فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه ۸ آذر ماه ۱۳۹۹

شنبه 8 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 8 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فکرهای بکر زیادی به ذهن‌تان می‌رسد، به این فکرها جامه عمل بپوشانید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید. در ماه آذر که با تولدتان آغاز شده یکی از دوستان سفره دلش را پیش شما باز می‌کند. پای صحبت‌های این دوست بنشینید و به ایشان ثابت نمایید که سنگ صبور قابل اطمینانی برای وی هستید. دی ماه امسال پولی به دست شما می‌رسد و دغدغه‌های مالی‌تان کاهش پیدا خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که این شرایط موقتی است و اجازه ندهید ثبات مالی‌تان با کم‌کاری و سهل‌انگاری به خطر بیافتد. در ماه‌های اسفند و فروردین که در پیش‌رو دارید انگیزه خود را از دست می‌دهید و احساس کسالت خواهید داشت. فال حافظ آنلاین

 

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

فروردین

شانس به شما روی می آورد و اتفاقات بسیار خوبی برایتان رخ میدهد که این امر به موفقیت شما در امور شخصی و کاري بسیار کمک ميکند.

ارديبهشت

اگر میخواهید همواره موفقیت به همراه داشته باشید و در زندگي سعادتمند و خوشبخت شوید باید خدا را بسیار یاد کنید تا او به شما کمک کند.

خرداد

پول و ارثی هنگفت به دست شما میرسد و تصمیم می گیرید که این مبلغ را پس انداز کنید و این فکر عاقلانه باعث میشود تا در آینده بسیار موفق شويد.

تیر

برای آنچه که قرار است رخ بدهد نگرانی نداشته باشید زیرا زندگی بسیار پربار و سعادتمندي در انتظارتان است و به موفقیت خوبی دست ميابيد.

مرداد

به مکانی میروید و فردی را خواهید دید که نسبت به او کشش بسیاری احساس میکنید بهتر است علاقه تان را به او ابراز کنید.

شهریور

نسبت به مردي احساسات عاشقانه ای دارید این فرد به زودی تماسی با شما خواهد گرفت و احساساتش را به شما ابراز خواهد کرد که خوشحالی های فراوانی برای شما خواهد داشت.

مهر

اتفاقاتی پدید می آید و شما را بسیار خوشحال خواهد ساخت و این حس خوب باعث میشود تا مدتها نسبت به زندگی امیدوار باشيد.

آبان

اقدام به معامله ای میکنید و ملک یا زمینی را ميخريد که از این مکان سود منفعت بسیاری عايدتان میشود و شرایط زندگی شما را متحول ميکند.

آذر

به شخصی مدتها پیش مبلغی قرض داده اید و اکنون به آن مبلغ احتیاج پیدا کرده اید ناراحت نباشید بزودی این پول به شما مستردخواهد شد.

دی

اوضاع بر وفق مرادتان میشود و به آرزوهای دور و درازی که دارید به زودی دست خواهید یافت صبور باشید و اميدتان را از دست ندهيد.

بهمن

تغییر شغل میدهید و کاری را شروع خواهید کرد که برایتان موفقیت های بيشماري را رقم خواهد زد در تلاش باشید تا موقعيتتان را تثبیت کنید.

اسفند

موقعیتی پدید می آید و مسیر پیش رویتان را کاملا هموار خواهید دید بهتر است به سرعت اقدام کنید و خودتان را مدارج بالا برسانيد.

بازدیدکنندگان : ۲۰ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس جمعه ۷ آذر ۱۳۹۷

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi