5400a236963f49aa95dafef163f3

چک لیست تعمیرات مک‌بوک در منزل + 8 قدم عملی

image d17042d6e404f6e89621e5d34d34b0407bcea01d

دلیل هزینه های متفاوت کاشت مو چیست؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا