13 مکان فوق العاده زیبا در نورنبرگ

یکشنبه 1 مرداد 1402 جاذبه های گردشگری
13 مکان فوق العاده زیبا در نورنبرگ

13 مکان فوق العاده زیبا در نورنبرگ

نورنبرگ، یک شهر تاریخی قرون وسطایی، یکی از برجسته ترین قطب های آلمان برای هنر و فرهنگ است و به خاطر دیوارهای قرون وسطایی، قلعه های باستانی، شیرینی های شیرینی زنجبیلی، کلیساهای گوتیک و غیره شناخته شده است.

نورنبرگ در حفظ دیوارهای تاریخی شهر بسیار عالی عمل کرده است. در ضلع غربی شهر قدیمی، بین Spittlertor عظیم و Maxtor باستانی، بهترین بخش از دیوارها را می توان یافت. موزه ملی ژرمنیک مجموعه عظیمی از هنر و فرهنگ آلمانی در این کشور دارد. موزه اسباب‌بازی فوق‌العاده در نورنبرگ که معمولاً به عنوان بهترین موزه جهان شناخته می‌شود، جاذبه‌ای دلپذیر برای جوانان در تمام سنین – و بزرگسالان است.

Capture 683
1. قلعه نورنبرگ

قلعه نورنبرگ که در باواریا واقع شده است، یکی از مهم ترین قلعه های امپراتوری امپراتوری مقدس روم و بدون شک مهیب ترین استحکامات قرون وسطایی اروپا است. این قلعه که بر روی یک صخره ماسه سنگی عظیم ساخته شده است، تقریباً خانه همه پادشاهان امپراتوری مقدس روم، بین سال‌های 1050 تا 1571 بوده است. برج سین ول، چاه عمیق، کلیسای دوتایی برخی از نشانه‌های برجسته داخل قلعه هستند

Capture 682
2. نورس رینگ

با تماشای تمام فرمول ها و ماشین های گردشی که کارهای خود را در اطراف این پیست انجام می دهند، شک نمی کنید که زمانی محل رژه بود که آدولف هیتلر دیکتاتور آلمان در آن سخنرانی های دراماتیک خود را انجام می داد. ماشین‌های مسابقه‌ای که در اینجا با سرعت کرونومتر حرکت می‌کنند، اکنون جایگزین دقت عقربه‌ای سربازان نازی شده‌اند. مسیر مسابقه موقت 1.4 مایلی در اطراف نقاط دیدنی جالبی مانند دریاچه Dutzendteich می پیچد.

هنگامی که از حرکت ماشین ها خسته شدید، در واقع می توانید در کنار ساحل این دریاچه بنشینید و از یک پیک نیک لذت ببرید. در کل زمین مسابقه، اگر با خود غذا نیاوردید، مقدار زیادی برای خوردن و نوشیدن وجود دارد. یک منطقه کمپینگ که در آن می توانید چادر خود را برپا کنید نیز موجود است.

Capture 681
3. در خانه آلبرشت دورر در هنر غوطه ور شوید

خانه هنرمند آلمانی رنسانس آلبرشت دورر، این خانه اکنون به عنوان موزه عمل می کند. این بنا که در حدود سال 1420 ساخته شده است، همچنین نمونه ای عالی از فاچورخاوس نورنبرگ است. اگرچه آثار اصلی او را نشان نمی‌دهد، اما در مستندسازی زندگی این هنرمند نمادین کار بسیار خوبی انجام می‌دهد.

Capture 680
4. موزه نیوس نورنبرگ

کلمه “neues” یک برچسب اشتباه برای این مکان است زیرا واقعاً یک موزه جدید نیست. ساختمان نئوکلاسیک ستون دار که مجموعه های اینجا را در خود جای داده است، در واقع در اواسط قرن نوزدهم ساخته شده است. با این حال، موزه برای مدت طولانی به دلیل جنگ جهانی دوم تعطیل بود و تنها در اواخر دهه 2000 بازگشایی شد.

اکنون، مجموعه‌هایی از مصر باستان را در خود جای داده است که شامل مجسمه نیم تنه معروف نفرتیتی و مومیایی‌های واقعی است. یکی دیگر از نمایشگاه های چشمگیر گنجینه بربری است. این آثار که از رودخانه راین به دست آمده اند، اشیایی هستند که در دهه 200 پس از میلاد غارت شده بودند، ابزار و چیزهایی از عصر حجر نیز در این موزه یافت می شود.

Capture 679
5. شونر برونن

در اوایل قرن بیستم آنها فواره زیبا را در Hauptmarkt قرار دادند که یک ماکت است. در سال های 1385 تا 1396 بود که آنها شونر برونن اصلی را ساختند. استاد سازنده، هاینریش بهیمبی، مردی است که در پس ایجاد این فواره پرآذین و پر رنگ شده است.

Capture 678

6. سنت لورنتس

سنت لورنز، واقع در نورنبرگ، یکی از کلیساهای معروف این شهر است. این بنا به تقدیم به سنت لارنس ساخته شده است و به دلیل طراحی معماری زیبا و فریبنده گوتیک خود شناخته شده است. بازدیدکنندگان حتماً باید کلیسا را بررسی کنند زیرا این کلیسا یک گریز از شهر پر سر و صدا است و فضایی آرام و عالی برای تأمل و آرامش ارائه می دهد.

Capture 677

7. موزه Tucherschloss Und Hirsvogelsaal

مجموعه این موزه فوق العاده شامل مجموعه ای از ملیله های با ارزش، مبلمان و همچنین صنایع دستی است. یکی از نکات برجسته این موزه، باغ باشکوه رنسانس است که مناظر زیبایی از تالار هیرسوگل را ارائه می دهد. این جواهر موزه یک لذت واقعی برای هر علاقه مندان به هنر و تاریخ است.

Capture 676

8. موزه ملی آلمانی

این مجموعه بزرگی از اقلام مربوط به فرهنگ آلمانی دارد. همچنین مجموعه ای از آثار هنری از دوران پیش از تاریخ تا امروز وجود دارد. مجموعه هنری آنها شامل پرتره ها و نقاشی های آلبرشت دورر و ارنست لودویگ کرشنر است. همچنین از نظر تاریخ فرهنگی در تمام منطقه آلمانی زبان به عنوان بزرگترین موزه در نظر گرفته می شود.

Capture 675

9. کلیسای سنت سبالدوس

کلیسای سنت سبالدوس همراه با Frauenkirche و سنت لورنتس از مهم ترین کلیساهای شهر محسوب می شود. این کلیسا نیز قدیمی ترین است و در مقابل تالار شهر قرار دارد. یک گوشه نشین و مبلغ قرن 18 به نام سبالدوس همنام کلیسا بود. از زمان اصلاح، کلیسا به کلیسای لوتری تبدیل شده است.

Capture 674

10. در قلعه امپراتوری قدم بزنید

قلعه نورنبرگ متشکل از ساختمان‌های مستحکمی است که برخی از آنها در سال 1000 ساخته شده‌اند. این قلعه از سه بخش مهم تشکیل شده است: قلعه امپراتوری (یا قیزربورگ)، قلعه بورگروز (معروف به بورگگرافنبورگ) و ساختمان‌هایی که توسط شهر امپراتوری ساخته شده‌اند. قلعه امپراتوری، کایزربورگ، مشرف به شهر قدیمی، مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهد و همچنین مجموعه ای عالی از نمایشگاه های تاریخی را در خود جای داده است.

Capture 673

11. موزه اسباب بازی نورنبرگ

تاریخچه اسباب بازی ها و چگونگی تکامل آنها از چندین قرن در اینجا در محبوب ترین موزه اسباب بازی به نام موزه اسباب بازی نورنبرگ به تصویر کشیده شده است. موزه که در سال 1971 تأسیس شد، در یک ساختمان تاریخی متعلق به یکی از اعضای خانواده پاتریسیان است. موزه دارای مجموعه ای از حدود 12000 اسباب بازی برای نمایش است.

Capture 672

12. Frauenkirche

Frauenkirche (“کلیسای بانوی ما”) که در ضلع شرقی بازار اصلی نورنبرگ قرار دارد، بین سال‌های 1352 و 1362 ساخته شد. این بنا به دلیل نگهداری مجسمه‌های خیره‌کننده‌ای که قدمت آن‌ها به قرون وسطی بازمی‌گردد، مشهور است. اگرچه بسیاری از آثار هنری به شدت بازسازی شده اند، اما همچنان به دلیل سبک و زیبایی منحصر به فرد خود قابل توجه هستند.

Capture 671
13. موزه حمل و نقل نورنبرگ

این موزه که از موزه بسیار معروف DB و موزه ارتباطات (Museum für Kommunikation) تشکیل شده است، یک جاذبه توریستی محبوب است. به خصوص موزه DB که با مجموعه ای چشمگیر از نمایشگاه های راه آهن برای کودکان و علاقه مندان به آموزش جذاب است.

منبع : MSN

جاذبه های مکزیکوسیتی

جاذبه های مکزیکوسیتی

مسیرهای پیاده روی دیدنی در اروپا

مسیرهای پیاده روی دیدنی در اروپا

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا