تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

دوشنبه 11 بهمن 1400 سلامت
تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

بسیاری از خانم ها دوست دارند همان ابتدای حاملگی متوجه جنسیت فرزند خود شوند. اگر دوست دارید به روش های قدیمی جنسیت فرزند را بفهمید باما در این مطلب همراه شوید.

خواص جوش شیرین

بارداری

هنگامی که خانمی باردار می شود گمانه زنی برای جنسیت جنین او توسط سایر خانم ها آغاز می گردد. بسیاری از این حدسیات از تفکرات قدیمی ها و مادر بزرگ های ما نشات گرفته است. قدیمی ها روش های زیادی برای تعیین جنسیت جنین داشته اند و از روی شکم و میل مادر باردار به خوردن خوراکی های شور و شیرین جنسیت فرزندش را حدس می زدند.

یکی از روش های فوری و قدیمی برای تعیین جنسیت جنین استفاده از جوش شیرین است. شاید برایتان تعجب آور باشد که بتوان با جوش شیرین جنسیت جنین را تعیین کرد اما این روش اگر چه روش صد در صد برای تعیین جنسیت نیست اما می تواند روش خوبی برای دانستن جنسیت جنین برای مادرانی که دوست دارند قبل از انجام سونو گرافی و یا آمنیو سنتز از جنسیت جنین خود مطلع شوند، باشد.

خواص جالب جوش شیرین

استفاده از جوش شیرین روش آسان و کم هزینه برای تعیین جنسیت جنین است که درباره آن در انجمن بارداری بحث شده است. قبل از رفتن به سونو گرافی و تعیین جنسیت قطعی جنین با این روش کم هزینه خودتان در خانه جنسیت جنین خود را مشخص کنید.

روش انجام تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین
مواد لازم برای تعیین جنسیت با جوش شیرین فقط 2 قاشق غذاخوری جوش شیرین است زیرا همانطور که گفتیم این روش آسان و کم هزینه است. در این روش مادر باردار در یک ظرف که 2 قاشق جوش شیرین در آن ریخته ایم ادرار می کند، بهتر است برای تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین باید مادر باردار ناشتا باشد و ادرار صبحگاهی خود را درون ظرفی تمیز جمع کند.

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

خواص جوش شیرین

تفسیر روش تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین
طبق این روش، با کف کردن یا کف نکردن جوش شیرین میتوان دختر یا پسر بودن جنین را تعیین کرد. پس از ترکیب اضافه کردن جوش شیرین و ادرار دو حالت روی میدهد:

پس از اینکه مادر باردار در ظرف محتوی جوش شیرین مانند آزمایشگاه ادرار ریخت، پس ازگذشت چند دقیقه و ترکیب ادرار و جوش شیرین اگر بر روی آن حباب ایجاد شد فرزند پسر و در صورتی که هیچ گونه واکنشی دیده نشد و جوش شیرین ته‌نشین شد فرزند دختر است.

تعیین جنسیت جنین در خانه

آیا نتیجه تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین دقیق است؟
شاید بتوان این آزمایش را تا حدی علمی دانست زیرا ترکیب جوش شیرین با اسید، باعث ایجاد واکنش شده و اسید، کف یا حباب میکند اما ممکن است این روش به علت تغییرات هورمونی زیاد برخی از زنان روش دقیقی محسوب نباشد و خطا در آن مشاهده شود.

میزان دقت تست تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین 50 درصد است زیرا عوامل دیگری مانند رژیم غذایی، کاهش آب بدن، عفونت ادرارو دستگاه ادراری، سنگ کلیه میتوانند بر روی pH ادرار تاثیر گذارند و نتیجه را اشتباه نشان دهند.

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی

خواص روغن بادام برای مو

خواص روغن بادام برای مو

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا