10 ستاره WWE که از استروئیدها استفاده کردند

چهارشنبه 11 مرداد 1402 ورزشی
10 ستاره WWE که از استروئیدها استفاده کردند

10 ستاره WWE که از استروئیدها استفاده کردند

راک

دواین «راک» جانسون، ستاره بزرگ دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای که تبدیل به هنرپیشه هالیوود شد، اعتراف کرد که در دوران دانشگاه استروئیدها را امتحان کرده است. او همچنین برای کاهش بافت سینه تحت عمل جراحی ژنیکوماستی قرار گرفت که یکی از عوارض جانبی استروئیدها است. علیرغم آزمایش استروئیدها در گذشته، او ادعا کرد که دیگر از آنها استفاده نمی کند.


کریس بنوا

کریس بنوا که یک کشتی گیر ماهر از نظر فنی بود، قبل از رفتن به WWE در WCW کشتی گرفت. به‌طور غم‌انگیزی، او در سال 2007 خانواده‌اش را به قتل رساند و خودکشی کرد. گزارش سم‌شناسی Benoit سطوح بالای تستوسترون را نشان داد که نشان‌دهنده استفاده از استروئید است. اعتیاد او به داروهای مسکن و مورفین، همراه با ضربه به سر ناشی از حرکات کشتی، منجر به آسیب شدید مغزی شبیه به یک بیمار 80 ساله آلزایمری شد.


Edge

اج در اواسط دهه 1990 وارد WWE شد و هیکلی بزرگ نداشت. در سال 2005، او به استفاده از استروئیدها و هورمون رشد انسانی پس از عمل جراحی گردن فیوژن ستون فقرات اعتراف کرد. با این حال، او استفاده از دومی را به دلیل عوارض جانبی متوقف کرد. در سال 2007، او در حملات فلوریدا شرکت داشت و ظاهراً هورمون رشد و استروئید دریافت می کرد.


براک لزنر

براک لزنر به خاطر دستاوردهایش در UFC و WWE مشهور است. اولین حضور او در WWE در اوایل دهه 2000 آغاز یک حرفه درخشان بود. لزنر علیرغم شک و تردیدهایی که در مورد هیکل او وجود داشت، هرگز در آزمایشات مواد مخدر WWE شکست خورد. با این حال، او پس از مبارزه با UFC در سال 2016 آزمایش استروئیدها را مثبت اعلام کرد و آشکارا به استفاده از آنها اعتراف کرد. با کمال تعجب، WWE او را تعلیق نکرد زیرا در آن زمان او یک مجری تمام وقت نبود.


هالک هوگان

هالک هوگان، اسطوره کشتی، اعتراف کرد که در جریان رسوایی استروئید WWE در اوایل دهه 1990 از استروئید استفاده کرده است. او در دادگاهی در سال 1994 شهادت داد که به مدت 14 سال از استروئیدها استفاده کرده است. با وجود توصیه به بچه‌ها برای تمرین، دعا و مصرف ویتامین‌ها، او در سال‌های اولیه‌اش چیزی فراتر از ویتامین‌ها مصرف می‌کرد.

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی/ دیدار احتمالی پرسپولیس با سپیدرود و استقلال با ساپیا

کورت آنگل

کورت آنگل، دارنده مدال طلای المپیک، در اواخر دهه 1990 به WWE پیوست. هیکل او نسبت به روزهای کشتی آماتورش به طور قابل توجهی تغییر کرد. او در سال 2007 با رسوایی استروئیدهای داروخانه امضاء ارتباط داشت و به دلیل عدم موفقیت در آزمایش استروئید به دلیل نسخه منقضی شده، با تعلیق روبرو شد.


تریپل اچ

تریپل اچ، ستاره برجسته دبلیو دبلیو دبلیو ای و داماد وینس مک ماهون، مالک دبلیو دبلیو ای، در سال 2002 اعتراف کرد که از استروئیدهای پزشکی تجویز شده برای درمان آسیب دیدگی استفاده کرده است. اگرچه او استفاده از استروئیدها برای عضله سازی را رد کرد، شایعاتی مبنی بر اینکه ممکن است از استروئیدهای کوچک استفاده کند منتشر شد. مقادیر HGH


رندی اورتن

رندی اورتن، یک کشتی گیر نسل سوم، در جریان رسوایی استروئیدهای داروخانه سیگنیچر در سال 2007 با اتهاماتی مواجه شد. او بعداً در سال 2012 به دلیل مثبت بودن آزمایش استروئید خوراکی متاندروستنولون از کار تعلیق شد.


استیو آستین “Stone Cold”.

استیو آستین، یک سوپراستار WWE در اواخر دهه 1990، با یک حادثه قابل توجه مربوط به اتهامات خشونت خانگی روبرو شد. همسر سابق او رفتار پرخاشگرانه او را به “خشم ناشی از بیماری”، حملات پانیک و پارانویا نسبت داد. با این حال، این به طور گسترده در رابطه با استفاده از استروئید مورد بحث قرار نگرفت.


وینس مک ماهون

وینس مک ماهون به عنوان مالک دبلیو دبلیو ای، دهه هاست که چهره ای برجسته بوده است. او به استفاده از استروئیدها در دهه 80 در طول یک آزمایش فدرال اعتراف کرد اما هرگونه استفاده بعدی از استروئید را رد کرد. با وجود هیکل چشمگیرش در سنش، او معتقد است که از استروئید استفاده نمی کند.

منبع : MSN

ورزش در خانه

ورزش در خانه/7 تمرین کامل بدن سالم و آسان برای انجام در خانه

نیمار 3.3 میلیون دلار جریمه شد

نیمار 3.3 میلیون دلار جریمه شد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا