Toyota GR Corolla با رنگ آبی جدید بازمی گردد!

یکشنبه 4 تیر 1402 فناوری
Toyota GR Corolla

Toyota GR Corolla با رنگ آبی جدید بازمی گردد!

تغییرات ظاهری مانند رنگ Blue Flame و چرخ‌های ۱۸ اینچی، نسخه Circuit Edition با ۳۰۰ اسب بخاری GR Corolla را حتی جذاب‌تر می‌کنند.وقتی هات هچ آخرین بار معرفی شد، نسخه Circuit Edition یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها بود. مدل پایه Core کافی برای تامین ویژگی‌های لازم نبود و Morizo Edition، هر چند کاملاً تجهیز شده بود، گران و محدود به ۲۰۰ نسخه در آمریکا بود. اما خبر خوبی داریم: نسخه Circuit Edition GR Corolla برای سال ۲۰۲۴ بازگشت و با خود ویژگی‌های جدیدی را به همراه دارد.

اولین چیزی که مشاهده می‌کنید، رنگ آبی Blue Flame است؛ Circuit Edition از همان رنگی که در GR86 و Corolla Hatchback پایه برای ۲۰۲۴ استفاده شده، الهام گرفته است. چرخ‌های جدید BBS ۱۸ اینچی، همان کفش‌هایی هستند که در Morizo Edition قبلی موجود بودند. در مورد بدنه، یک سقف کربن فورج جدید، یک اسپویلر عقب بزرگتر و گرافیک‌های سیاه جدید در پنل‌های راکر که به نشان GR-FOUR متصل می‌شوند، وجود دارند.

ارتقا‌های داخلی ظریف تر هستند، اما همچنان شیک. دوخت آبی از پانل‌های در، فرمان، دسته شیفت و صندلی‌ها، کابین را فرا گرفته است. حتی یک خط آبی جدید در مرکز دسته شیفت وجود دارد که با رنگ Blue Flame بیرونی هماهنگ شده است. و در زمینه تکنولوژی، سیستم صوتی JBL با ۸ سرعت حالا به صورت استاندارد در دسترس است.

از نظر مکانیکی هیچ تغییری رخ نداده است، به این معنی که GR Corolla همچنان یک خودروی پرانرژی است. Circuit Edition از همان موتور سه سیلندر ۱٫۶ لیتری توربوشارژ با توان ۳۰۰ اسب بخار و ۲۷۳ پوند-فوت گشتاور سال گذشته استفاده می‌کند که به‌صورت انحصاری با یک گیربکس دستی ۶ سرعته و یک سیستم کنترل دنده چرخ‌های همه‌جانبه تنظیم‌پذیر همراه شده است. دیفرانسیل‌های محدود کننده جلو و عقب نیز همچنان باقی مانده‌اند.

هنوز هزینه نسخه Toyota GR Corolla Circuit Edition سال ۲۰۲۴ که در این زمستان به فروش می‌رسد، اعلام نشده است، اما مدل سال گذشته با هزینه ۳۶،۹۹۵ دلار شروع شد که شامل هزینه مقصد ۱،۰۹۵ دلاری است، بنابراین انتظار یک افزایش کمی از آن داشته باشید. و اگر می‌خواهید یکی داشته باشید، باید سریع عمل کنید؛ تویوتا فقط ۱۶۰۰ نسخه از نسخه Circuit Edition Corolla را در امسال ساخت خواهد کرد.

منبع : MSN

20 اتومبیل غیرعادی آستون مارتین

۱۱ شرکت نوپای خودروی الکتریکی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا