خرید اینترنتی بهترین مکمل‌های آمینو-سلامت

جمعه 10 شهریور 1396 سلامت
اینترنتی بهترین مکمل‌های آمینو سلامت

کاربرد اصلی مکمل بدنسازی آمینو در بدن‌سازی کاهش وزن، افزایش حجم ماهیچه ها و همینطور ترمیم دیواره های تخریب شده ماهیچه‌هاست.

آفتاب‌‌نیوز :

مکمل‌های آمینو جز مکمل های محبوب و پر طرفدار در عرصه ورزش بدنسازی می‌باشد. با این که مکمل های آمینو اسید اغلب توسط ورزشکاران مصرف می‌شوند، اما هر کسی می‌تواند از آنها بهره ببرد. چرا که آمینو اسیدها آنزیم‌هایی تولید می‌کنند که در بهبود خلق و خو، تمرکز، خواب، و دیگر  اتفاقات فیزیولوژیکی بدن دخالت دارند. آمینو اسیدها بلوک های سازنده پروتئین و همچنین ماهیچه های شما هستند و نقش کلیدی در بدن بازی می کنند.

دو دسته اصلی:

آمینو اسید به دو دسته ضروری و غیر ضروری تقسیم می شوند که بدن انسان قابلیت تولید آمینو های ضروری رو دارد، اما دسته غیر ضروری ها باید از طریق غذا وارد بدن شوند.

کاربرد:

کاربرد اصلی مکمل بدنسازی آمینو در بدن سازی کاهش وزن، افزایش حجم ماهیچه ها و همینطور ترمیم دیواره های تخریب شده ماهیچه‌هاست.
خرید اینترنتی بهترین مکمل‌های آمینو

بعضی از غذاها مانند مرغ، گوشت، تخم مرغ و… منابع پروتئینی مناسبی هستند و تمام آمینوهای ضروری برای بدن دارند اما متاسفانه هضم آنها گاهی تا چند ساعت طول می کشه و برای مصرف بعد از تمرین که بدن نیاز زیادی به آمینواسید ها دارد مناسب نیستند.

تحقیقات اخیر در مورد نیازهای تغذیه ای ورزشکارانی که در انجام تمرینات پر شدت شرکت داشته اند نشان می دهد که استفاده از آمینو اسیدها بطور چشمگیری در افزایش سنتز پروتئین در عضله موثر است.

پیشنهاد:

به طور کلی اگر شما یک زندگی پر تحرک و رژیم غذایی سالم داشته باشید، بدن شما به طور طبیعی آمینو اسید تولید می کند. اما اگر اهداف اختصاصی برای خود دارید، استفاده از مکمل های حاوی آمینو اسید می تواند کمک بزرگی به شما باشد. بهتر است این مکمل ها را از مراکز معتبر خریداری نموده و همچنین با مصرف صحیح و به اندازه زیر نظر پزشک و مربی سلامت خود را مهیا سازید.

معرفی چند نمونه از بهترین مکمل های آمینو اسید:

پودر اسنشیال آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن:

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن در حجم 270 گرمی ترکیبی از عوامل انرژی زای طبیعی مانند چای سبز و عصاره قهوه سبز می باشد. سرعت جذب آمینو اسیدها از جمله BCAA برای عضله سازی و آرژنین برای سنتز نیتریک اسید، در این محصول بالا می باشد. آمینو انرژی به شما برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات کمک می کند.

قرص آرژنین کمپلکس کارن:

این محصول با 90 قرص، نقش های متفاوتی را در بدن ایفا می کند، که از مهمترین آن ها می توان به تقویت سیستم ایمنی، افزایش کارایی بدن خصوصا در ورزشکاران و سلامت سیستم قلب و عروق اشاره نمود. همچنین محرک ترشح برخی هورمون ها خصوصا هورمون رشد و انسولین است.

کپسول بتاآلانین کارن:

بتاآلانین کارن (پی انسی- PNC)، باعث افزایش کارنوزین داخل سلولی و همچنین افزایش قدرت عضلانی بدن می شود. این محصول با 120 کپسول، خستگی را کاهش داده و آن را به تعویق می اندازد. این محصول مقاومت هوازی و قدرت ماهیچه ای بدن را افزایش داده و هم چنین حجم ماهیچه های ضعیف و مقاومت ناهوازی را افزایش می دهد.

قرص سوپر آمینو اپکس:

قرص سوپر آمینو اپکس از پروتئین هایی با ارزش کیفی بالا که حاوی اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار می باشد؛ تشکیل شده است. آمینو اسیدهای شاخه دار بر خلاف دیگر اسیدهای آمینه که ابتدا توسط کبد متابولیزه می شوند می توانند مستقیما توسط سلول های عضلانی مورد استفاده قرار گیرند.

قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن:

این محصول محبوب با فرمولاسیون جدید، طیف کاملی از 2222 میلی گرم از 18 آمینو اسید ضروری، نیمه ضروری و غیر ضروری را تامین می کند. هر وعده 500 میلی گرم آمینو اسید شاخه دار همراه با آمینو اسیدهای میکرونایز شده را برای جذب سریع تر در بدن تامین می کند.

قرص آمینو وی اپکس 400 عددی:

این محصول حاوی مقادیر زیادی از انواع اسید آمینه ها می باشد که سبب عضله سازی و افزایش حجم عضله می شود.

نحوه صحیح مصرف مکمل کراتین

یکی از دغدغه‌های ورزشکاران تهیه مکمل های اصل و مرغوب است. همانطور که می دانید، کراتین یکی از مکمل های پر مصرف و رایج در بین بدنسازان است.

خبر خوب تیم مثبت سبز برای همه ورزشکاران عزیز این است که به راحتی و فقط با یک کلیک می توانند به داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه نموده و از انواع مکمل بدنسازی در طعم ها و برندهای گوناگون و در نهایت اطمینان از اورجینال بودن محصول، خرید آسان و مطمئنی داشته باشند.

کراتین چیست و از کجا شروع شد؟

کراتین یک آمینو اسید است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و برای اولین بار در سال 1992 مکمل کراتین در آمریکا توسط شخصی به نام هریس و همراهانش مورد استفاده قرار گرفت.

کراتین یک منبع عالی برای تامین انرژی و یکی از پر کاربرد ترین مکمل های بدنسازی برای ساخت عضلات و افزایش توان و تحمل ورزشی محسوب می گردد، که از راه کلیه ها دفع می گردد. همچنین نحوه مصرف کراتین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نحوه مصرف کراتین چگونه است؟

مکمل کراتین به روش های گوناگون و در ترکیب با مواد مختلف مصرف می شود. در این نوشتار نحوه مصرف کراتین با شیر، آب و آب میوه را شرح خواهیم داد.

مصرف کراتین با نوشیدنی های شیرین به منظور افزایش سطح انسولین در بدن صورت می گیرد. اما وزنه برداران و بدنسازانی که رژیم بدون قند و شکر دارند مناسب است، کراتین را با آب و یا شیر ترکیب کرده و مصرف نمایند.

مقدار 5 گرم کراتین را با 200 تا 250 میلی گرم آب مخلوط کرده و این مقدار را 4 مرتبه در روز به مدت 4 تا 5 روز ادامه دهید و پس از آن می توانید دوز مصرف را به 2 تا 3 بار در روز کاهش دهید.

خرید اینترنتی بهترین مکمل‌های آمینو

درجه حرارت آب موضوعی است که اکثرا بر این باورند که آب گرم باعث افزایش جذب کراتین می شود، که کاملا اشتباه است و گرما فقط کراتین را کمی بیشتر در آب حل می کند و تاثیری در جذب آن در بدن ندارد.

طی صحبت با اشخاصی که کراتین را با شیر مصرف می کنند به این نتیجه رسیدیم که به دلیل وجود لاکتوز موجود در شیر ممکن است ترکیب کراتین با شیر، با افزایش میزان جذب در بدن همراه باشد.

برخی داروخانه های اینترنتی چون داروخانه آنلاین مثبت سبز در کنار تمام ویژگی های تایید شده این فضا، به یک مجله پزشکی مثبت سبز نیز مجهز است که در کنار فعالیت اصلی، به هموطنان اطلاعات به روز شده در تمام زمینه های پر جست و جو را به زبانی ساده داده و محصولات مرتبط با آن را معرفی می کند.

منبع: https://mosbatesabz.com

منبع : آفتاب

تهران برای افراد حساس ناسالم شد سلامت

هوای تهران برای افراد حساس ناسالم شد-سلامت

حاوی مخدر تاثیری برای کاهش دردهای میگرنی دارند؟ سلامت

مسکن‌های حاوی مخدر تاثیری برای کاهش دردهای میگرنی دارند؟-سلامت

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا