مجید مکس

دوشنبه 21 مهر 1399 آگهی

majid max

About majid max
He born on Esfahan iran birthdate is 1992 April 29
Iranian hiphop Singer and famous majid max activity start 2015 and now he is a best singer on iran.

Todays majid max start interview on television and other open world tv and told on Advocators now my music different between other singer on iran and people not Getting it wrong to other singers on iran.

Majid max told im really glad for this happened and I love my all advocators for follow me and listen to my music track.

He told I have surprise for my fans I tray for new year 2021 for make new music with best singer of hallywood and I hope my fans love this news and follow me more for this important happening on my life.

On interview he told about bourka complaint for his music video use bourka video on this and he told its no problem and not important thinks people don’t need worried about this news he told me and bourka talking about this problems and solving the problem.

He have a lot of advocators some of this advocators is football players looks like ali alipour football player of perspolis team.

Hope for better days for this singer of iran and we love his new work made as soon as thanks for read this article.

SORCE

MAJID MAX SITE: https://majidmax.com

khanefootball.com

https://yun.ir/majidmax-burakozcivit

sirvan&zaniyar&majidmax

ALI LOHRASEBI &MAJID FARAHBOD & Majid MAX

مجید مکس

مجید محمد هاشمی زاده خواننده ایرانی متولد 9 اردیبهشت سال 1371 در اصفهان ایران دیده به جهان گشود وی تا به امروز توانسته است با اجرا کنسرت در سر تا سر ایران و همچنین همکاری با خوانندگان معروف و با سابقه ایرانی رزومه خوبی را برای خود جمع آوری کند.
سبک فعالیت
سبک فعالیتی مجید در زمینه عمدتا آهنگ های هیپ هاپ یا رپ می‌باشد ، از سال 2015 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و تا به امروز یعنی سال 2020 توانسته است به موفقیت های بسیاری دست یابد .

babakmafi&majidmax

Babak Mafi & Majid Max

آثار محبوب

مجید مکس همانند دیگر خوانندگان دارای آثاری محبوب تر نسبت به دیگر آثار خود در بین آهنگ های خوانده شده است که میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم
استرس ، خسته شدی ، عصبی و دیوونه
وی پس از رو نمایی از آخرین اثر خود بر این باور است که مردم آثار او را دیگر با خوانندگان رپر ایرانی اشتباه نخواهند گرفت ، به گفت وی مردم همواره او را با خوانندگانی همچون آرتا ، گروه وانتونزو کوروش اشتباه میگرفتند و آثار او را همانند این دسته از خوانندگان تصور میکردند.
پس از موفقیت های وی در آهنگ خسته شدی سبب شد تا با گروه معروف ایکور و همچنین با خبر گزاری های معروف به مصاحبه بپردازد.
وی در مصاحبه خبری خود گفته است کارهایی که در آینده خواهید شنید یک البوم با همکاری ” ایکور” است که تمامی موزیک های این البوم ویدیو و پخش خواهد شد و همچنین با خواننده دورگه ایرانی و ترک زبان ” میلاد بهشتی ” چند موزیک به همراه ویدیو منتشر میشود.

amirtajik&majidmax

Amir Tajik & Majid Max

همچنین وی درباره همکاری جدید با یک خواننده معروف آمریکایی در سال جدید میلادی خبر داد و گفت در سال آینده سعی بر آن دارم که با یک خواننده هالیوودی اجرا داشته باشم. اما هنوز نام این خواننده معروف هالیوودی مشخص نشده است.
از این طرفداران می‌توانیم به فوتبالیست های معروف مانند منشا و علی علیپور و فوتبالیست های معروف دیگر اشاره کرد ، که برای مشاهده طرفداران فوتبالی این خواننده ایرانی میتوانید به سایت خانه فوتبال سری بزنید.

طرفداران مجید مکس خانه فوتبال

همچنین وی دارای طرفدارانی از بین خوانندگان دیگر نیز هست ، خوانندگانی همچون امیرحسین مقصودلو (تتلو) ، اشوان و مهدی مقدم.

شکایت بوراک اوزچیویت از مجید مکس

bourak

این بازیگر معروف ترکیه ای با تنظیم شکایت در برابر یکی از آثار مجید مکس به نام تونموندی و استفاده از ویدئو و چهره بوراک اوزچیوت در موزیک ویدئو ساختگی برای این آهنگ دست به شکایت بین الملی زد ، اما پس از نشست و صحبت این دون چهره معروف با یک دیگر سبب شد تا وی از شکایت خود صرف نظر کرده و این موضوع برای مجید مکس مشکلی را ایجاد نکند.
به امید روز های درخشان تر برای این خواننده خوش اخلاق و مردمی ایرانی و همچنین به امید کار های زیبا تر و بیشتر از او امیدوارم لذت برده باشید.

سایت رسمی مجید مکس : https://majidmax.com/

بازدیدکنندگان : ۶ نفر

کنتاکتور تکفاز چیست؟

صندلی غذای کودک زویی خوبه؟

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi