تحصیل در قبرس پلی به سمت آینده ای روشن

یکشنبه 9 آذر 1399 آگهی

موسسات اعزام دانشجوی بسیاری در کشور ایران در زمینه اعزام دانشجو به قبرس فعالیت میکنند. موسسه حقوقی دادمهر عدالت یکی از معتبرترین موسسات میباشد که در این زمینه فعالیت میکند. دپارتمان تحصیل در قبرس دادمهر عدالت توسط شخصی به نام محمدحسین مهرزاد صدقیانی مدیریت میشود. این فرد خودش فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های عالی رتبه کشور قبرس بوده و تجربیات فراوانی در زمینه زندگی و تحصیل در کشور قبرس دارد. در قسمتی از وب سایت ایشان اینگونه آمده است.

زمانی که خودم قصد تحصیل در این جزیره زیبا را داشتم، هیچ منبع و مرجعی وجود نداشت که بتوانم جواب سوالاتم را در آن پیدا کنم. بنابراین بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، تصمیم به تاسیس برند ای ام یو رجیستر نمودم، تا بتوانم تجربیات خود را به متقاضیان تحصیل در قبرس منتقل کنم و طولی نکشید تبدیل به یکی از بزرگترین نمایندگان دانشگاه های قبرس شدم و در واقع اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های قبرس به تخصص اصلی من تبدیل شد بطوریکه در این مدت نزدیک به 650 پذیرش تحصیلی موفق با بورسیه های بالا، برای دانشجویان از دانشگاه های قبرس اخذ نمودم.

مزایای تحصیل در قبرس

تحصیل در کشور قبرس میتواند آینده روشنی را برای جوانان فراهم کند. در زیر به بررسی برخی از مزایای تحصیل در کشور قبرس میپردازیم.

  • دانشگاه های قبرس شمالی به دلیل آموزش با کیفیت و همچنین اعضای هیئت علمی عالی رتبه، در سایت های رتبه بندی دانشگاه ها دارای رتبه عالی بوده و رنکینگ خوبی دارند. همین موضوع سبب شده است که دانشگاه های این کشور به عنوان دانشگاه های بین المللی در سراسر جهان شناخته شده باشند.
  • قبرس کشوری دانشگاهی است و به همین دلیل تنوع رشته ها در این کشور بسیار زیاد بوده و دانشجویان میتوانند بسته به علاقه خود یکی از رشته ها را انتخاب کنند. همچنین خبر مهم تر آن که تمام رشته ها به زبان انگلیسی موجود میباشند.
  • دانشگاه های قبرس شمالی دارای بورسیه عالی بوده و به همین دلیل شهریه آنها مقرون به صرفه بوده و هزینه های متوسط زندگی شهریه متوسط و ارزانتر از اکثر مناطق اروپا است.
  • استاندارد آموزش بسیار بالا با امکانات عالی برای فعالیتهای اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی.
  • اقامت در کلاس جهانی ، هم در دانشگاه و هم در سطح شهر در دسترس است.

هزینه تحصیل در دانشگاه های قبرس

برای جذب و افزایش تعداد دانشجویان از کشورهای دیگر ، دانشگاه ها 50٪ کمک هزینه ، تخفیف در صورت وجود دو خانواده از یک خانواده ، ارائه می دهند ، همچنین اگر گواهینامه هایی در مسابقات بین المللی و محلی داشته باشید ، می توانید تخفیف بگیرید. همه این اقدامات انگیزه ای برای خارجی ها ایجاد می کند و آنها درخواست های زیادی برای اعطای کمک هزینه و تخفیف ارائه می دهند. دانشگاه ها پیشنهاد می کنند که یک بسته کامل شهریه را انتخاب کنند که شامل هزینه تحصیل ، خوابگاه ، سه وعده غذایی در سال ، بیمه درمانی است. هنگام پرداخت چنین بسته هایی ، هزینه های سالانه 2 یا 3 برابر کاهش می یابد. شما می توانید هزینه شهریه ، اقامت و … را جداگانه پرداخت کنید اما این کاری است که خارجی ها در صورت داشتن مکانی برای زندگی در این جزیره ، انجام می دهند.

هزینه تحصیل در قبرس

همانطور که تمرین نشان می دهد ، سال اول همه خارجی ها بسته کامل آموزش را ترجیح می دهند. گرانترین تخصصها البته در همه کشورها دستورالعمل های پزشکی هستند. بقیه تخصص ها با توجه به شرایط و کیفیت آموزش قیمت های مناسبی دارند. کیفیت آموزش به زبان انگلیسی با دانشگاه های اروپا تفاوتی ندارد. شهروندان منطقه انگلیسی بسیار عالی صحبت می کنند. مجاز به پرداخت 2 بار برای آموزش است. می توانید پرداخت را از خارج از کشور منتقل کنید یا در بدو ورود به بانک پرداخت کنید. واحد پول شهریه یورو است. حداقل شهریه 750 یورو در سال است. هر دانشگاهی هر ساله یک سیستم تخفیف منحصر به فرد ارائه می دهد. شما می توانید هنگام تحصیل برای پیشرفت تحصیلی ، یا با نمایندگی از دانشگاه در مسابقات ورزشی ، تخفیف در تحصیل دریافت کنید. فرصت های زیادی وجود دارد ، مهمترین چیز این است که هنگام تحصیل یاد بگیرید و متفاوت باشید. برخی از دانشجویان تا 100٪ تخفیف شهریه دریافت می کنند و در طول تحصیل فقط هزینه اتاق و اتاق را پرداخت می کنند. دانشجویان می توانند با ثبت نام در دانشگاه های قبرس شمالی ، چنین موقعیت بی نظیری را بدست آورند.  این مطالب توسط وب سایت fdstudy نگارش شده است.

چگونه می توان در دانشگاه های قبرس شمالی ثبت نام کرد؟

پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور مستلزم رعایت شرایط پذیرش است. هر دانشگاه ، بسته به کشور محل اقامت ، قبل از پذیرش نیاز به اجرای مراحل دارد. شما باید از لیست کامل مدارک ، شرایط پذیرش در دانشکده مورد نظر ، تاریخ تشکیل پرونده و غیره مطلع شوید. موسسات آموزش عالی قبرس نیز از این امر مستثنی نیستند. دانشجویان خارجی برای تحصیل 2 بار در سال پذیرفته می شوند. ثبت نام اصلی دانشجویان در پاییز انجام می شود. اما دانشگاه های این کشور در ترم بهمن ماه نیز اقدام به پذیرش دانشجو میکنند.

شما میتوانید برای اخذ پذیرش و اپلای از دانشگاه های قبرس با “موسسه حقوقی دادمهر عدالت” شریک رسمی دانشگاه های قبرس تماس بگیرید. برای ارسال مستقیم مدارک به دانشگاه ، باید مخاطبین بخش مربوطه را پیدا کرده و از طریق پست الکترونیکی یا تلفنی با آنها تماس بگیرید. اما معایب این روش این است که شاید نتوانید از بورسیه های عالی دانشگاه بهره مند شوید.

در هنگام اخذ پذیرش ، می توانید تخفیف و بورسیه در تحصیل را در سایت www.emuregister.com و از کارشناسان این موسسه درخواست کنید. اگر در امتحانات عملکرد خوبی دارید یا گواهی مهارت انگلیسی دارید ، می توانید برای تخفیف بیشتر نیز اقدام کنید. مشاوران ما درخواست شما را بررسی می کنند و با تأیید شما تخفیف می گیرید و هزینه کمتری نسبت به دانشجویان دیگر پرداخت می کنید. این بسیاری از پیشنهادات است ، لازم است استفاده کنید.

بازدیدکنندگان : ۸۹ نفر

تجربه بی‌نظیر خدمات دانشجویی ارزان در تهران

تزریق ژل گونه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi