فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹

شنبه 1 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال نوستراداموس روزانه

 

دوست عزیزی که ۲ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما به طور ذاتی شخصی باهوش و با استعداد، شاد و سرزنده، مهربان و خوش بین، متین و موقر هستید. به واسطه ی این ویژگی های مثبت و تاثیرگذاری که دارید خیلی راحت می توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید و در هر گروهی که قرار بگیرید دیگران به سادگی شما را به عنوان مدیر و رهبر خود خواهند پذیرفت. امسال از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما اگر می خواهید در آینده هم با مشکلی مواجه نشوید باید توجه بیشتری به رژیم غذایی و برنامه ی ورزشی خود داشته باشد و وقت بیشتری را صرف خودتان و بدنتان کنید. امسال از لحاظ مالی هم برای شما سال موفقیت آمیزی خواهد بود

 

پيش گويى هاى امروز نوستراداموس

فروردين :

برای رسیدن به موفقیت بایذ در کارهای خود پایداری و ثبات بیشتری از خود نشان دهید.رمز پیروزی پیگیری در کار است. نباید زود خسته شوید.

ارديبهشت :

خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست هرچند مه شاید با سختی به دست آید.

خرداد :

به سفر هوایی می روید و از آن لذت می برید به زودی به خواسته ها و هدفهایتان دست می یابید. هر زمان دچار کسالت و رخوت شدید چمدانهای خود را ببندید و به سفر بروید تا روحیه تان تازه شود.

تير :

مال و ثروت خود را در راه کمک به دیگران خرج می کنید. یا بخش مهمی از سرمایه خود را در معامله ای ریسک آمیز از دست می دهید و دچار ضرر و زیان می شوید. با احتیاط بیشتری عمل کنید.

مرداد :

موانع و مشکلاتی در زندگیتان بوجود می آید. ولی شما با پشتکار و تلاش بر آنها غلبه می یابید و پیروز می شوید.

شهريور :

تصمیم دارید کار بزرگی انجام دهید. تردید و نگرانی را از خود دور کنید. همه جوانب را بسنجید تا توفیق یابید.

مِهر :

در آینده دچار گرفتاری و دردسر می شوید ولی قبل از رویارویی با آن بهتر است خود را نجات دهید و راه چاره ای پیدا کنید.

آبان :

به زودی در دانشگاه قبول می شوید یا رتبه علمی خوبی بدست می آورید . در زمینه تحصیل پیشرفت می کنید و نگرانیهایتان رفع می شود.

آذر :

مال و ثروت خود را در راه کمک به دیگران خرج می کنید. یا بخش مهمی از سرمایه خود را در معامله ای ریسک آمیز از دست می دهید و دچاز ضرر و زیان می شوید. با احتیاط بیشتری عمل کنید.

دِى :

به زودی خبر خوشحال کننده ای دریافت خواهید کرد که باعث هیجان و شادی تان می شود.

بهمن :

نشان طول عمر . زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.

اسفند :

به خودتان بیشتر فکر کنید. اعمال و رفتار و گفتار خود را مورد بررسی قرار دهید. از موقعیتهایی که برایتان بوجود می آید استفاده کنید.

بازدیدکنندگان : ۱۸ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه 3 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi