اقامتگاه های شگفت انگیز زیرآبی در باغ وحش بلژیک

دوشنبه 6 مرداد 1399 جاذبه های گردشگری
هتل زیرآبی در باغ وحش
این روزها معماران و طراحان از خلاقیت های خود بهره می برند تا جاذبه هایی خلق کنند توریست ها و گردشگران را به سمت این جاذبه ها بکشند و از این راه درآمد هایی خوبی کسب کنند .

اتاق های زیر آبی در باغ وحش بروژولت

باغ وحشی با اتاق های زیر آبی و اقامتپاه های خاصدر  شهر بروژولت بلژیک یکی از این جاذبه های دیدنی و جذاب است که به تازگی افتتاح شده و برای جذب گردشگران بیشتر اتاق های زیر آبی طراحی کرده که به باغ وحش آبی مشرف است . اتاق هایی دوست داشتنی که در آن حیوانات زیر آب قابل مشاهده هستند.به تازگی باغ وحشی در بلژیک افتتاح شده، مجهز به اقامتگاه هایی که به مهمانان این امکان را می دهند که برخورد نزدیک و صمیمانه ای با حیوانات داشته باشند.

بیشتر اتاق های این اقامتگاه یا «خانه گراز دریایی» (Walrus House) هتل Pairi Daiza در زیر آب واقع شده و یک دیوار شیشه ای دارد که رو به مخزن گرازهای دریایی منظره دارد.

مهمانان می توانند در عین اقامت در یک سوییت دنج و مجلل از تماشای صحنه ی شنا کردن موجودات زیر آبی لذت ببرند .

این باغ وحش اتاق هایی هم دارد که رو به محل زندگی خرس ها، گرگ ها، خرس های قطبی، پنگوئن ها و ببرها منظره دارند.

سوییت «خانه گراز دریایی» (Walrus House) هتل Pairi Daiza یک دیوار شیشه ای دارد که به یک طرف مخزن گرازهای دریایی منظره دارد.

مهمانان این هتل شاید خیلی حریم شخصی نداشته باشند، اما از تجربه ی فوق العاده ی نزدیکی و صمیمیت با گرازهای دریایی برخوردار خواهند شد.

هتل زیرآبی در باغ وحش

دیوار شیشه ای این سوییت هفته ای یک بار تمیز می شود تا مهمانان بتوانند همه چیز را شفاف ببینند.

یک بخش نشیمن هم در این سوییت زیرآبی وجود دارد که گرچه به تلویزیون مجهز است اما احتمالاً تماشای شیرهای دریایی برایتان جالب تر خواهد بود.

فضای کافی برای احساس راحتی در این سوییت مجلل وجود دارد.

این سوییت علاوه بر بخش های نشیمن و خواب، یک حمام و دستشویی هم دارد که دیوارهای سفید رنگی دارد، با طرح برف تزئین شده و شیرآلات برنجی آن روکشی از طلا دارند.در این سوییت ممکن است ترجیح دهید که خواب را به کلی کنار بگذارید تا فرصت نزدیکی با دوستان جدیدتان را از دست ندهید.

سوییت «خانه شیرهای دریایی» تنها اتاق شگفت انگیز هتل Pairi Daiza نیست. در این هتل اتاق های دیگری هم وجود دارد که امکان نزدیکی به پنگوئن ها، ببرها و خرس های قطبی را هم فراهم می کنند.

سوییت «خانه خرس های قطبی» مانند سوییت «خانه شیرهای دریایی» یک دیوار شیشه ای دارد که نیمی از آن زیر آب قرار دارد.

آشنایی با بهترین جاذبه های گردشگری استانبول ترکیه

موفقیت برنامه جامع "گردشگری ایمن" در تور آنتالیا؛ تلاش ترکیه برای احیای توریسم

منظره زیبای جاده تالاب لیپار عروس چابهار

تالاب لیپار یا تالاب صورتی چابهار

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi