قطع واتساب از اول ژانویه سال 2021

چهارشنبه 10 دی 1399 گوناگون
قطع واتساب

لیست مطالب

1-قطع واتساب از اول ژانویه سال 2021

2-گوشی‌هایی که نمی‌توانند از واتساپ استفاده کنند؟

3-دلیل قطع واتساب گوشی های قدیمی 

4-برای اطلاع از شماره نسخه مورد استفاده گوشی‌های تلفن همراه

قطع واتساب از اول ژانویه سال 2021

پیام‌رسان واتس‌اپ از روز اول ژانویه سال ۲۰۲۱ مصادف با (۱۲ دی۱۳۹۹) دیگر روی گوشی های هوشمندی که سیستم عاملی کمتر از آی‌او‌اس ۹ (برای سییتم اپل) و اندروید ۴.۰.۳ (برای سیستم اندرویدی) دارند کار نخواهد کرد

واتس اپ اعلام کرده همزمان با فرا رسیدن سال۲۰۲۱  خدمات‌رسانی به میلیون‌ها گوشی تلفن همراه را متوقف می کند و کاربران آن‌ها دیگر به این پیام رسان دسترسی ندارند.

بنابر گزارش نشریه سان بریتانیا، بسته به‌روز رسانی جدید سبب خواهد شد که این پیام‌رسان دیگر روی نسخه‌های قدیمی اندروید و اپل کار نکند.این اپلیکیشن از روز اول ژانویه سال آینده یعنی۱۲ دی دیگر روی تلفن‌های هوشمند قدیمی کار نخواهد کرد.کسانی که  سیستم عامل آن ها در مدل اندروید کمتر از ۰۳/۴ و در گوش های اپل کمتر از آی او اس ۹ باشد دیگر نمی توانند از پیام رسان واتس اپ استفاده کنند

گوشی‌هایی که نمی‌توانند از واتساپ استفاده کنند؟

در سوی مقابل هر چند اغلب گوشی‌های هوشمند اندرویدی موجود در بازار بالاتر از سیستم‌عامل ۴.۰.۳ هستند، با این حال شماری از مدل‌های تلفن‌های همران اندرویدی همچون گالکسی اس۲ و موتورلا دروید رزر از سال جدید نخواهند توانست از خدمات واتس‌اپ استفاده کنند.

سال گذشته واتس‌اپ به سرویس‌رسانی به گوشی‌های هوشمند قدیمی با سیستم‌عامل کمتر از آی‌او‌اس ۸ و اندروید ۲.۳.۷ پایان داده بود.

قطع واتساب

قطع واتساب

قطع واتساب

دلیل قطع واتساب گوشی های قدیمی

دلیل قطع واتساب به خاطر این است که  واتساپ اپلیکیشنی بزرگ و بسیار شناخته‌شده است و طبق اعلام رسمی، هم‌اکنون حدود ۲ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. پایگاه‌های داده‌ این اپلیکیشن حاوی اطلاعات کامل میلیون‌ها کاربر هستند و بنابراین هکرها به آن‌ها علاقه‌ زیادی دارند؛ به گزارش دیجیاتو، واتس اپ اعلام کرده همواره در معرض خطر هک شدن است و بنابراین تیم مدیریت آن باید مدام به این موضوع اهمیت زیادی بدهد و برای این که بتواند در بالاترین امنیت ممکن باشد، باید همواره روی گوشی‌های دارای سیستم‌های عامل جدید اجرا شود. با درنظرگرفتن این موضوع مهم، تصمیم اتخاذشده از سوی تیم مدیریت واتس اپ کاملا منطقی به‌نظر می‌آید.

 

برای اطلاع از شماره نسخه گوشی‌های تلفن همراه:

کاربران محصولات اپل می‌تواند در تنظیمات از بخش General به بخش About بروند و کاربران اکثر گوشی‌های اندرویدی نیز در همان بخش General می‌توانند About Phone را انتخاب کنند.

واتس‌اپ در فوریه ۲۰۱۴ به مبلغ ۱۹.۳ میلیارد دلار به وسیله کمپانی فیسبوک خریداری شد و اکنون بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد.

منبع:شهروند آنلاین

[ngd-single-post-view]
سوتی های جو بایدن

سوتی جدید جو بایدن / آیا رازی در سوتی های جو بایدن وجود دارد؟

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ : 6 ژانویه اعتراضات بزرگی در واشنگتن دی.سی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi