افشاگری رسول پناه و دلالی در باشگاه پرسپولیس

شنبه 27 دی 1399 ورزشی

مجله دایان:صحبت های رسول پناه از سوی یک فیلم بردار مخفی منتشر شده که یک فایل ویدئویی ۸ دقیقه ای می باشد، اما حرف های عجیب با لحنی آتشین را در خود دارد.

رسول پناه در این فایل شجاع خلیل زاده را «سم باشگاه» می‌داند و از درگیری او با نوراللهی پرده برداری می‌کند. همان اتفاقی که در جریان لیگ قهرمانان آسیا رخ داد و زمزمه های آن نیز در رسانه ها منتشر شد اما حالا رسول پناه به صورت علنی آن را افشا کرده است.

در ادامه صحبت از کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و محمد انصاری هم به میان می‌آید و به نظر می‌رسد که آن ها در جبهه رودرروی شجاع هستند.

بعد حرف به تمدید قرارداد شش ساله خلیل زاده کشیده می‌شود و رسول پناه می‌گوید که در این صورت شجاع «رییس جمهور را هم قبول نخواهد داشت!»‌ صحبت ها به قدری تند هستند که در برخی لحظات بوق ممتد به جای حرف های رسول پناه گذاشته شده است.

رسول پناه در این ویدیو پیراهن قرمز بر تن دارد و در خودروی شخصی خودروی شخصی خود دیده می‌شود و یک ادعای عجیب هم دارد و می‌گوید که شجاع به او گفته «اگر گرفتار هستید، چک هایتان را بیارید نقد کنم! چک بده خرد میکنم (با خنده)»

در فایل ویدیویی، رسول‌پناه مدعی شده که یحیی به علیپور فحاشی کرده و گفته دیگر او را نمی‌خواهد. طبق صحبتهای سرپرست سابق پرسپولیس، گویا داستان از روزی شروع شده که یحیی مهاجم تیمش را در یک بازی تعویض کرده و به خاطر این تعویض علی علیپور به سرمربی پرسپولیس فحش ناموسی داده است!

رسول پناه در صحبت‌هایی که ظاهراً با تعدادی از هواداران پرسپولیس دارد، دلیل جدایی محسن ربیع خواه را بحث دلالی در پرسپولیس و مرتبط با مدیر برنامه یحیی گل محمدی عنوان کرد و مجدداً علیه شجاع خلیل زاده و مردم مازندران صحبت‌هایی را بر زبان آورد که بسیار بحث برانگیز و قابل تامل است.

و باید دید آیا افشا گری جدیدی توسط رسول پناه در مورد باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

اخراج مسی،نخستین کارت قرمز او در بارسلونا

مهدی طارمی

مهدی طارمی جایزه بهترین مهاجم ماه دسامبر را دریافت کرد

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi