زیبایی منازل با طرح های فضا سازی سبز منازل

دوشنبه 15 دی 1399 دکوراسیون

زیباترین طراحی های فضای سبز منازل ایرانی

مجله دایان:طراحی ممکن است به سبک های مختلفی انجام شود.برای نمونه سبک های دارای اصول زیبا برای شما پیشنهاد شده است.

پاسیو و یا حیاط هر کدام از این فضاها،طراحی منحصر به فردی دارند.برای احساس  آرامش و آسودگی در پاسیو؛ یک حوض کوچک آبی فیروزه‌ای تهیه و آن را در این فضا قرار دهید. تازه داخل حوضم را هم پر کنید از ماهی‌های قرمز کوچک که می توانند به سادگی آرامش را در محیط چندین برابر کند.

استخر

به جای حوض از آبنما هم میتوان استفاده کرد.آبنمایی با یک فواره کوچک که با یک پمپ مداربسته کار کند.

طراحی فضای سبز در بالکن و ایوان

از بالکن ها برای دور همی های عصر گاهی استفاده کنید، فقظ فضای موجودرا خیلی شلوغ نکنید و یا چشم انداز بیرون از خانه را پشت گیاهان پنهان نکنید. یک زاویه بالکن را انتخاب کنید و گلدان های خوش آب و رنگ تان را در آن جا بچینید.

باربکیو

طراحی فضای سبز و باربیکیو

باربیکیوهای گازی و ذغالی یکی از گزینه های ایده آل برای طراحی فضای سبز حیاط ویلای شما محسوب می شود چرا که این مدل چند منظوره می تواند تمام خواسته ی شما را فراهم آورد. می توانید آن را در فضای آلاچیق، پاسیو و یا حیاط خود قرار دهید و ظاهر آن را متحول کنید.

باربیکیو

شومینه در طراحی فضای سبز

در روزهای سرد سال هیچ چیز دلنشین تر از لذت از هوای بارانی سرد زمانی در حالی که در جلوی شومینه نشسته اید نیست. شومینه سنگی در طراحی فضای سبز گونه های متفاوتی دارد که می توانید بسته به نوع محوطه و فضای سبز خود یکی از آن ها را برای خود انتخاب کنید.

شومینه

انتخاب مبلمان در طراحی فضای سبز

میز غذاخوری سلطنتی و لوکس

در طراحی فضای سبز زمانی را برای در نظر گرفتن جایی برای نشستن اختصاص دهید. بیشتر برای پاسیو و یا بالکن خانه می توانید یک میز و چند مبل تهیه کنید. حالا هر وقت که دوست دارید می‌تواند عصرانه یا حتی وعده‌های اصلی غذایی‌ را در این فضای سبز روح‌بخش میل کنید.

مبل

طراحی فضای سبز درب ورودی

نحوه چینش این لوورها کاملا به سلیقه شما بستگی دارد، در بعضی قسمت های می تواند لوور ها را حذف کرد تا جا برای رشد گیاهان پشت آن وجود داشته باشد. بهتر است این که به وسیله جدا کننده های فلزی در طول لوور ها فواصلی ایجاد شود که از یکنواختی و یکدستی آن بکاهد.

لوورها

سایبان در طراحی فضای سبز

سایبان های انواع و اقسام متنوعی دارند، نیاز نیست برای سایبان های خود از انواع سنتی آن استفاده کنید بلکه می توانید نمونه های مدرن آن را برای فضای بیرونی خود استفاده کنید، سازه های پارچه ای به دلیل انعطاف پذیر بودن به سادگی قابلیت تبدیل به انواع اشکال را دارند و می توانند فضای بیرونی منحصر به فردی برای شما ایجاد نمایند.

سایبان

آبنما در طراحی فضای سبز

آبنماهای پیش ساخته و آماده غالبا برای فضاهای داخلی استفاده می شوند اما شما می توانید از آن برای طراحی فضای سبز کوچک خود استفاده نمایید، این آبنماها در طرح، ابعاد و رنگ های مختلف ساخته می شوند و شما می تواند با توجه به بودجه و متراژ فضای خود از این آبنماها استفاده کنید و فضای حیاط خود را طراحی کنید.

آبنما

قیمت درب اتومات شیشه ای و کرکره برقی مغازه

آینه کاری مدرن در دکوراسیون منزل

5 علت استفاده از آینه کاری مدرن در دکوراسیون منزل +عکس

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا