ارزش گذاری فوتبالیست های ایرانی

چهارشنبه 5 آذر 1399 ورزشی
فوتبالیست

گرانترین بازیکن فوتبال ایران کیست؟

تیم ملی نسبت به زمان حضور کی روش و ویلموتس از ارزش مالی کمتری برخوردار است؛ به گونه ای که ارزش گذاری‌ها این تیم با سقوطی پنجاه درصدی روبه رو شده است.

ازمون

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران چه قیمتی دارند؟

به دنبال تغییر و تحولات دراگان اسکوچیچ در تیم ملی و غیبت چندین بازیکن مهم و تاثیرگذار از جمله سردار آزمون، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، علیرضا جهانبخش، رامین رضاییان، سامان قدوس و … در اردوی ایران، ارزش این تیم از دوران حضور مارک ویلموتس هم کمتر شد.

مطابق امار به دست امده  ترانسفر مارکت و براساس آخرین فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی، تیم اسکوچیچ از سوی ترانسفرمارکت ۲۵.۵ میلیون یورو ارزش‌ دارد که به نسبت دوران ویلموتس و کی‌روش کاهش زیاد و متحیر کننده ای داشته است.

تیم ملی ایران در دوران سرمربیگری ویلموتس ارزشی در حدود ۴۵ میلیون یورو و در زمان مربیگری کی روش ۵۸.۱ میلیون یورو ارزش داشت که بیش از دو برابر ارزش کنونی تیم ملی ایران با دراگان اسکوچیچ است.

البته مشخص است که این کاهش ارزش‌گذاری تیم ملی از سوی ترانسفرمارکت، به علت حضور بازیکنان جوان و آینده‌دار و غیبت بازیکنان گران‌قیمت فوتبال ایران در تیم‌های زنیت، پورتو و برایتون است.

گران‌ترین و ارزان‌ترین بازیکنان تیم‌ملی چه کسانی هستند؟

در این ارزش‌گذاری، کاوه رضایی و علی قلی‌زاده، بازیکنان ملی‌پوش شارلوا با ۴ میلیون یورو در صدر جدول قرار دارند. میلاد محمدی با ۲.۸ میلیون یورو، مجید حسینی با ۱.۷ میلیون یورو و امیر عابدزاده با ۱.۳ میلیون یورو در رده سوم تا پنجم گران‌ترین بازیکنان تیم ملی قرار دارند.

نیمار 3.3 میلیون دلار جریمه شد

در این فهرست عارف غلامی، اکبر ایمانی، مهدی قایدی، سعید عزت‌اللهی و مهدی شیری  پنج بازیکن انتهایی این فهرست هستند که بخاطر سن و تیمی که در ان هستند ارزش کمتری دارند.

عقد دوباره مهرداد میناوند(عکس)

احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به بارسلونا

احتمال حضور مسی- رونالدو در یک تیم و با یک پیراهن

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا