ووچرپرفکت مانی چیست و مزیت های آن چیست؟

پنج‌شنبه، 2 آوریل 2020 گوناگون
ووچرپرفکت مانی

Voucher Perfect Money

ووچرپرفکت مانی به طور کلی ووچرپرفکت مانی را میتوانید مانند یک کارت شارژ یا یک کارت هدیه در نظر بگیرید با این تفاوت که فیزیکی نیست

به سادگی می توانید با وارد کردن کدهای موجوذ در ای ووچرها کالا وخدمات مورد نیاز خود را از سایتهای خارجی خریداری نمایید همچنین امکان شارژحساب پرفکت مانی با ووچر وجود دارد

برای استفاده از ووچر در خریدهای اینترنتی نیاز داشتن حساب در سایت پرفکت مانی نیست به عبارت دیپر شما به سادگی می توانید از کوینینگ مارکت ووچر تهیه کنید وبا وارد کردن کدهای آن کالا وخدمات مورد نیاز خود را خریداری نمایید

علاوه بر امکان خرید با ووچر پرفکت مانی هر کاربر پرفکت مانی میتواند در حساب کاربری خود به میزان دلخواه ووچر ایجاد کند یا ووچرهای خریداری شده را در آن وارد وحساب پرفکت مانی خود را شارژ کند

نظقه برتری این ووچرها نسبت به سیستم های سنتی زمان بسیار کوتاه فعالسازی ونقد کردن آنهاست. از آنجایی که محدویت زمانی در خصوص این ووچرها وجود ندارد. در هر لحظه امکان فعالسازی ووچرعای پرفکت مانی وجود دارد.

به وسیله این ووچرهای الکترونیکی میتوان با کار مزد بسیار کم کارهای انتقال سرمایه را به شکلی سریع انجام داد

 

چگونه ووچر پرفکت مانی بخریم؟

بهترین و راحت‌ترین راه برای خرید ووچر پرفکت مانی مراجعه به سایت‌های ایرانی است که با جستجوی ساده‌‎ای در گوگل می‌توانید آنها را پیدا کنید. این ووچرها با مبالغ مختلف از یک دلار تا چند صد دلار به فروش می‌رسند.

تنها کافی است در گوگل عبارت «خرید ووچر پرفکت مانی» را جستجو کرده و صرافی مورد نظر خودتان را پیدا کنید. پس از طی کردن مراحل احراز هویت در صرافی، مبلغ مورد نیاز خود را وارد کنید و آن را با کارت بانکی پرداخت کنید. در نهایت و تقریبا به صورت آنی، ووچر به شما تحویل داده می‌شود.

پس از خرید ووچر، همانطور که گفتیم تنها کافی است شماره ووچر و کد فعال‌سازی آن را در وب‌سایتی که قصد خرید یا ثبت نام در آن را دارید وارد کنید. صد البته وب‌سایت و خدمات موردنظر شما باید از ووچر پرفکت مانی پشتیبانی کند.

استفاده از ووچر شباهت بسیاری به استفاده از یک کارت هدیه دارد. شما با خرید یک کارت هدیه با مبلغ مشخص می‌توانید از آن به راحتی استفاده کرده و با تمام شدن اعتبارش، کارت را دور بیندازید.

 

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی چه کاربردهایی دارد؟

فرض کنید قصد خرید کالا یا خدمات از یک وب‌سایت را دارد اما نمی‌خواهید برای یک خرید ساده، حساب پرفکت مانی بسازید. در این زمان می‌توانید ووچر بخرید و مبلغ سفارش خود را با آن پرداخت کنید.

از دیگر استفاده‌های ووچر می‌توان به زمان‌هایی اشاره کرد که تمایلی به حمل پول نقد با خود ندارید. در این صورت با استفاده از این سرویس می‌توانید در هر لحظه و در صرافی‌هایی که در سرتاسر جهان وجود دارند، پول نقد دریافت کنید. در حال حاضر چیزی بیش از ۲۰۰ صرافی مختلف در سرتاسر دنیا از ووچرها پشتیبانی می‌کنند.

امکان انتقال پول به هر کسی در هر کجای دنیا،

پرداخت آنلاین مبلغ سفارش به صورت امن و امکان نقد کردن آنی ووچرها در صرافی‌های سرتاسر دنیا باعث شده تا ووچرهای پرفکت مانی به ابزاری محبوب در میان افراد بدل شود.

 

ووچر پرفکت مانی چه مزیت‌هایی دارد؟

مزیت اصلی این ووچرها، راحتی استفاده از آنهاست.

در استفاده از یک ووچر پرفکت مانی خبری از رد شدن تراکنش یا تاخیر در انجام آن وجود ندارد؛ تایید در نقد کردن ووچرها وجود ندارد و بلافاصله پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، مبلغ به حساب پرفکت مانی شما افزوده خواهد شد.

مزیت دیگر این کارت‌های مجازی تاریخ انقضای نامحدود آنهاست؛ ووچرها تاریخ انقضایی ندارند و هر لحظه می‌توانید نسبت به نقد کردن آنها اقدام کنید.

کارمزد کم استفاده از ووچرهای پرفکت مانی باعث شده تا این ووچرها به ابزاری مناسب برای افرادی بدل شوند که به صورت مداوم پرداخت‌های ارزی انجام می‌دهند.

امنیت پرداخت‌ها به‌وسیله ووچرهای پرفکت مانی با پرداخت‌های عادی پرفکت مانی یکسان است؛ چرا که انتقال به صورت مستقیم انجام می‌شود و فاکتورهای مخربی در آن وجود ندارد.

 

معنی نوشته منشور کورش

معنی نوشته منشور حقوق بشر کورش کبیر نخستین منشور جهانی چیست

طولانی شدن عمر باطری گوشی

10 ترفند برای طولانی شدن عمر باطری گوشی همراه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا