فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 5 مهر 1399

شنبه 5 مهر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس

فال نوستراداموس روزانه

دوست عزیزی که ۵ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما به طور ذاتی شخصی باهوش و با استعداد، شاد و سرزنده، مهربان و خوش بین، متین و موقر هستید. به واسطه ی این ویژگی های مثبت و تأثیرگذاری که دارید خیلی راحت می توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید و در هر گروهی که قرار بگیرید دیگران به سادگی شما را به عنوان مدیر و رهبر خود خواهند پذیرفت. امسال از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما اگر می خواهید در آینده هم با مشکلی مواجه نشوید باید توجه بیشتری به رژیم غذایی و برنامه ی ورزشی خود داشته باشد و وقت بیشتری را صرف خودتان و بدنتان کنید. امسال از لحاظ مالی هم برای شما سال موفقیت آمیزی خواهد بود و اگر بودجه ای که دارید را با درایت کافی و برنامه ریزی حساب شده مورد استفاده قرار دهید می توانید پول زیادی را به دست بیاورید و اگر کسب و کار مستقلی داشته باشید آن را گسترش دهید. اگر قصد دارید سرمایه ی خود را در تجارت سرمایه گذاری کنید باید یک برنامه ی قابل اعتماد داشته باشید و اگر نمی خواهید متضرر شوید نباید بیشتر از پولی که دارید سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری های گذشته تان امسال به مرحله ی سودآوری خواهند رسید و شما را به ثبات قتصادی خواهند رساند. درگیری های حقوقی به نفع شما به نتیجه خواهند رسید. در زمینه ی حرفه ای اعتبار و شهرت قابل توجهی به دست خواهید آورد و مورد احترام همکاران و مقامات مافوق خود قرار خواهید گرفت. روابط عاطفی شما امسال خیلی محکم تر و بهتر خواهند شد. بهمن، خرداد و آبان بهترین ماه های سال هستند.‍‍

فروردین
در مکانی حضور پیدا میکنید که موجب میشود تا موقعیت بسیار خوبی از نظر شغلی برایتان پدید بیاید مراقب رفتارهايتان باشید تا این شرایط مناسب از دست نرود.

 

ارديبهشت
امکان جابجایی منزل برای شما وجود دارد و ممکن است برای همیشه از کشور خارج شويد. به موفقیت و پیروزی دست پیدا میکنید.

فال چاى یکشنبه 13 آبان 1397

 

خرداد
اگر مبلغی پول به هر نحوی از دست داده اید بزودی به شما برگشت داده خواهد شد پس برای این امر نگرانی نداشته باشید.

 

تیر
افرادی از شما و اخلاقیات شما تعریف خواهند کرد که این امر باعث میشود بسیار خوشحال و مسرور شوید و تلاش کنید تا بهتر شوید.

 

مرداد
نباید بگذارید تا مشکلات شما را از پای در بیاورند اگر با قدرت و اراده با آنها مقابله کنید مطمئن باشید این گرفتاریها خیلی آزار دهنده نخواهد بود.

 

شهریور
با فردی هم صحبت میشوید و از جانب او امیدواری های بسیاری ميابيد. زندگیتان متحول میشود و بزودی دوره ای جدید را تجربه خواهید کرد.

 

مهر
نگذارید تا مسائل جانبی شما را بیازارد اگر کمی از وسواس های فکری خود بکاهید زندگی برایتان بسیار راحتتر خواهد بود و کمتر دچار مشکلات میشوید.

 

آبان
یکباره مسیر پیش رویتان هموار میشود و کاملا میتوانید خودتان را به پیشرفت و موفقیت برسانید از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید.

 

آذر
رسیدن به نیات و آرزوها برای شما میسر میشود و براحتی میتوانید به هر آنچه که میخواهید برسيد. بخت و اقبال بلند و نيکویي دارید.

 

دی
خداوند به شما برای برطرف شدن مشکلتان کمک خواهد کرد و از یک گرفتاری بزرگ رهایی ميابيد مراقب اعمالتان باشید تا دردسر نیفتید.

 

بهمن
افرادی با شما به مشکل برميخوزند و اجازه نمیدهند شما به اهدافی که مدنظر دارید برسید نباید به آنها و نظراتشان اهمیتی بدهيد.

 

اسفند
درخواست ازدواج و یا دوستی از جانب جنس مخالف دارید بهتر است با درایت عمل کنید و از روی احساسات تصميمي عجولانه نگیرید.

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه 7 مهر 1399

طالع بینی امروز

فال روزانه/فال امروز پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا