قارچ های پر از مواد مغذی

یکشنبه 29 مرداد 1402 سلامت
قارچ های پر از مواد مغذی

قارچ های پر از مواد مغذی

در این مقاله نظریه کارشناسان تغذیه را درباره مواد مغذی در قارچ ها جمع آوری کرده ایم و برای شما عزیزان قرار داده ایم ، این مقاله از سایت معتبر MSN ترجمه شده است.

نکات بهداشتی از کارشناسان

“ویتامین D موجود در قارچ شیتاکه سلامت استخوان ها را تقویت می کند” – هانا پورتل، لیسانس تغذیه و رژیم غذایی

“قارچ شیتاکه را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا سیستم ایمنی بدن را تقویت کنید” – ماریا آرینتی، فارغ التحصیل در حمایت از تغذیه / لیسانس در تغذیه


فواید توسط Kiran Dhaliwal

کارشناسی ارشد تغذیه و رژیم غذایی · 3 سال سابقه · استرالیا

قارچ ها به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود شناخته شده اند که می تواند به خنثی کردن رادیکال های آزاد کمک کند. زیرا رادیکال های آزاد در طول زمان می توانند به بدن آسیب برسانند و روند پیری را تسریع کنند.
قارچ ها سدیم کمی دارند، منبع خوبی از پتاسیم و اساساً بدون چربی. برای حفظ فشار خون و سطح کلسترول مفید است. ممکن است به طور مثبت در کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی کمک کند.

قارچ ها حاوی پری بیوتیک هستند که می تواند به سلامت روده کمک کند. فیبر موجود در قارچ نامحلول است که می تواند به منظم نگه داشتن روده کمک کند.
قارچ ها کالری کمی دارند، که می تواند برای کسانی که مراقب مصرف غذای خود هستند و می خواهند وزن کم کنند، مناسب باشد. آنها می توانند یک وعده غذایی را سیر کننده تر کنند، که می تواند به کاهش گرسنگی بعد از غذا کمک کند.


توصیه کمیت توسط Faith Seke

دکتری، زراعت و علوم زراعی (در حال انجام)، کارشناسی ارشد، علوم و صنایع غذایی · 1 سال سابقه · آفریقای جنوبی

مصرف حداقل پنج قارچ دکمه ای در روز به شدت توصیه می شود. این دوز به کاهش احتمال بیماری های عصبی کمک می کند. مصرف 100 گرم قارچ 22 کالری به میزان مصرف توصیه شده روزانه اضافه می کند.


عوارض جانبی لوسیا راموس

لیسانس علوم · 8 سال سابقه · آرژانتین

افراد باید از تقدم قارچ مطمئن باشند. برخی از آنها خوراکی نیستند و ممکن است سمی باشند.


این فقط برای اهداف اطلاعاتی است و نباید به عنوان جایگزینی برای تخصص پزشکی در نظر گرفته شود. اینها نظرات یک پانل خارجی از متخصصان تغذیه است و نباید به عنوان نظر مایکروسافت در نظر گرفته شود. لطفاً در مورد هر گونه مشکل یا نگرانی از یک متخصص کمک بگیرید.

مهمترین دلایل برای خوردن سیب زمینی

مهمترین دلایل برای خوردن سیب زمینی

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

رازهای یک سیستم ایمنی سالم

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا