لینکدونی بهترین محیط برای درج رپورتاژ آگهی

سه‌شنبه 31 فروردین 1400 آگهی ، فناوری
درج رپورتاژ آگهی

آیا می‌دانید سایتی به نام لینکدونی وجود دارد که می‌توانید رپورتاژ آگهی‌های خود را به راحتی در آن درج کنید و به واسطه لینکی که از این طریق دریافت می‌کنید کسب و کار آنلاین خود را معرفی کرده و رونق ببخشید؟ همان‌طور که می‌دانید امروزه بسیاری از کسب و کارها به سمت فعالیت‌های آنلاین پیش رفته‌اند و با راه‌اندازی سایت یا پیجی در فضای مجازی سعی کرده‌اند ارتباط نزدیک‌تر و بهتری با مشتریان و کاربران برقرار نمایند و با آن‌ها تعامل بیشتری داشته باشند. ما در این مطلب قصد داریم سایت لینکدونی را به شما معرفی کنیم. اما پیش از آن بهتر است با مفهوم رپورتاژ آگهی آشنا شوید تا بتوانید ارتباط لینکدونی و رپورتاژ آگهی را دریابید و از این بستر برای پیشرفت کسب و کار خود و جذب مشتری بیشتر استفاده نمایید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

هنگامی که نوشته‌ای جذاب می‌نویسید و ضمن آن حرفه، شغل و یا کالای خود را معرفی می‌کنید در واقع رپورتاژ آگهی تولید کرده‌اید. زمانی که کاربر یا مشتری این متن یا همان رپورتاژ خبری را می‌خواند به سمت استفاده از آن خدمات و یا خرید کالای فوق ترغیب می‌شود. اما در مورد رپورتاژ آگهی دو موضوع مهم وجود دارد که در ادامه به این دو مطلب خواهیم پرداخت.

  • یک: طرز نوشتن رپورتاژ آگهی

فردی که رپورتاژ نویسی می‌کند باید در این حوزه تخصص داشته باشد و ضمن برخورداری از اطلاعات بالا در خصوص آن مطلب، آن خدمات و یا کالا را به گونه‌ای نامحسوس معرفی نماید به طوری که در خواننده این احساس به وجود نیاید که نویسنده قصد دارد او را به زور مجاب به استفاده از آن کالا و خدمات و .. نماید. در یک تعریف کلی 70 درصد رپورتاژ اطلاع رسانی و محتوای مفید و 30 درصد آن باید تبلیغی باشد. همچنین نویسنده باید شناخت خوبی از مشتری و مخاطبی که قرار است این رپورتاژ را بخواند داشته باشد. دیگر آنکه عنوانی که برای رپورتاژ آگهی انتخاب می‌شود نیز نکته مهم دیگری است که در تاثیرگذاری آن بسیار مهم است و باعث می‌شود خواننده برای خواندن آن ترغیب شود و در نهایت لازم است نویسنده بداند چگونه و در کجای متن از کلمات کلیدی استفاده نماید تا متن بتواند تاثیرگذاری بیشتری پیدا نماید.

  • دو: جایی که رپورتاژ آگهی در آن درج می‌شود

پس از نوشتن مقاله و یک متن جذاب، اینکه شما بدانید رپورتاژ آگهی را در کدام سایت درج کنید نکته بسیار مهمی است. همان‌طور که اشاره کردیم رپورتاژ خبری یکی از ابزارهای تبلیغی موثر به شمار می‌آید و صاحبان کسب و کارهای آنلاین تلاش می‌کنند از این طریق علاوه بر معرفی کسب و کار خود، برای برندسازی، دریافت بک لینک‌های معتبر و همچنین افزایش بهینه سئو سایت از این قابلیت استفاده نمایند. بنابراین حالا که از پتانسیل قوی‌ رپورتاژ آگهی خبر دارید، لازم است رسانه‎‌ای را برای انتشار آن انتخاب کنید که از اعتبار بالایی برخوردار باشد. در ادامه ما یکی از سایت‌های پر مخاطب به نام لینکدونی را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید رپورتاژ آگهی مرتبط با کسب و کار خود را در هر زمینه‌ای در این سایت پر مخاطب منتشر نمایید.

لینکدونی و رپورتاژ آگهی

پیش از این که به موضوع درج رپورتاژ آگهی در سایت لینکدونی بپردازیم لازم است معرفی کوتاهی درباره این سایت ارائه کنیم. لینکدونی به آدرس الکترونیکی https://link-doni.ir وب سایتی خبری است که علاقمندان می‌توانند مطالب روز را در شش موضوع اخبار، موضوعات مرتبط با تفریح و سرگرمی، موضوعات علمی، مطالبی در حوزه سلامت و همچنین ورزشی را در آن دنبال کنند. همچنین در بخشی که با عنوان دانلود در سایت لینکدونی در نظر گرفته شده کاربران می‌توانند انواع فیلم‌های آموزشی، برنامه‌ها، اپ‌ها و یا بازی و .. را دانلود کنند. اما از مهمترین قسمت‌های این وبسایت می‌توان به بخش رپورتاژها اشاره کرد.

اهمیت ارتباط لینکدونی و رپورتاژ آگهی به جهت انتقال اعتباری است که از این طریق، برای کسب و کارهای مختلف به وجود می‌آید. هنگامی که شما رپورتاژ آگهی خود را در سایت معتبری مانند لینکدونی منتشر می‌کنید و از این سایت لینک دریافت می‌کنید، این پیام به موتورهای جستجو ارسال می‌شود که یک سایت پر مخاطب به وب سایت شما لینک داده است. بنابراین اعتبار شما نزد گوگل بالا رفته و این موضوع همان چیزی است که شما به دنبالش هستید. یعنی پیدا کردن یک جایگاه بالا در بین موتورهای جستجو بخصوص گوگل. ضمن آن که رپورتاژ آگهی شما به طور دائمی در لینکدونی باقی می‌ماند و به دنبال آن بک لینک‌های دائمی جایگاه شما را در گوگل حفظ خواهد کرد.

بنابراین اگر به دنبال بستری مناسب برای درج رپورتاژ آگهی و تبلیغات کسب و کار خود هستید، لینکدونی می‌تواند یک انتخاب عاقلانه و هوشمند باشد.

سرویس کولر آبی

چند راهکار برای جان بخشیدن دوباره به کولرهای آبی خسته

با دیدن این نشانه ها در مایکروویو به فکر تعمیر باشید و نه تعویض

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi