مشاهده Stories به نسخه وب مسنجر فیسبوک اضافه شد – فناوری

یکشنبه 20 فروردین 1396 فناوری

پس از اضافه شدن Stories به مسنجر فیسبوک، حال غول شبکه‌های اجتماعی دسترسی به استوری‌های روز را از طریق نسخه‌ی وب این مسنجر در اختیار کاربران قرار داده است.

ماه گذشته‌ فیسبوک در اقدام جدید خود در راستای ویژگی استوریز که از اسنپ‌جت به عاریه گرفته، این ویژگی را به مسنجر فیسبوک اضافه کرد. حال غول شبکه‌‌های اجتماعی در کنار اضافه کردن این ویژگی به اپلیکیشن اندروید و iOS، قابلیت مورد نظر را برای مشاهده‌ی استوری‌های روزانه به نسخه‌ی وب مسنجر خود اضافه کرده است، بطوریکه کاربران می‌توانند از این پس با مراجعه به Messenger.com استوری‌های روزانه را مشاهده کنند.

استفاده از قابلیت استوریز در نسخه‌ی تحت وب تجربه‌ای کاملا متفاوت از اپلیکیشن مسنجر را ارائه می‌دهد، به‌طوری‌که کاربران دیگر نمی‌توانند نواری از استوری‌های آخرین دوستان خود را همچون نسخه‌ی اپلیکیشن مشاهده کنند، بلکه برای مشاهده‌ی وجود استوری، باید کاربر مورد نظر در نسخه‌ی تحت وب جستجو شود. البته در نسخه‌ی تحت وب نمی‌توان استوری جدیدی را اضافه کرد و فقط قابلیت مشاهده‌ی استوری‌ها وجود دارد.

استوری تحت وب فیسبوک

این قابلیت با نام Day در فیسبوک در دسترس است و در صورت اضافه شدن استوری از سوی هر یک از کاربران، دوستان وی دعوتنامه‌ای را در قالب چت باکسی دریافت خواهند کرد. همانطور که اشاره کردیم در نسخه‌ی تحت وب مسنجر برای اطلاع از اینکه چه شخصی استوری جدید را اضافه کرده، باید به این موضوع با جستجو پی برد. در نسخه‌ی تحت وب نیز می‌توان همچون نسخه‌ی موبایل اقدام به گذر از یک استوری بدون دیدن تمام آن کرد.

البته برای اولین بار است که فیسبوک پس از اضافه کردن ویژگی استوریز به اینستاگرام و فیسبوک، این کمپانی دسترسی به آن را از طریق وب ممکن کرده است.


منبع : زومیت

استفاده از نانوذرات آهن برای مبارزه با سرطان-فناوری

ساخت نمایشگر خودترمیم برای گوشی‌ هوشمند - فناوری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا