فیلم سینمایی «تاپ گان ۲» با بازی تام کروز و جنیفر کانلی

دوشنبه 29 شهریور 1400 سینما
تاپ گان ۲

 

فیلم سینمایی «تاپ گان ۲» با بازی تام کروز و جنیفر کانلی

فیلم تاپ گان

“تاپ گان ۲” با بازی تام کروز

“تام کروز” بازیگر محبوب سینمای هالیوود که در سال‌های اخیر کمی از فروغش در میان هواداران کم شده بار دیگر برای اعاده حیثیت و بازگشت محبوبیتش با فیلمی خاطره انگیز به سینما‌ها باز می‌گردد.

به گزارش میزان، “تام کروز” بازیگر محبوب سینمای هالیوود که در سال‌های اخیر کمی از فروغش در میان هواداران کم شده بار دیگر برای اعاده حیثیت و بازگشت محبوبیتش با فیلمی خاطره انگیز به سینما‌ها باز می‌گردد.

بر اساس آخرین گزارشات، فیلم سینمایی “تاپ گان ۲” با نام فرعی “تک رو” هم اکنون با حضور تام کروز و دیگر بازیگران فیلمبرداری خود را آغاز کرده است. این فیلم ادامه‌ای بر فیلم سینمایی “تاپ گان” ساخته “تونی اسکات” در سال ۱۹۸۶ است.

به تازگی “جنیفر کانلی” بازیگر مطرح هالیوود که سابقه بازی در آثار درخشانی همچون “نوح”، “مرثیه‌ای برای یک رویا” را داشته به جمع بازیگران تاپ گان ۲ پیوسته است. کانلی از دیروز بازی خود در تاپ گان را آغاز کرده است.

“پیتر کریگ” و “جاستین مارس” نمایشنامه نویسان مطرح هالیوودی نگارش این نسخه از تاپ گان را بر عهده داشته و “جوزف کوشینسکی” کارگردانی این فیلم سراسر اکشن و جنگی را انجام خواهد داد.

فیلم و سینما

براساس اعلام کمپانی “پارامونت پیکچرز” اکران بین المللی فیلم سینمایی “تاپ گان ۲” با نام فرعی “تک رو” از ۱۲ ماه ژولای سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. گفتنی است به غیر از تام کروز و جنیفر کانلی بازیگرانی همچون وال کیلمر و مایلز تلر نیز تاکنون حضورشان در فیلم قطعی شده است.

پذیرش «پاگرد» با بازی سارا بهرامی در جشنواره ونیز

 

بدل آنجلیناجولی

عکس های جذاب دختری که بدل آنجلینا جولیست - جامعه

جذاب‌ترین بازیگران زن

جذاب‌ترین و زیباترین بازیگران زن سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۸؛ از سوفی ترنر تا امیلی بت ریکاردس

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا