میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

سه‌شنبه 14 شهریور 1402 چهره ها
میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

جت‌های شخصی آلوده‌کننده‌ترین نوع حمل‌ونقل هستند که می‌توانید از آن استفاده کنید. به گفته WINGX، تحلیلگر جت خصوصی، علیرغم خطرات فزاینده تغییرات آب و هوایی و سهولت جلسات از راه دور، استفاده از جت های خصوصی در سال 2023 نسبت به قبل از همه گیری 10 درصد بیشتر است.

علیرغم همه چیزهایی که افراد مشهور درباره تغییرات آب و هوایی می‌دانند (و اغلب می‌گویند)، این مانع از آن نمی‌شود که با سبکی مجلل به آسمان بروند. در حالی که اکثر ما با اتوبوس سفر می کنیم و رویای بیزینس کلاس را می بینیم، آنها مجلل ترین و خصوصی ترین شکل سفر را انتخاب می کنند.

Capture 96
پیتبول: 3156 تن

گفته می شود که خواننده رپ میامی بدترین آلوده کننده هوا است. طبق گزارشات، او 25 روز را در هوا گذراند و اغلب از کالیفرنیا، لاس وگاس، نیوجرسی، پرتغال و کانادا دیدن کرد. پس از او میلیاردر لورنزو فرتیتا قرار دارد.

Capture 97
بیل گیتس: 3058 تن

جت این میلیاردر به اندازه 197 آمریکایی متوسط در تغییرات آب و هوایی نقش داشته است. اما او به بی‌بی‌سی گفت که پرواز با جت‌هایش او را بخشی از آلوده کنندگان به حساب نمی آورد ، زیرا میلیاردها دلار در نوآوری‌های آب و هوایی سرمایه‌گذاری کرده است تا انتشار کربن خود را جبران می‌کند. او همچنین گفته است که “داشتن هواپیما یک گناه لذت بخش است.”

Capture 95
مارک زاکربرگ: 2371 تن

بیست و یکمین بدترین متخلف ، بنیانگذار فیس بوک/متا بنیانگذار است که جت آن به تنهایی به اندازه 152 آمریکایی متوسط C02 منتشر می کند.

Capture 94
جی زی: 2044 تن

ستاره رپ و همسر بیانسه سال گذشته در جت خود، گازهای کربنی معادل 131 آمریکایی متوسط را سوزاند. در ایالات متحده، مقاصد اصلی او نیوجرسی، کالیفرنیا، نیویورک و ماساچوست بودند.

Capture 93

 ایلان ماسک- 1699

با رد شدن از بنیانگذار واتس اپ و مالک لس آنجلس کلیپرز، آقای ماسک را داریم. ثروتمندترین مرد جهان 14.5 روز را صرف پرواز کرد که بیشتر در تگزاس و کالیفرنیا بود.

Capture 92
الکس رودریگز- 1565 تن

A-Rod دومین ورزشکار در این لیست است که پس از چندین تاجر ثروتمند دیگر به این فهرست می رسد. ستاره سابق بیسبال در سال 2022 86 پرواز انجام داد که 160519 گالن سوخت جت او مصرف کرد.

Capture 91
کیم کارداشیان – 1486 تن

اولین زن (خارج از یک خانواده) در لیست در سال 2022، جت کیم به اندازه 95 آمریکایی کربن منتشرمیکند. او عاشق جت شخصی خود است و هر کاری که می تواند انجام می دهد تا آن را بکر نگه دارد. در یکی از اپیزودهای شوی رئالیتی خود، او از ترس لکه دار شدن صندلی های جت ، اجازه سوار شدن به خواهرش را پس از برنزه شدن نداد.

Capture 90
جیم کری – 1274 تن

چهره شناخته شده بعدی در لیست و اولین کانادایی، جیم کری، کمدین است که بیشترین مقصدش کالیفرنیا، لاس‌وگاس، ژاپن، جزایر کیمن، بریتانیا، فرانسه و ایتالیا بودند.

Capture 89
کیت اوربان – 1146 تن

خواننده کانتری استرالیایی و همسر نیکول کیدمن اغلب به نشویل، ویچیتا و کالیفرنیا در ایالات متحده سفر می کرد.

Capture 88

تیلور سویفت – 1125 تن

در گزارش متفاوتی که در تابستان 2022 منتشر شد، تیلور سوئیفت به عنوان آلوده‌کننده‌ترین سلبریتی متهم شد. و در حالی که او به خاطر انجام پروازهای تفریحی سریع بدنام است، سخنگوی او گفت که این آمار به این دلیل است که او جت شخصی خود را زیاد قرض داده است. به هر حال، انتشار گازهای گلخانه ای او در سال 2022 در این گزارش همچنان بد است، اما بدترین آنها نیست.

منبع :MSN

10 سلبریتی که با طرفداران خود قرار ملاقات گذاشتند!

10 سلبریتی که با طرفداران خود قرار ملاقات گذاشتند!

سلبریتی هایی که مراسم عروسی خود را لغو کردند!

سلبریتی هایی که مراسم عروسی خود را لغو کردند!

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا