5 رایج ترین عمل جراحی زیبایی برای زنان!

پنج‌شنبه 5 اسفند 1400 آرایش پوست ومو
جراحی های زیبایی

5 رایج ترین عمل جراحی زیبایی برای زنان!

 

چه به دنبال پوستی جوان تر باشید و چه فقط برای دنبال کردن آخرین روندهای زیبایی ، جراحی پلاستیک به ابزاری مهم برای تقویت جوان سازی و تغییر شکل زیبایی زنان تبدیل شده است. اصلاح نقص یا تغییر ویژگی های صورت برای احساس اطمینان بیشتر و بهبود عزت نفس معمولاً بیشترین دلایلی است که بیماران ذکر می کنند.

جراحی زیبایی چیست

جراحی زیبایی، به اعمال جراحی پزشکی پلاستیک می‌گویند که برای تغییر، بازسازی و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری و نواقص بخشی از صورت یا بدن انجام می‌شود. این نوع جراحی شامل موارد بسیار زیادی میشود که به طوری کلی به صورت زیر دسته بندی می شوند:

 

جراحی زیبایی

جراحی زیبایی

برخی از دلایل رایج برای جراحی پلاستیک یا زیبایی :

 

1-ژنتیک بد:

ژنتیک شما تعیین می کند که در طول زندگی چگونه ظاهر می شوید. بنابراین ، ویژگی های نامطلوب ناشی از ژنتیک بد ، انگیزه بزرگی برای انجام جراحی زیبایی برای شما است.

2-کاهش علائم پیری:

اگرچه روش های درمانی غیر تهاجمی ضد پیری وجود دارد ، جراحی های زیبایی مانند لیفت صورت موثرترین وسیله برای از بین بردن سالها صورت شما است.

3-جای زخم و آکنه:

اگر در مناطقی که نمی خواهید این علائم وجود داشته باشد ، علائم زایمان یا علائم جراحت دارید ، جراحی زیبایی بهترین راه حل است. برای از بین بردن جای زخم های آکنه می توانید جراحی پلاستیک نیز انجام دهید.

4-برای رفع ناهنجاری جسمی:

​​اگر بینی شما کج است یا لب تندی دارید ، جراحی زیبایی بهترین راه برای رفع این مشکلات و تقویت عزت نفس با بهبود تصویر از خود است.اگرچه انواع مختلفی از جراحی های پلاستیک برای رفع مشکلات صورت و بدن شما وجود دارد ، اما بهترین کار برای شما تعیین دقیق و درک مناطق اولویت دار و اقدام به جراحی در ناحیه ای است که فکر می کنید بیشترین توجه را به آن نیاز دارد.

عمل زیبایی کانتوپلاستی (درشت کردن چشم)

 

جراحی زیبایی

جراحی زیبایی

برخی از جراحی های زیبایی که بیشترین انتخاب را دارند

 

1-لیفت صورت:

در این جراحی پزشکان با ایجاد افتادگی و از بین بردن پوست صورت شما را دوباره کانتور کرده و فرم شما را تغییر می دهند. پوست باقیمانده پس از آن استراتژیک دوباره بهم می چسبد و آن را سفت می کند و سالها از صورت شما می کاهد.

2-عمل بینی:

این روند به شما کمک می کند تا ساختار بینی خود را تغییر دهید. این روند شامل برداشتن پوست بینی است و گاهی ممکن است غضروف و استخوان بینی شما را نیز تغییر دهد.

3-افزایش یا کاهش پستان:

ممکن است برای به دست آوردن اندازه و شکل دلخواه سینه ، به دنبال جراحی زیبایی باشید. برخی نیز ممکن است بخواهند اندازه پستانهای خود را کم یا زیاد کنند ، یا ممکن است فقط بخواهند آنها را تغییر شکل دهند.

4-جراحی پلک:

جراحی پلک برای از بین بردن کیسه های چشم ، ورم ، سیاهی حلقه و چین و چروک انجام می شود. در این روند عضلات سفت می شوند ، چربی اضافی برداشته می شود و مناطق به خوبی پنهان می شوند تا ظاهری جوان داشته باشند.

5-لیپوپلاستی:

این نوعی جراحی است که باعث کاهش چربی در نواحی خاص بدن می شود تا مشکلاتی مانند دسته های عشق و کیف چشم را کاهش دهد. همچنین برای مکش چربی از نواحی مانند فک پایین ، بازو و حتی ران برای تغییر شکل موضعی استفاده می شود.

انواع اسکراب‌ خانگی صورت

انواع اسکراب‌ خانگی صورت برای پوست چرب و طرز تهیه اسکراب

نحوه کشیدن خط چشم

نحوه کشیدن خط چشم

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا