لیگ برتر/توقف پرسپولیسِ مقابل ذوب‌آهن

پنج‌شنبه 11 دی 1399 ورزشی
لیگ برتر

لیگ برتر

توقف پرسپولیسِ مقابل  در خانه مقابل ذوب‌آهن اصفهان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب‌آهن درلیگ برتر با نتیجه تساوی به پایان رسید تا شاگردان گل‌محمدی دو امتیاز خانگی حساس را از دست دهند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان در دیدار معوقه از هفته ششم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به دیدار یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی یک – یک پایان یافت.

پرسپولیس با این نتیجه 10 امتیازی شد و به رده نهم جدول لیگ برتر رسید و ذوب‌آهن 6 امتیازی هم در رده پانزدهم جدول لیگ برتر ایستاد.

بدین ترتیب ذوب‌آهن پس از تساوی مقابل استقلال و گل‌گهر، پرسپولیس را هم متوقف کرد. شاگردان یحیی گل محمدی  که در پنج بازی گذشته این تیم موفق به گلزنی نشده بودند، در این بازی هم در امر گلزنی ناکام بودند تا طلسم گل نزدن مهاجمان سرخپوش در لیگ برتر همچنان پابرجا بماند.

 

توقف پرسپولیسِ مقابل ذوب‌آهن

توقف پرسپولیسِ مقابل ذوب‌آهن

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا (70-میلاد سرلک)، احمد نوراللهی، امید عالیشاه (70-مهدی مهدیخانی)، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی (60-آرمان رمضانی).

ترکیب ذوب‌آهن:

شهاب گردان، وحید محمدزاده، سیدعبدالله حسینی، قاسم حدادی‌فر (54-عرفان پورافراز)، علی دشتی، میلاد جهانی، مهرداد قنبری، ابوالفضل عکاشه (54-حسین شنانی)، دانیال مومنی (73-ایوان مارکوویچ)، فرشاد محمدی‌مهر، محمد سلطانی‌مهر.

داور بازی :

بیژن حیدری

شرح گل:

دقیقه 17: ارسال کرنر بازیکنان پرسپولیس در داخل محوطه جریمه روی اشتباه مدافعان و دروازه‌بان ذوب‌آهن امید عالیشاه را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد که ضربه این بازیکن اولین گل بازی را برای سرخپوشان تهرانی به ثمر رساند.

عبدالله حسینی بازیکن ذوب‌آهن در دقیقه 88 اخراج شد و این تیم پس از 10 نفره شدن توانست پرسپولیس را در تهران متوقف کند.

دقیقه 90: حمله تند و تیز بازیکنان ذوب‌آهن و پاس در عرض مارکوویچ میلاد جهانی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد و این بازیکن هم گل تساوی شاگردان رحمان رضایی را در این بازی به ثمر رساند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

بازدیدکنندگان : ۵۴ نفر
فیفا

فیفا: به خاطر تحریم ها نمیتوانیم به ایران پول بدهیم

نتیجه بازی تیم استقلال وگل گهر سیرجان

نتیجه بازی تیم استقلال وگل گهر سیرجان

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi