گزارش زنده :نتیجه بازی استقلال ایران 3 و تیم الدحیل قطر4

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400 ورزشی
استقلال ایران

نتیجه بازی استقلال ایران 3 و تیم الدحیل قطر3

بازی از هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گروه C؛ چهار شنبه: 01/02/1400 بین دو تیم استقلال ایران والدحیل ساعت: 22:15 در استادیوم: الجوهرة شهر جده عربستان به مصاف هم رفتند

استقلال ایران برای حفظ جایگاه خود در صدر جدول رده بندی گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا، باید در حساس ترین بازی خود به مصاف الدحیل برود.

تیم فرهاد مجیدی در دو بازی نخست با نتیجه 5 بر 2 از سد الاهلی میزبان گذشت و در بازی دوم نیز با 3 گل موفق به شکست الشرطه شد تا با 6 امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه سوم قرار گرفته و شانس نخست صعود به مرحله بعد باشد.

در سوی مقابل نیز الدحیل قرار دارد. آنها در بازی اول با 2 گل نماینده عراق را بردند ولی در بازی با الاهلی در دقایق پایانی متوقف شدند و با 4 امتیاز در جایگاه دوم ایستاده اند.

ترکیب استقلال ایران:

رشید مظاهری -محمدحسین مرادمند -سیاوش یزدانی -سیداحمد موسوی-محمد نادری -مسعود ریگی -فرشید اسماعیلی -آرش رضاوند -ارسلان مطهری –مهدی قایدی -شیخ دیاباته

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب الدحیل قطر:

صلاح ذکریا-محمد موسی-مهدی بن عطیه-بسام الراوی-ادمیلسون جونیور-کریم بوضیاف-عبدالله الاحرق-سلطان ال بریک-معز علی-علی کریمی-مایکل اولونگا

سرمربی: صبری لموشی

شرح گل:

 

استقلال ایران  1 – الدحیل قطر 0 (دقیقه 4: ارسلان مطهری): پاس خوب فرشید اسماعیلی به سمت راست و ارسال زیبای سیداحمد موسوی به روی دروازه با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شد و توپ از کنار دروازه بان الدحیل وارد دروازه شد.

 

استقلال ایران 1 – الدحیل قطر 1 (دقیقه 10: مایکل اولونگا): یک ارسال پشت مدافعین به ادمیلسون جونیور رسید و شوت این بازیکن را در ابتدا رشید مظاهری مهار کرد اما در برگشت اولونگا در مقابل دروازه خالی گل تساوی را به ثمر رساند.

 

استقلال ایران1 – الدحیل قطر 2 (دقیقه 27: مایکل اولونگا): پاسکاری مدافعین استقلال در خط دفاع و پاس مرادمند به ریگی رسید که این بازیکن در حالیکه کسی را در کنارش نداشت، روی زمین افتاد و با تصمیمی عجیب و غریب توپ را به مایکل اولونگا سپرد و او نیز در مصافی تک به تک به راحتی دروازه استقلال را باز کرد.

 

 روزنامه های امروز ورزشی 97/10/30

استقلال ایران 2 – الدحیل قطر 2 (دقیقه 34: شیخ دیاباته): حرکت عالی فرشید اسماعیلی و پاس در عمق این بازیکن به ارسلان مطهری رسید که مهاجم آبی پوشان نیز با یک ارسال زمینی به دهانه دروازه شیخ دیاباته را صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن از میان پاهای دروازه بان الدحیل وارد دروازه شد.

 

استقلال ایران 2 – الدحیل قطر 3 (دقیقه 43: عبدالله الاحرق): یک ارسال از سمت چپ الدحیل به روی دروازه از تمام بازیکنان عبور کرد که در سمت مقابل به المعز علی رسید و ارسال این بازیکن در محوطه 6 قدم در حالی به عبدالله الاحرق رسید که کسی مراقب او نبود و این بازیکن گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

 

استقلال ایران 3 – الدحیل قطر 3 (دقیقه 74: فرشید اسماعیلی): کرنر ارسالی هروویه میلیچ به روی دروازه پس از خروج اشتباه سنگربان الدحیل به دیاباته رسید که ضربه سر این بازیکن در دهانه دروازه به ارسلان مطهری رسید و تاثیرگذاری این بازیکن و پاس او به فرشید اسماعیلی با ضربه سر این بازیکن همراه بود و این بازیکن موفق شد گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

 

استقلال ایران 3 – الدحیل قطر 4 (دقیقه 85: مایکل اولونگا): یک ارسال از سمت راست به روی دروازه استقلال به اولونگا رسید و این بازیکن با یک چرخش زیبا، دروازه استقلال را برای بار چهارم باز کرد.

پرسپولیس ایران

برتری قاطع پرسپولیس ایران بر گوا هند/نتیجه بازی

پرسپولیس ایران

گزارش زنده؛ نتیجه بازی پرسپولیس ایران و گوا هند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا