قالب دیوی بهترین قالب شرکتی وردپرس + دموهای فارسی

شنبه 28 فروردین 1400 آگهی ، فناوری
divi-theme

قالب Divi یکی از قالب های شگفت انگیز وردپرس است که از امکانات خوبی برای طراحی انواع وب سایت برخوردار است،این قالب دارای انعطاف بسیاربالا بوده طراحی شده توسط شرکت Elegant Themes می باشد.با استفاده از این قالب شما هرنوع وب سایتی را می توانید طراحی و راه اندازی کنید این قالب برا پایه افزونه Divi Builder طراحی شده که این یکی از افزونه های حرفه ای در صفحه سازی برای سایت های وردپرسی است.

این قالب به شما امکان طراحی صفحات گسترده ای را می دهد و این موضوع نشان از حرفه این بودن قالب دی وی است که شما با استفاده می توانید هر نوع وب سایتی که مدنظردارید و با اینکه برای وب سایت خودتان محبور به طراحی صفحات زیادی را هستید این قالب جواب گوی کارشما هست.انواع وب سایت از فروشگاهی و خبری گرفته یا صفحات فرود در وب سایت و همچنین وب سایت های شخصی را می توان با این قالب راه اندازی کرد.

یکی از قابلیت های خوب این قالب دارا بودن امکان تغییر طول و عرض در عناصر صفحه است و این امکان به صورت که نیاز به هیچ گونه کدنویسی نداشته باشید به شما امکان تغییر عرض و طول عناصر دورن صفحه را می دهد.

قالب دیوی

در این قالب و با استفاده از افزونه دی وی بویلدر شما می توانید به صورت زنده و درلحظه صفحات وب سایت خودتان را طراحی و ویرایش کنید امکانی که در افزونه ویژوال کامپوزر قرار دارد اما در همه قالب های وردپرس این امکان فعال نیست ولی در قالب دی وی شما به راحتی می توانید عناصر درون صفحه را ویراش کنید و در لحظه خروجی کا را مشاهده کنید.

صفحه ساز قالب Divi از قابلیت رها کردن و کشیدن برخورداراست که شما برای طرحی صفحات داخلی وب سایت خود نیاز به دانش کدنویسی ندارید و تنها با کشیدن و رها کردن چند عنصر با ویژگی های متفاوت در صفحه می توانید صفحات زیبایی را برای وب سایت خودتان طراحی کنید.

این قالب از قابلیت راست چین برخوردار است و از سایت های فارسی زبان که از راست به چپ طراحی می شوند به خوبی پشتیبانی می کند وشما نیازی به راست چین کردن و تغییر استایل در این قالب ندارید و به راحتی می توانید روی وردپرس فارسی از قالب دی وی استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این قالب داشتن سربرگهای متفاوت با رنگ های زیبا است که شما می توانید بسته به موضوع وب سایت و سلیقه ی شخصی از این سربرگ ها و رنگ بندی های اختصاصی درون قالب استفاده کنید و سایتی زیبا را طراحی کنید.

پشتیبانی از گوتنبرگ

در نسخه های جدید قالب دیوی صفحه ساز این قالب به صورت کامل از ویرایشگر گوتنبرگ پشتیبانی می کند و شما می تونید از صفحه ساز دیوی که توسط لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده استفاده کنید و صفحات مختلفی را طراحی کنید،ضمن اینکه در امکانات جدید و عالی هم به این صفحه ساز اضافه شده است که هنگام طراحی یک صفحه در حالت های مختلف نمایشگر بررسی کنید که صفحه شما ریسپانسیو است یا خیر که این امکان به شما برای طراحی یک سایت واکنشگرا کمک زیادی می کند.

صفحه ساز زنده در قالب Divi

در نسخه جدید این قالب شما با استفاده از صفحه ساز اختصاصی که در قالب وردپرس Divi قرار دارد شما می توانید به صورت زنده طراحی صفحات سایت خودتان را انجام دهید،به این صورت که در حین طراحی شما میتوانید تغییرات را مشاهده کنید که این طراحی را از لحاظ واکنشگرایی هم می توان در این صفحه ساز بررسی و رفع عیب نموند.

قالب دیوی برای چه سایت های مناسب است ؟

آموزش قالب دیوی

قالب دی وی دارای یک ویرایشگر بصری بوده که به شما امکان ویرایش انواع متن های درون صفحه به صورت زنده را می دهد و همچنین شما می توانید اندازه و رنگ فونت نوشته های درون صفحه را به صورت زنده ویرایش کنید.این قالب توسط سایت لرن دی ال به صورت رایگان کاملا آموزش داده شده است که با استفاده از لینک زیر شما به آموزش قالب دیوی دسترسی خواهید داشت.

برخی از ویژگی های قالب چندمنظوره Divi :

آب پاکسازان شرکت تصفیه آب صنعتی | فیلتر شنی

تشک لبه دار برای نوزاد

بررسی کاربرد استفاده از تشک لبه دار برای نوزاد

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi