ماجرایی دعوای بهاره رهنما و فلور نظری در شام ایرانی چه بود

شنبه 29 آذر 1399 سینما
دعوای شدید فلور نظری و بهاره رهنما

دعوای بهاره رهنما و فلور نظری

شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب ساخته می شود . شام ایرانی با حضور بهاره رهنما، مریم امیرجلالی، فلور نظری و شهرزاد کمال زاده همچنان ادامه دارد و تاکنون دو تن از شرکت کنندگان مجبور به توضیح شده اند.

در جدیدترین قسمت این سری از شام ایرانی شاهد دعوای بهاره رهنما و فلور نظریبوده ایم. گویا وسط صحبت های بهاره رهنما ،فلور نظریمی خندد و همین موضوع به مزاج بهاره رهنما خوش نمی آید و او فکر می کند فلور نظری حرف های او را به مسخره گرفته است.

از همین جا کل کل بین این دو بازیگر کشورمان ادامه می یابد؛ تا حدی که در اواسط جر و بحث بین فلور نظری و بهاره رهنما ، فلور نظری از گفتن واژه بی ادب از سوی بهاره رهنما بسیار جا می خورد و حتی با گریه میز شام را ترک می کند.

دعوای بهاره رهنما و فلور نظری

دعوای شدید فلور نظری و بهاره رهنما

دعوای شدید فلور نظری و بهاره رهنما

بر این اساس بهاره رهنما در برنامه شام ایرانی با تیکه های منشوری خود به فلور نظری باعث گریه وی شد و گفت من آماده عذرخواهی هستم.

در قسمت قبلی نیز که به میزبانی بهاره رهنما پخش شد، این بازیگر در بخشی از صحبت هایش درباره دختران ایرانی می‌گوید:” دختران ایرانی سر و وضعشان مثل نیکول کیدمن است و طرز فکرشان لر.”

این سخنان او با واکنش‌ها و انتقادات زیادی در شبکه‌های اجتماعی همراه بود. کاربران زیادی این حرف ‌های بهاره رهنما را توهین به قوم لر دانستند.

در پی انتشار قسمت اخیر برنامه شام ایرانی و اعتراض کاربران، نهاد نظارتی، ساترا این قسمت برنامه را از رسانه های رسمی کشور حذف کرد.

نامزدی آریانا گرانده با دالتون گومز

نامزدی آریانا گرانده با دالتون گومز/تبریک سلبریتی ها به آریانا گراند ونامزدش

شب یلدا

برنامه شب یلدا/مهران مدیری با اجرای «دورهمی» در شب یلدا 99

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا