روش درآمد میلیاردی از اینستاگرام

چهارشنبه 22 بهمن 1399 آگهی ، فناوری

فهرست مطلب:

  1. یکی از روش های کسب درآمدی اینستاگرام
  2. برگ برنده موفقیت اینستاگرام چیست؟
  3. چطور تبلیغات کنیم؟

اینستاگرام به ابزاری محبوب بین اکثر مردم به ویژه مردم ایران تبدیل شده و به نوعی رسانه ای قدرتمند که در اختیار افراد هست. حال در این بین افراد زیادی در حال کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام هستند. چند روز پیش سایت خبری مثلت آنلاین خبری در مورد آموزش اینستاگرام منتشر کرد که ثروتمندان خاص اینستاگرام چه کسانی هستند. این خبر به قدری وایرال شد تا امروز اینجا منتشر کنیم برای شما که بدانیم چطور میشه درآمد میلیاردی از اینستاگرام داشت چون اینستاگرام بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی داره و این یک نشانه ای بسیار خاص برای تمامی مردم هست که بخواهند از اینستاگرام پول در بیارن پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

یکی از روش های کسب درآمدی اینستاگرام

قطعا یکی از روش های بسیار معمول برای کسب درآمد از اینستاگرام فروش محصولات خودمون هست. یعنی اگر محصولی داریم یک پیج حرفه ای میزنیم و شروع میکنیم محصولات خودمون رو به کاربران معرفی میکنیم. فقط نکته مهم این هست که باید تولید محتوارو به خوبی بلد باشید بتونید به بهترین شکل ممکن محتوایی تولید کنید که کاربران درگیر پست ها و استوری های شما شوند و سپس اقدام به تهیه محصولات شما کنند. اما باید بدانید برای این کار نیاز هست قبلش کاربران خوبی را جذب کنید یا از طریق تبلیغات یا از روش هایی همانند فالوو و فالوبک.

این کار یکی از روش های کسب درآمدی هست که با آن میتوانید کسب درآمد در خانه هم داشته باشید. و هم اکنون خانم ها و آقایان زیادی هستند که از همین روش ها در منزل کسب درآمد میکنند.

برگ برنده موفقیت اینستاگرام چیست؟

باید گفت سبک بلاگری یکی از مهمترین روش هایی میباشد که کاربران میتوانند به شما اعتماد کنند و از شما محصول بخرند. سایت برتر آموز در مورد آموزش بلاگری به خوبی به این موضوع پرداخت به نوعی لایف استایل شما باید یک حوزه خاص باشد و در یک حوزه بشید شماره یک و فقط در این حوزه تولید محتوا کنید و با کاربران خود به دوست باشید و کاملا صادقانه اطلاعات مفیدی را به آنها ارائه دهید. برای مثال محسن حبیبی راد بلاگر تخصصی سئو در اینستاگرام (mohsenhabibi_seo) هست که به خوبی در این حوزه در حال فعالیت هست و یکی از موفق ترین افراد این این بخش بوده که میتونید با دیدن پست های این شخص هم یاد بگیرید سبک بلاگری چطور است.

اما مهمترین چیزی که شمارا در اینستاگرام میلیاردر میکند فروش تعداد بالایی محصول به افراد هست حال چطور این امکان وجود دارد؟ شما باید تبلیغات گسترده ای را در فضای اینستاگرام داشته باشید و افراد زیادی با شما آشنا شوند و شمارو فالوو کنند و بعد از اینکه تعداد بسیار خوبی مخاطب را جذب کردید باید روی اونها کار کنید یعنی محتوایی بسیار خوب و ناب را بهشون بدین و تخصص خودتونو به نمایش بذارید که بدونن شما در حوزه خودتون بهترین هستید و بعدش شروع کنید به ارائه محصولات خودتون و سپس تعداد بالایی از افراد اقدام به تهیه محصولات شما میکنند.

 

چطور تبلیغات کنیم؟

یکی از روش های تبلیغات در اینستاگرام تبلیغات بلاگری هست یعنی به پیج هایی که تعداد فالوور بالایی دارد مبلغی رو پرداخت میکنید و آنها هم برای شما تبلیغ میکنند. سعی کنید عموما روی پیج های خیلی مشهور نروید چون طبق تجربه بازخورد برای این پیج ها کم بوده و شاید هزینه بالایی که میپردازید در مقابل جذب فالوور شما جالب نباشد. بهترین نوع تبلیغات به پیج های میکرواینفلوئنسری میباشد یعنی پیج هایی که بیش 100کا تا یک میلیون فالوور دارند. چون هم هزینه تبلیغات در این پیچ ها مناسب هست و هم بازخورد خوبی را در مقابل هزینه ای که میپردازید برای شما دارد. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را کنید.

بازدیدکنندگان : 99

غار کرفتو در کردستان

میکرونیدلینگ چیست؟

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi