طراحی سایت ضرورتی برای کسب و کار ها

یکشنبه 10 اسفند 1399 گوناگون

فهرست

  1.  طراحی سایت چه مزایا و ویژگی‌هایی برای شما دارد؟
  2. سئو به چه معناست؟

طراحی سایت یکی از ضرورت‌های امروزی برای کسب و کارها می‌باشد. در حال حاضر کسب و کارها در حال خارج شدن از شیوه سنتی هستند و حتی کوچک‌ترین فروشگاه‌ها نیز سعی کرده‌اند یک پیج بر روی اینستاگرام داشته باشند.

چنانچه می خواهید شرکت و یا فروشگاه بزرگی را راه‌اندازی کنید و خدمات و کالاها و محصولات متنوعی را برای فروش در اختیار مشتری قرار دهید نیازمند طراحی سایت میباشید. اگر شما در گذشته با طراحی سایت، یک فروشگاه مجازی را راه‌اندازی کرده‌اید می‌توانید با تولید محتوای جدید و رسیدگی به وضعیت سئو سایت خود آن را دوباره به حالت فعال درآورید. ما در ادامه به مزیت‌های داشتن سایت بخصوص سایت فروشگاهی خواهیم پرداخت و درباره اهمیت توجه به سئو سایت نیز نکاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

طراحی سایت

 طراحی سایت چه مزایا و ویژگی‌هایی برای شما دارد؟

در شرایط کنونی کاربران در اغلب شهرها و استان‌ها به اینترنت دسترسی دارند و مشتریان شما می‌توانند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند تا پیک فروشگاه شما و یا پست، کالای مورد نیاز را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت این است که کاربران و مشتریان می‌توانند در هر زمان و ساعت از شبانه روز خرید خود را از سایت انجام دهد و یا از خدمات مورد نیاز خود را در اولین فرصت استفاده نمایند.

با داشتن سایت کاربران و مشتریان شما از داشتن شماره تماس و آدرس فروشگاه بی‌نیاز خواهند شد، زیرا همه اطلاعات شما در سایت موجود است.

با طراحی سایت و داشتن یک فروشگاه آنلاین همیشه می‌توانید مشتریان خود را که از سال‌ها پیش تاکنون از شما خریداری یا از خدمات شما استفاده می‌کرده‌اند را حفظ کنید و با استفاده از تبلیغات، تخفیفات فصلی و … مشتریان بیشتری را نیز جذب نمایید.

طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا در این بازار پر رقابت، بتوانید با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کرده و آن‌ها پس از آشنایی با فعالیت‌تان، شما را برای خرید محصول یا خدمات مورد نیازشان انتخاب کنند.

طراحی سایت می‌تواند به ارتقا اعتبار کسب و کار شما کمک نماید. اگر می خواهید نام و نشان شما به یک برند تجاری تبدیل شود و در آینده نزدیک در بین مشتریان و کاربران شناخته شود، طراحی سایت تنها راه چاره است. اما این نکته مهم را باید در خاطر داشته باشید. هنگامی که یک سایت فروشگاهی و یا شرکتی و علمی و … طراحی می کنید، باید به گونه‌ای باشد که وقتی کاربر به آن مراجعه می کند، خواسته و نیازش در سایت شما برآورده شود. یک سایت بی‌محتوا و بی‌هویت نمی‌تواند شما را به مقصود برساند.

نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند.  طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای می تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما داشته باشد.

راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین به کمک طراحی سایت، هزینه چندانی را برای شما در پی نخواهد داشت، و در مقابل هزینه‌ اندکی که می‌کنید، سود زیادی در بلند مدت عاید شما خواهد شد.

سئو به چه معناست؟

سئو به روند بهینه سازی یک وب سایت و همچنین تمام محتوای موجود در آن وب سایت برای قرارگیری وب سایت در بالاترین جایگاه نتایج ارگانیک گفته می شود. موفقیت در سئو نیازمند درک نحوه کار موتورهای جستجو، آنچه افراد جستجو می کنند و اینکه چرا و چگونه افراد جستجو می کنند، است. سایتی در نبرد سئو موفق است که یک وب سایت جذاب برای کاربران و موتورهای جست و جو باشد.
نکات زیر می‌توانند در سئو سایت موثر باشند.

 کلمات و واژگان کلیدی مرتبط

کلمات کلیدی بایستی در عنوان و در دل متن شما به صورتی خاص و درست جای گرفته باشند.

 متن و محتوای مناسب در سایت

محتوای درست و علمی که بتواند کالا و محصولات شما را به خوبی معرفی نماید و حداقل دارای300 کلمه باشد.

 لینک سازی

در سئو دو نوع لینک سازی وجود دارد. لینک سازی داخلی که بین صفحات پیج شما صورت می‌گیرد و باید ارتباط موضوعی را برای کاربر مشخص نماید. نوع دیگری از لینک سازی نیز به لینک سازی خارجی معروف است. چنانچه شما یک صفحه از سایت خود را به وب سایت دیگری لینک کنید در صورتی که سایت فوق مرتبط با موضوع سایت شما باشد، شما لینک سازی خارجی انجام داده‌اید. این مورد می‌تواند، یک قدم بلند در بهبود سئو به شمار آمده و کمک کند تا کاربران از مزایا و اطلاعات سایت شما آگاه و بهره‌مند گردند. این عملکرد سئو می‌تواند اعتبار دامنه سایت شما را نزد گوگل افزایش دهد.

 

معما و چیستان کوتاه

چیستان با جواب برای کودکان/20معما و چیستان کوتاه

واکنش تند استاد حوزه به اظهارات اخیر علم الهدی

واکنش تند استاد حوزه به اظهارات اخیر علم‌الهدی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا