چرا لباسهای ارزان نخریم؟ من پولدار نیستم تا اجناس ارزان بخرم

یکشنبه 7 شهریور 1400 دنیای مد
lebas

خرید لباس ارزان قیمت به ضرر جیب شماست

افراد شیک پوش لباسهای گران می خرندآما هر روز لباس نمی خرندچرا که این این افراد اعتقاد دارند که خرید لباسهای با کیفیت  از نظر اقتصادی به صرفه است و لازم نیست مدام لباس  و کفش بخرند.  شاید با پول یک لباس با کیفیت می توان چند لباس بی کیفیت خرید و افرادی دیگر اعتقاد دارند به جای یک لباس چند لباس بخرند ولی غافل از این که این افراد از نظر اقتصادی به جیب خود ضرر می زنند و بعضی از لباسهای ارزان قیمت از نظر کیفیت آنقدر بد هستند که اصلا استفاده نمی شوند

لباس ارزان نخریم

لباس ارزان نخریم

کمیت بهتر از کیفیت است؟

لباس های گران قیمت و با کیفیت شما را خوشتیپ تر و خاص تر می کند شاید فکر کنید با خرید تعداد زیادی لباس ارزان می توانید انواع استایل‌های را برای خودتان بسازید که این طرز فکر اشتباه است . کافی است استایل بازیگران معروف را بررسی کنید تا متوجه یک واقعیت شوید. آن‌ها برای خاص بودن، به تعداد زیادی لباس ارزان قیمت  نیاز ندارند.  بلکه آنها تعداد کمتری لباس‌ با کیفیت‌‌تر می خرند که دارای برشها و دوخت عالی هستند و جذابیت آنها را چند برابر می کند

خرید، راه حل نیست

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد بعضی روزها حس خوبی ندارید و فکر می کنیدبا  خرید کردن احساس خوبی به شما دست می دهد و در این شرایط اقتصادی به سمت خرید های ارزان قیمت می روید که واقعا خرید کردن راه حل درست نیست .

جدیدترین انواع مدل مانتو دخترانه

 

لباس ارزان نخریم

لباس ارزان نخریم

هدف طولانی مدت بگذارید

خریدهای بیجا واقعا از نظر اقتصادی به صرفه نیست و بعضی اوقات در طول یکسال چیزهای زیادی خرید می کنید که فقط جاگیر هستند وکمد شما را شلوغ می کند واگر منطقی باشید و هزینه‌های همین لباس‌های ارزان قیمت را در طول یک سال کنار هم جمع کنید، تبدیل به مبلغ زیادی خواهد شد. که می توانید  یک مسافرت تفریحی خوبی داشته باشید  و تا آخر عمر خاطره‌های خوبی برایتان باقی بگذارد.

 

لباس

چرا لباس ارزان نخریم

خرید لباس ارزان، ضرری بزرگ برای کارگران

یکی از کارهایی که صنعت مد انجام می‌دهد این است که به افراد تلقین می کند باید چطور به نظر برسیم و برای رسیدن به این هدف به چه لباس‌هایی نیاز داریم صنعت مد به افراد جامعه القا می‌کند که برای جذاب شدن و محبوب شدن نیاز دارند تا لباس‌هایی متنوع بپوشند. وقتی قیمت  این لباس‌ها گران باشند، افرادی که وضعیت اقتصادی خوبی ندارند ، چاره‌ای جز خرید لباس ارزان قیمت ندارند و این کار به ضرر افراد با اقتصاد متوسط است .

کار مفید را جایگزین  لباس خریدن کنید

اگر به خرید لباس ارزان اعتیاد پیدا کرده‌اید سعی کنید کار مفید دیگری را جایگزین آن کنید. و با این کار احساس بهتری خواهید داشت و در طولانی مدت باعث بهبود شرایط اقتصادی و روحی شما خواهد شد.

آستین فانوسی

آستین فانوسی بسیار  لاکچری/ 10 مدل آستین فانوسی

مدل مانتو

مانتو مشکی مجلسی /18 مدل مانتو مشکی شیک و مجلسی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا