مشخصات کامل آیفون ۱۲

چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ فناوری

گوشی های سری ۱۱ اپل با تغییرات نه چندانی نسبت به سری قبل خود پارسال وارد بازار شد.

با این حال در حال حاضر سوال این است که آیا اپل آیفون ۲۰۲۰ خود را با ویژگی هایی که طرفدارانش انتظار دارند میتواند رونمایی کند؟

اما اینگونه که شایع شده است آیفون های ۲۰۲۰ کاملا جدید و با تغییرات چشم گیری مثل توانایی پشتیبانی فناوری ۵G و دوربین ها و طراحی جدید با یک نمایشگر ارتقا یافته می باشند.

در آیفون های جدید یا حداقل یکی از مدل های جدید آن امکان حذف تاچ نمایشگر و انتقال دوربین جلو به زیر صفحه نمایشگر وجود دارد که در هر صورت قیمت گوشی را بالاتر میبرد.

طبق گفته مینگ چی کو:

احتمال دارد که اپل اندازه نمایشگر بعضی از اسمارت فون های جدیدش را هم تغییر دهد و آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ پرو را به ترتیب با نمایشگرهای ۶٫۷ و ۵٫۴۵ اینچی (به جای نمایشگرهای ۶٫۵ و ۵٫۸ اینچی) وارد بازار کند.

این تحلیلگر مشهور گفته است که آیفون ۱۲ استاندارد مانند آیفون ۱۱ استاندارد با نمایشگر ۶٫۱ اینچی عرضه می‌شود، اما با این تفاوت که پنل به کار رفته در آن از نوع OLED خواهد بود.

این گفته هم تا به حال چند بار مطرح شده است و انتظار داریم که همه آیفون های ۲۰۲۰ با نمایشگرهای OLED عرضه شوند.

از احتمالات این سری گوشی های آیفون این است که با سنسور زمان پرواز (ToF) ، لنز تله فوتو ، فناوری اتصال ۵G و پورت USB نوع C می باشد.

که در کنار همه ی این ها امکان اضافه شدن اسکنر اثر انگشت داخل نمایشگر هم هست.

تاریخ عرضه

با توجه به اینکه اپل آیفون های جدیدش را تقریبا همیشه در زمان یکسان و خاصی عرضه میکند آیفون های ۱۲ هم می توان حدس زد که در هفته دوم ماه سپتامبر یعنی شهریور ماه معرفی میکند و تقریبا ۱۰ روز بعد می توان تهیه و خریداری نمود.

قیمت

برای قیمت این گوشی هم همچون تاریخ عرضه آن میتوان حدس زد که مشابه قیمت سری های قبل خود در تاریخ عرضه می باشد.

  • آیفون ۱۱ : ۶۹۹ دلار
  • آیفون ۱۱ پرو : ۹۹۹ دلار
  • آیفون ۱۱ پرو مکس : ۱۰۹۹ دلار

انتظار میرود آیفون ۱۲ و خانواده هم با اختلاف ناچیز همین قیمت هارا داشته باشند.

پر طرفدار ترین گوشی‌های سری A سامسونگ

مشخصات کامل ps5

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا