بازیگر فیلم ترنسفورمرز در فیلمی اکشن

شنبه 26 خرداد 1397 سینما

فیلم جدید مارک والبرگ؛

بازیگر فیلم ترنسفورمرز در فیلمی اکشن

مارک والبرگ,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
“مارک ولبرگ” بازیگر مطرح سینمای هالیوود که این روزها با درخشش در مجموعه فیلم های “ترنسفومرز” به یکی از بازیگران پرفروش هالیوود تبدیل شده این بار با فیلم “مایل ۲۲” به سینما می آید.

به گزارش میزان، “مارک ولبرگ” بازیگر مطرح سینمای هالیوود که این روزها با درخشش در مجموعه فیلم های “ترنسفومرز” به یکی از بازیگران پرفروش هالیوود تبدیل شده این بار با فیلم “مایل ۲۲” به سینما می آید.

 

پیتر برگ کارگردانی این این اثر سینمایی را بر عهده گرفته است. وی از سال ۱۹۸۸ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌هایی که وی در آن نقش داشته است، می‌توان به وثیقه، کاپ لند، اعتیاد به سفید بزرگ و آس‌های دودی اشاره کرد.

 

 

داستان این فیلم اکشن در مورد زندگی یک افسر پلیس است. یک افسر امریکایی با کمک یک واحد فرماندهی تاکتیکی مخفی، تلاش می کند یک افسر پلیس مرموز را با اطلاعات حساس خارج از کشور قاچاق کند.

 

لئا کارپنتر و گراهام رولند نگارش فیلمنامه این اثر سینمایی را بر عهده داشته و استودیو فیلم ۴۴ به همراه کمپانی هوملند ساخت فیلم سینمایی “مایل ۲۲” را انجام داده است.

 

مارک والبرگ,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

 

مارک ولبرگ، لئورا کوهن، جان مالکوویچ، ایکو اویاس، تری کینی، سالا بیکر، الکساندر وینو، نیکولای نیکولایف و به همراه سم مدینا از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم مایل ۲۲ به ایفای نقش پرداخته اند.

 

 

مرجع : سرپوش

[ngd-single-post-view]

پست مهناز افشار به مناسبت تولدش و تبریک پاوه نژاد و رشید پور

نگاهی به «هنرمند فاجعه وار»؛بدتر از «ویسو» پیدا نمی کنید!

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi