محب اهری: امیدوارم تا دیر نشده تزریق آمپول‌هایم ممکن شود

جمعه 5 مرداد 1397 سینما

محب اهری: امیدوارم تا دیر نشده تزریق آمپول‌هایم ممکن شود

حسین محب اهری,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
بازیگر نمایش “خسیس” گفت: توسل و تکیه به اهل بیت(ع) اعتقاد قلبی من از کودکی تا به امروز بوده است. توسل به ائمه برای من بالاترین ذخیره انرژی برای مقابله با بیماری و حضور در عرصه بازیگری است. این روز‌ها برای درمان بیماری همیشه متوسل به اهل بیت (ع) می‌شوم.

حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین مراحل درمان خود گفت: همچنان منتظر تزریق دور آخر آمپول‌ها برای ادامه روند درمانم هستم. متاسفانه زمان تزریق گذشته و امیدوارم تا دیر نشده بتوانم آنها را تهیه کنم. در حال حاضر تمام تلاشم را برای تهیه این آمپول‌ها انجام داده‌ام اما هنوز نتیجه‌ای نداده است.

 

وی درباره همزمانی مراحل درمان خود با اجرای نمایش “خسیس” در تئاترشهر ادامه داد: واقعیت امر درمان بیماری و در کنار آن روی صحنه تئاتر رفتن سخت است اما من سعی می‌کنم این سختی را به هر صورتی که هست تحمل کنم.

 

بازیگر سریال “دردسرهای عظیم” در همین راستا ادامه داد: عشق به بازیگری، علاقه من به هنر و حس مسئولیتی که همواره به کارم دارم تنها دلایلی هستند که همچنان مرا در عرصه بازیگری با توجه به بیماری‌ام سر پا نگه داشته‌اند. من وقتی روی صحنه تئاتر هستم بیماری‌ام را کاملاً فراموش می‌کنم.

 

وی درباره برخورد مردم با وی بعد از اجرای نمایش خسیس تاکید کرد: من از برخورد مردم شگفت زده شده‌ام. بعد از اجرای نمایش آنقدر مرا تشویق می‌کنند که همه دردها را فراموش می‌کنم. مردم قدر کاری که من کرده‌ام را می‌دانند و بعد از اجرا من واقعاً شرمنده لطف مردم می‌شوم. شاید درگیر بیماری باشم اما از صمیم قلب می‌گویم که دوران بسیار لذتبخشی را پشت سر می‌گذارم.

 

حسین محب اهری,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر نمایش “هملت” درباره روند موفقیت‌های خود طی این سالها افزود: شاید چون همواره با درد مقابله کرده‌ام سر پا مانده ام. هیچگاه به بیماری اجازه حضور نداده‌ام و به جای استراحت مطلق با روی صحنه رفتن تسلیم بیماری نشده‌ام. عشق من بازیگری است و در این راه هیچگاه خسته نمی‌شوم. واقعیت امر کار کردن را به استراحت ترجیح می‌دهم و شاید به همین دلیل تا امروز هنوز پیشنهاد بازیگری دارم.

 

بازیگر نمایش “خسیس” حکمت خداوند را بالاترین حکمت‌ها دانست و اضافه کرد: سالهای سال با این اعتقاد زندگی کرده‌ام که به آنچه خدا برایم مقدر کرده تابع باشم هر چند این اراده و تقدیر بیماری سختی باشد که با آن دست و پنجه نرم می‌کنم. من همواره راضی به رضای خدا هستم زیرا می دانم حکمت خدا بالاتر از اندیشه انسان است.

 

محب اهری با اشاره به ارادت خود به اهل بیت (ع) خاطرنشان کرد: از سویی توسل و تکیه به اهل بیت اعتقاد قلبی من از کودکی تا به امروز بوده است. توسل به ائمه برای من بالاترین ذخیره انرژی برای مقابله با بیماری و حضور در عرصه بازیگری است. این روزها برای درمان بیماری همیشه متوسل به اهل بیت (ع) می‌شوم.

 

 

مرجع : سرپوش

چه کسانی باید از سازمان سینمایی کناره‌گیری کنند؟

یک منتقد سینما: «خنداننده‌ شو» دیگر جذابیت ندارد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا