نتیجه بازی لیگ قهرمانان آسیا / استقلال ایران 2و الدحیل قطر2

یکشنبه 5 اردیبهشت 1400 ورزشی
لیگ قهرمانان آسیا

لیگ قهرمانان آسیا

در آخرین بازی از دور چهارم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از گروه C استقلال در استادیوم الجوهرة به مصاف الدحیل قطر روز یکشنبه: 05/02/1400 ؛ ساعت: 00:45می رود.

شاگردان فرهاد مجیدی پس از کسب 2 پیروزی مقابل الاهلی و الشرطه، در دیدار سوم مقابل الدحیل در دیداری جذاب و پر گل با نتیجه 4 بر 3 تن به شکست دادند.

با توجه به پیروزی الاهلی در دیداری که پیش از آغاز بازی آبی پوشان به پایان رسید، حالا نماینده عربستان بالاتر از استقلال در رده دوم ایستاده و شاگردان مجیدی برای اینکه شانس خود جهت حضور در مرحله یک هشتم نهایی را حفظ کنند، چاره ای جز کسب امتیاز در برابر الدحیل ندارند

استقلال برای جبران شکست تلخ چند روز پیش مقابل الدحیل، به مصاف این تیم پرستاره می رود و با توجه به پیروزی الاهلی، شاگردان مجیدی محکوم به کسب پیروزی هستند.

ترکیب استقلال:

رشید مظاهری-عارف غلامی-سیاوش یزدانی-وریا غفوری-محمد نادری (23- هروویه میلیچ)-مهدی مهدی‌پور
آرش رضاوند-فرشید اسماعیلی-ارسلان مطهری-شیخ دیاباته-مهدی قایدی

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب الدحیل:

صلاح زکریا-اسماعیل محمد-بسام الراوی-مهدی بن عطیه-محمد موسی-سلطان البریک-عبدالله عبدالسلام-ادمیلسون جونیور-علی کریمی-مایکل اولونگا-المعز علی

سرمربی: صبری لموشی

شرح گل ها:

 

شرح گل ها:

استقلال یک – الدحیل صفر (دقیقه 24: شیخ دیاباته): پاس خوب وریا غفوری به درون محوطه جریمه به فرشید اسماعیلی رسید ولی این بازیکن توسط علی کریمی سرنگون شد که داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود آبی پوشان اعلام کرد. شیخ دیاباته پشت این ضربه ایستاد و برخلاف جهت حرکت صالح زکریا، توپ را وارد دروازه کرد.

الهلال از لیگ قهرمانان آسیا کنار زده شد

استقلال یک – الدحیل یک (دقیقه 45+2: مایکل اولونگا): یک ارسال به روی دروازه استقلال در درون محوطه جریمه به وریا غفوری رسید و کاپیتان آبی پوشان با یک استپ بد، توپ را به اولونگا داد و سپس برای زدن توپ اقدام کرد که ضربه ای به زیر استوک های اولونگا وارد کرد و داور در حالیکه حتی می توانست خطا نگیرد، یک ضربه پنالتی سختگیرانه به سود الدحیل اعلام کرد و این بازیکن کنیایی توپ را وارد دروازه کرد.

استقلال 1 – الدحیل 2 (دقیقه 59: مایکل اولونگا): ارسال ادمیلسون جونیور روی یک ضربه خطا که قایدی مرتکب شد، به روی دروازه با ضربه سر مایکل اولونگا همراه شد و این بازیکن دومین گل خود در این بازی و پنجمین گل خود در دو بازی را وارد دروازه استقلال کرد.

استقلال 2 – الدحیل 2 (دقیقه 61: مهدی قایدی): حرکت بسیار زیبای وریا غفوری از سمت راست و عبور دادن توپ از میان پاهای اسماعیل محمد، با ارسال کاپیتان آبی ها همراه بود و پاس زمینی او به درون محوطه جریمه را مهدی قایدی با یک شوت تک ضرب و زیبا وارد دروازه الدحیل کرد.

 

نتیجه بازی تیم پرسپولیس وتیم الوحده

نتیجه بازی تیم پرسپولیس ایران 0 وتیم الوحده امارت 1

پرسپولیس ایران

برتری قاطع پرسپولیس ایران بر گوا هند/نتیجه بازی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا