سوژه شدن چهره جذاب و بسیار جوان مادر 50 ساله! عکس-سلامت

سه‌شنبه 25 مهر 1396 سلامت

شما هم اگر برای اولین بار است که این مادر و پسر را می بینید حتما تصور خواهید کرد این دو نامزد هستند ، زیرا قیافه این مادر ۵۰ ساله بیشتر از اینکه به یک مسن شبیه باشد به یک دختر جوان شبیه است.

آفتاب‌‌نیوز :

خانم ” پاسپا” که مترجم و مادر ۲ پسر جوان و نوجوان است تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفت اما به دلیل چهره ی ناهماهنگ با سن واقعی اش در اینستاگرام بسیار مشهور شد به خصوص بعد از زمانی که پسر بزرگ او عکس دونفره ای از خودش در کنار مادر جوان ۵۰ ساله اش منتشر کرد.

در نگاه اول به “پاسپا دیوی” زن ۵۰ ساله ی اهل جاکارتای اندونزی هرگز نمی توانید تصور کنید که سن واقعی او چقدر است ، چهره بسیار جوان و شاداب او خیلی ها را دچار اشتباه می کند.

کاربران هرگز تصور نمی کردند که این عکس مربوط به یک مادر و پسر باشد و همگی گفته بودند که شما با هم نامزد هستید و نهایتا ۳۰ سال سن دارید اما بعد از انکه پسرجوان سن و نسبت واقعی خودش را با زنی که کنارش نشسته اعلام کرد موج نظرات پراز تعجب و.. در صفحه ی شخصی او سرازیر شد.

سوژه شدن چهره جذاب و بسیار جوان مادر 50 ساله! عکس

زن ۵۰ ساله ی مشهور اندونزیایی می گوید: در حالیکه اکثر زنان برای حفظ جوانی و زیبایی خود به روش های مختلفی همچون جراحی های پلاستیک روی می اورند باید بگویم که جوانی من کاملا طبیعی است و این را از نسل های قبلی ام به ارث برده ام، البته سبک زندگی سالم و تغذیه طبیعی را نمی توانم ندید بگیرم.

سوژه شدن چهره جذاب و بسیار جوان مادر 50 ساله! عکس

منبع : آفتاب

کلید بهره‌مندی از استخوان‌هایی سالم و قوی-سلامت

بیمارستان نجمیه تهران، یادگار صاحب این عکس است+تصاویر-سلامت

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا