بهترین شرکت های مهاجرتی ایران را در نت چین بشناسید

چهارشنبه 8 فروردین 1403 بازار

احتمالا می‌دانید که شرکت‌های بسیاری در کشورمان در زمینه مهاجرت مشغول به کار هستند. تعداد آنها به بیش از 200 مورد نیز می‌رسد و گرفتن خدمات از بهترین‌های آنها کمی کار دشواری است.

در این مطلب قصد داریم بهترین شرکت های مهاجرتی را به شما معرفی کنیم و درباره مواردی صحبت می‌کنیم تا شما بتوانید آنها را به خوبی تشخیص دهید.

نکاتی که قبل از همکاری با شرکت‌های مهاجرتی و آژانس‌های مسافرتی باید بدانید

پیشنهاد ما این است که حتما و حتما قبل از همکاری با شرکت‌های مهاجرتی و سایت‌های مسافرتی آنها را مورد بررسی قرار دهید. این بررسی شامل مواردی متنوعی می‌شود که در ادامه بیشتر درباره آنها توضیح می‌دهیم.

بهترین شرکت های مهاجرتی

تنها به زیبایی دفاتر و پرسنل آنها دل نبندید! شک نکنید همه چیز به ایده‌آل ترین شکل ممکن نمایش داده خواهد شد.

توجه داشته باشید که اگر با موسسه نامناسب همکاری کنید ممکن است تاثیر بدی روی سابقه مسافرتی شما بگذارند. به عنوان مثال یک ریجکتی غیر معمول می‌تواند شرایط شما برای اقامت در بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم خودتان نیز دست به کار شده و تحقیق نمائید. ابتدایی ترین مورد این است که درباره دفتر شرکت مورد نظر اطلاعات کافی کسب کنید.

در صورتی که علاقه‌مند به این موضوع هستید پیشنهاد می‌کنم اطلاعات بیشتری درباره بهترین سایت های رزرو هتل کسب کنید.

بررسی دفتر

اگر قصد مهاجرت به کشورهای مطرح جهان را دارید پیشنهاد می‌کنیم یک بار به دفتر شرکت مذکور مراجعه نمائید. قرار نیست برای اولین بار با آنها قرارداد اخذ کنید. اگر موسسه مورد نظر شما مشاوره رایگان ارائه کند، یک گزینه مناسب برای بررسی‌های بیشتر است.

در صورتی که احترام خاصی به مشتریان می‌گذراند، موارد را به طور کامل و شفاف توضیح می‌دهند، گزینه‌های بیشتری برای شروع همکاری در اختیار دارید.

برخی از وعده‌ها می‌توانند به شما ثابت کنند که شرکت مورد نظر نمی‌تواند برای شما مناسب باشد.

به عنوان مثال، اگر شرکتی به طور مکرر ادعا کند که توانایی دریافت ویزا را دارد، اما به طور کامل شرایط شما را بررسی نکرده باشد، بهتر است شرکت دیگری را نیز مدنظر قرار دهید.

همچنین وضعیت کوچک یا بزرگ بودن دفتر می‌تواند به شما کمک کند تا ادعاهای شرکت‌ را به طور صحیح‌تری بسنجید.

تاریخچه فعالیت

هر شرکتی که قدیمی تر است دلیلی ندارد که از سایر شرکت‌ها بهتر باشد.

اما زمانی که بحث تجربه مطرح می‌شود، بهتر است با شرکت‌های معتبر مهاجرتی و بهترین آژانس های مسافرتی همکاری کنید. شما در این صورت شانس شما بیشتر است تا بتوانید به مقصود نهایی خود برسید.

عموما شرکت‌هایی که تاریخچه فعالیت غنی دارند، از کارکنان بیشتر و با تجربه‌تری نیز برخوردارند و همین امر باعث می‌شود بتوانند خدمات گسترده‌تری نیز ارائه کنند.

به عنوان مثال، موسسه حقوقی ملک پور سال‌هاست که در زمینه مهاجرت فعالیت دارد و برای بسیاری از افراد موسسه‌ای آشنا به شمار می‌آید.

یا به عنوان مثال دیگر، آژانس الی گشت بیش از 10 سال است که زمینه خدمات مسافرتی فعالیت دارد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تاریخچه فعالیت شرکت‌های مهاجرتی و آژانس‌های مسافرتی را درنظر بگیرید تا بتوانید بهترین آنها را برای همکاری انتخاب کنید.

خواندن تجربیات ثبت شده مشتریان سابق

بسیار مهم است که تجربیات ثبت شده مشتریان سابق را بخوانید. منظور ما نظراتی نیست که در صفحات اصلی شرکت‌ها درج می‌شود.

به احتمال بسیار زیاد مسئولان وب سایت اجازه نمی‌دهند نظرات منفی درباره خدمات و برند آنها منتشر شود.

بنابراین بهتر است علاوه بر بررسی نظرات خود وب سایت، منابع دیگر را نیز درنظر بگیرید.

ما در نت چین فضایی ایجاد کرده‌ایم تا کاربران بتوانند نظرات ثبت شده درباره وب‌سایت‌ها را بخوانند. همچنین بدون نیاز به ثبت نام امکان ثبت نظر درباره کسب و کار اینترنتی وجود دارد.

ما به عنوان یک کسب و کار بی طرف نظرات منفی و مثبت شما درباره شرکت مورد نظرتان را تائید خواهیم کرد. البته در صورتی که فحاشی در نظرات وجود داشته باشد از تائید آنها معذوریم.

اما پیشنهاد می‌کنیم به همین موارد بسنده نکنید.

شبکه‌های اجتماعی مختلف را برای بررسی نظرات کاربران درباره شرکت‌های مورد نظرتان بررسی کنید. با این کار می‌توانید ریسک همکاری کردن را تا حد ممکن پایین بیاورید.

از پشتیبانی شرکت‌ها مطمئن شوید

این‌که سایت‌های مهاجرتی و سایت‌های مسافرتی پشتیبانی مناسبی به مشتریان ارائه کنند از اهمیت بالایی برخوردار است. بارها شنیده‌ایم که مسافران از عدم پشتیبانی ناراضی بوده‌اند و پست‌های بسیاری در این زمینه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

قبل از عقد قرارداد مطمئن شوید که بند پشتیبانی کامل در قرارداد ذکر شده باشد. در صورتی که به این مورد توجه نکنید، شرکت‌هایی هستند که در صورت به وجود آمدن مشکل، کمکی برای حل کردن مشکل به شما ارائه نمی‌کنند.

این موضوع بارها ثابت شده است. تنها کافیست شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین، توئیتر و اینستاگرام را دنبال کنید.

ارائه مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی یکی از دلایلی است که باعث تمایز بین لیست بهترین شرکت‌های مهاجرتی و آژانس‌های هواپیمایی معتبر با سایر شرکت‌های معمولی می‌شود.

این موضوع در بسیاری زمینه‌های دیگر نیز مطرح می‌شود. به عنوان مثال، برای همکاری با بهترین شرکت‌های طراحی سایت یا بهترین شرکت‌های سئو نیز مشاوره تخصصی یکی از گزینه‌های مهم برای بررسی به شمار می‌رود.

ما نه تنها در این زمینه، بلکه در بسیاری از موارد، از کسی خرید می‌کنیم یا خدمات دریافت می‌کنیم که اطلاعات کاملی داشته باشد.

به عنوان مثال، خدمات مهاجرتی به سادگی نوشته‌های مقالاتی نیست که در بسیاری از وب‌سایت‌ها پیدا می‌کنید. نکات ریزی وجود دارند که تنها کارشناس مهاجرت از آنها باخبر است؛ چون بارها این موارد را انجام داده و در این زمینه متخصص شده است.

مثلا برای دریافت ویزای کانادا حداقل 2 ویزای شینگن ثبت شده در پاسپورت نیاز است که در کمتر مقاله‌ای به آنها اشاره شده است. یا در مقالات میزان دقیق تمکن مالی برای مهاجرت به کشورها ثبت نشده است؛ فقط اشاره شده به تمکن مالی نیاز است.

مشاوره تخصصی باید شامل این موارد و مواردی فراتر باشد تا شما اطلاعات کافی برای تصمیم نهایی را داشته باشید.

دسترسی آسان به کارشناسان

شما باید بتوانید در صورت نیاز با کارشناسان ارتباط مستقیم داشته باشد. در صورتی که عموما این ارتباط به درستی برقرار نمی‌شود، بهتر است به صورت دقیق‌تر شرکت مورد نظر را بررسی کنید.

این حق شماست که بتوانید به صورت تلفنی یا به صورت حضوری با کارشناس خود در ارتباط باشید.

به عنوان مثال، در زمینه مهاجرت ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید و برای آنها نیاز به برقراری یک جلسه نباشد؛ بنابراین باید بتوانید آنها را به راحتی مطرح کنید.

یا در زمینه آژانس‌های گردشگری نیز چنین موضوعی صدق می‌کند و باید بتوانید به راحتی به مسئول مورد نظر دسترسی داشته باشید.

بررسی هزینه‌ها

هزینه‌های متنوعی در پروسه مهاجرت و سفرهای تفریحی مطرح می‌شود. البته این قیمت‌ها با توجه به توانایی شرکت‌ها مطرح می‌شوند.

به عنوان مثال، بهترین موسسه‌های مهاجرتی معتبر که تیم وکالت کاملی در اختیار دارند نسبت به موسسه‌های کوچک هزینه‌های بالاتری دریافت خواهند کرد و بالطبع خدمات بهتری نیز ارائه خواهند داد.

یا آژانس‌های مسافرتی که تورهای بسیاری به سراسر جهان ارائه می‌کنند و توانایی دریافت ویزای توریستی بسیاری از کشورها را دارند، هزینه‌های بالاتری نسبت به رقبای کوچک خود دریافت می‌کنند.

مطمئن باشید که در دام هزینه‌های بالای برخی شرکت‌های بی‌کیفت گیر نکنید. آنها را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده تا مطمئن شوید پول خود را در موسسه معتبری خرج می‌کنید.

البته یک سری هزینه‌ها مانند اخذ وقت سفارت، اخذ ویزا و از این قبیل موارد برای همه شرکت‌ها یکسان بوده و دقت داشته باشید که قیمت‌های عجیب و بالایی در این زمینه به شما پیشنهاد نشود.

بهترین شرکت های مهاجرتی در ایران

حال که موارد مهمی را با هم بررسی کردیم، بهتر است برخی از بهترین شرکت های مهاجرتی ایران را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید لیست کامل این شرکت‌ها را در نت چین نیز مشاهده کنید و همچنین بیش از چندین هزار سایت در دسته‌بندی‌های دیگر که ما تلاش می‌کنیم برند آنها را به مخاطبین بالقوه معرفی کنیم.

  1. موسسه ملک پور
  2. گوتوتی آر (GO2TR)
  3. آتیه آفرینان
  4. نیلگام سفر
  5. سروش فردا
  6. موسسه اصطهباناتی

حرف نهایی

از شما ممنونیم که زمان گذاشتید و تا انتهای این مطلب همراه ما بودید. در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید پیشنهاد می‌کنم سایر صفحات ما در نت چین را نیز مورد بررسی قرار دهید:

قیمت طراحی اپلیکیشن در تهران

پارتیشن شیشه‌ای ارزان بخریم یا خیر؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا