هنگام خرید رپورتاژ آگهی، به قابلیت انتشار در دسته اختصاصی توجه نمائید

شنبه 11 بهمن 1399 بازار ، فناوری
رپورتاژ آگهی

فهرست مطلب:

  1. انتشار رپورتاژ در دسته بندی اختصاصی و مرتبط
  2. عدم وجود دسته بندی مرتبط

 

انتشار رپورتاژ در دسته بندی اختصاصی دارای اهمیت بسیار زیادی است که در ادامه توضیحاتی در این مورد ارائه خواهیم کرد. خصوصا اگر هدف شما از انتشار رپورتاژ، لینک سازی می باشد. چرا که در این حالت نباید به ربات های گوگل بفهمانید که نوشته یا محتوای موردنظر به درخواست شما انتشار یافته است.

بسیاری از رپورتاژها با هدف تبلیغات و معرفی برند و محصولات نوشته و منتشر می شوند. از آنجائیکه هدف بسیاری از سئوکاران نیز انتشار رپورتاژ به هدف لینک سازی است، چندان مایل نیستند که رپورتاژها برچسب تبلیغات یا رپورتاژ آگهی بخورند. با ادامه نوشته همراه باشید که از وب سایت سئوسل به آدرس https://seocell.ir برگرفته شده است.

انتشار رپورتاژ در دسته بندی اختصاصی و مرتبط

وقتی از انتشار رپورتاژ در دسته بندی یا کتگوری خاص صحبت می کنیم منظور ما دسته بندی مرتبط با موضوع رپورتاژ است. بسیاری از سایتهایی که میزبان رپورتاژهای ما هستند، یک دسته بندی عمومی جهت انتشار محتوای عمومی دارند و برخی نیز برای رپورتاژها یک دسته بندی جداگانه ایجاد کرده اند.

انتشار رپورتاژ

اگر با هدف سئو، رپورتاژ منتشر می کنید باید دقت داشته باشید که رپورتاژتان در دسته بندی رپورتاژ انتشار پیدا نکند. چرا که در انتشار رپورتاژ با هدف افزایش رتبه سایت، اولین شرط این است که گوگل به رپورتاژ بودن محتوا پی نبرد.

اگر رپورتاژ ما در دسته بندی هایی مثل رپورتاژ انتشار یابد، به راحتی یک رپورتاژ آگهی تلقی شده و انتشار این رپورتاژ به شما نسبت داده می شود و به همین خاطر ممکن است تاثیری که از آن انتظار دارید را نبینید.

در صورتی که لینک سازی های پیشرفته و انتشار رپورتاژ آگهی خود را به سئوسل سپرده اید، خیالتان از بابت اصولی بودن لینک سازی ها آسوده خواهد بود. چرا که سئوسل تحت هیچ شرایطی، رپورتاژها را در دسته بندی های مربوط به رپورتاژ یا تبلیغات و… قرار نخواهد داد.

عدم وجود دسته بندی مرتبط

اغلب سایتها یک دسته بندی عمومی دارند. بنابراین اگر محتوای رپورتاژ شما کاملا تخصصی بوده و دسته بندی مرتبط در سایت میزبان رپورتاژ وجود نداشت، کافیست دسته بندی عمومی یا دسته بندی نزدیک به موضوع را جهت انتشار انتخاب نمائید.

چنانچه قصد خرید رپورتاژ آگهی اصولی دارید، پیشنهاد می کنیم به صفحه https://seocell.ir/buy-reportage مراجعه نموده و از مشاوره رایگان تیم سئوسل استفاده نمائید. همچنین می توانید از طریق شماره های 02191012617 و 09036232333، اقدام به دریافت مشاوره تلفنی نمائید.

آشنایی با تولیدی مانتو شلوار اداری طاعتی

پردرآمدترین رشته‌های تحصیلی در ترکیه کدام‌ها هستند؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا