سلبریتی هایی که میخواستند راهبه یا کشیش باشند !!

چهارشنبه 28 تیر 1402 چهره ها
سلبریتی هایی که میخواستند راهبه یا کشیش باشند !!

سلبریتی هایی که میخواستند راهبه یا کشیش باشند !!

 

آن هتاوی

از این برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب، کسی فکر نمی‌کرد که هنگام کودکی، می‌خواست راه راهبه را پیش بگیرد. آن هتاوی در گفت‌وگو با مصاحبه‌کنندگان اعلام کرد که در خانواده‌ای کاتولیک بزرگ شده است. اما بازیگر تصمیم گرفت بازیگری را به جای دنبال کردن مسیر مذهبی در اولویت قرار دهد،

به خصوص پس از اینکه مادرش را در نمایش “بی‌خانمان‌ها” روی صحنه دید. در سن ۱۵ سالگی، هتاوی رابطه‌اش را با کلیسای کاتولیک کاملاً تغییر داد. پس از آنکه فهمید برادر بزرگترش مایکل همجنس‌گراست، تصمیم گرفت کاتولیسیسم را ترک کند.

تام کروز

این ستاره هالیوودی که یکی از با درآمد بالاترین بازیگران جهان است، در یک مدرسه کاتولیک تحصیل کرده و حتی به عنوان یک کشیش نوجوان بوده است. دوست کودکی او، شین دمپلر، در گفت‌وگو با روزنامه نیویورک دیلی نیوز فاش کرد: “ما به کلیسا می‌رفتیم، وقتمان را در کاپل رهایی می‌گذراندیم و داستان‌های کشیش‌ها را دوست داشتیم. ما فکر می‌کردیم که کشیش‌ها یک سبک زندگی بسیار خوب دارند و به واقعا علاقه‌مندیم که کشیش شویم.

” با گذر زمان، بسیاری از چیزها برای ستاره فیلم “ماموریت غیرممکن” تغییر کرده است. علاوه بر اختصاص وقت به بازیگری، تام کروز همچنین دین خود را تغییر داده است. امروزه، او به عنوان عضو کلیسای ساینتولوژی شناخته می‌شود که تحت تأثیر هندوئیسم، بوداییسم و علم قرار دارد.

اوا مندس

اوا مندس در میامی، فلوریدا در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. آرزوی او در کودکی این بود که راهبه شود، اما به گزارش دیلی میل، پس از اینکه از خواهرش فهمید که راهبه‌ها پول درست نمی‌کنند، این ایده را رها کرد. او به یک بازیگر زیبا هالیوودی تبدیل شد. همانطور که او در گفتگو با دیلی میل می‌گوید: “آرزوی اول من این بود که راهبه شوم… بازیگری فقط چیزی بود که به آن فرو رفتم.”

مارتین اسکورسیزی

یکی از بزرگترین فیلمسازان آمریکایی که برای فیلم “The Departed” جایزه اسکار را دریافت کرده است، ممکن است به جای آن باشیش شده باشد. پس از ترک مدرسه، او به مدت یک سال دوره آمادگی کشیشی را حضوری گذراند. با دیدن اینکه درآمد کشیشی بهترین نبود، اسکورسیزی تصمیم گرفت شانس خود را در سینما امتحان کند.

تصادفی نیست که کارگردان در فیلم‌هایش به موضوعات مذهبی اشاره می‌کند. این اشارات به وضوح در فیلم “خیابان‌های بد” (1973)، که جنبه خودزندگی‌نامه‌ای قوی دارد، و در “آخرین تجربهٔ مسیح” (1988) دیده می‌شود.

مایکل مور

مایکل مور، مشهور به عنوان یک سازنده فیلم مستند که به دلیل نگرش منتقدانه‌اش نسبت به شرکت‌های بزرگ و خشونت مسلحانه در آمریکا شناخته می‌شود، در خانواده‌ای کاتولیک بزرگ شده و به کشیشی رفته است.

با این حال، پس از یک سال در کشیشی، او از شغل مذهبی خود صرف نظر کرد و به یک مدرسه عادی رفت. با این حال، مور می‌گوید هنوز هم هر یکشنبه به کلیسا می‌رود. و به نوعی می‌توانید مستندهای او را به عنوان خطبه‌های صوتی و تصویری ببینید.

جک وایت

این موسیقی‌دان برندهٔ چندین جایزهٔ گرمی است و به عنوان یکی از ۷۰ گیتاریست برتر تاریخ توسط مجلهٔ رولینگ استون معرفی شده است، تقریباً کشیش شد. او در چندین مصاحبه از این راه جانبی صحبت کرده است، مانند سال ۲۰۰۵ که گفته بود که به یک کلیسای کاتولیک در ویسکانسین پذیرفته شده بود، اما در لحظهٔ آخر تصمیم گرفت به یک مدرسهٔ دولتی بروید.

کارسون دیلی

کارسون دیلی، مجری مشهور برنامه “The Voice” در آمریکا، شروع کار خود را به عنوان مجری MTV آغاز کرد. در سال ۲۰۱۹، او به مخاطبان تلویزیونی خود گفت: “من آماده بودم به سوگند فقر بپردازم… و تقریباً کشیش می‌شدم… واقعاً. واقعاً بهش فکر کردم…”

آنجلیکا هیوستون

آنجلیکا هیوستون، بازیگر آمریکایی معروف به خاطر بازی در نقش مورتیشیا در “خانوادهٔ آدامز”، در دوران جوانی به یک مدرسهٔ کاتولیک رفته بود و قصد داشت راهبه شود. او در سال ۲۰۱۲ به The Independent اعلام کرد: “من طولانی مدت به شدت می‌خواستم شیوه‌نامه‌ای شوم. من توتوهای قدیمی مادرم را بر سر خود می‌گذاشتم و تظاهر می‌کردم که در اولین مراسم پذیرایی از پدرم خواستم راهبه شوم و او گفت: ‘این عالی است، عزیزم. کی شروع می‌کنی؟'”.

 دنی بویل

دنی بویل، کارگردان انگلیسی که در سال ۱۹۹۶ فیلم ایکونیک “ترین اسپاتینگ” را ساخت، در خانواده‌ای کاتولیک بزرگ شد. او به مدت هشت سال پسر خدمتکار در کلیسا بود و مادرش می‌خواست که او کشیش شود. با این حال، کشیش منطقه او ، او را از این کار منصرف کرد. دنی بویل می‌گوید که هرگز دقیقاً نفهمید چرا به او گفته شد که از کشیشی خارج شود. با این حال، بعد از آن، او شروع به بازیگری کرد و برایش خوب پیش رفت! به فیلم‌هایی مانند “اسلام دوگ میلیونر”، “ساحل” و “127 ساعت” فکر کنید!

 جان وو

فیلم‌ساز چینی جان وو به عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته سینمای هنگ کنگ شناخته می‌شود. از فیلم‌های برجسته‌اش می‌توان به “فردا بهتری” (1986)، “قاتل” (1989) و فیلم هالیوودی “ماموریت غیرممکن ۲” اشاره کرد.جان وو در یک خانوادهٔ مسیحی در هنگ کنگ بزرگ شد و اگرچه در ابتدا می‌خواست وزیر مسیحی باشد، به نظر می‌رسد والدینش او را از این کار منصرف کردند. آن‌ها او را بسیار هنرمندانه می‌دانستند تا برای این که کشیش شود، مناسب باشد.

 دلورس هارت

مورد دلورس هارت متفاوت است. این بازیگر جوان با فیلم “عاشق شدن شما” در سال ۱۹۵۷ در هالیوود با الویس پریسلی به ایفای نقش پرداخت. با این حال، پس از ساختن چند فیلم دیگر در مدت پنج سال، تصمیم گرفت از صنعت فیلم خارج شود. دلورس به عنوان یک راهبه در آباتی بندیکتین رجینا لودیس در کانتیکت پیروی کرد و به عنوان رئیس صومعه منصوب شد!

دن اکرویود

او به خاطر شوخی‌گویی کشیش شدن را رها کرد .با این حال، پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، او تصمیم گرفت به دانشگاه بروید و در رشته های جرم شناسی و جامعه شناسی تحصیل کند. این به او فرصتی داد تا بفهمد شغل رویایی او شوخی‌گویی است.

منبع : MSN

10 سلبریتی که مبتلا به لوپوس هستند

10 سلبریتی که مبتلا به لوپوس هستند

سلبریتی هایی که ۶۰ ساله میشوند!

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا